Препоръчайте педиатър/джи пи/ в или около Дианабад

  • 874
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте,

Търся педиатър/личен лекар/ за децата ми в района на Дианабад или в близост до квартала.
Критериите ми са да е внимателна и с подход към деца, да е добър диагностик, да има опит с натурални лекарства и да не бърза да предписва АБ при разболяване.
Без значение дали е в самостоятелен кабинет или работи в мед.център.

Благодаря на всички, които се включат!

# 1
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте, препоръчвам ви доктор Рени Василева в 15 ДКЦ, Адрес: гр. София, ж.к. "Дианабад", ул. "Никола Габровски" № 20.Изключително съм доволна, нямам забележки, страхотен човек и професионалист и двете ми деца са при нея и преди да я открия минахме през няколко лекаря, частни болници итнт.

# 2
  • Мнения: 220
Здравейте, препоръчвам ви доктор Рени Василева...

Благодаря много, tzvetihc!
Звучи точно каквото търся Simple Smile. Задължително ще я посетя.

 bouquet bouquet bouquet

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 305
Срещнете се и ще усетиш, че съм права и може да и се има доверие, да е жива и здрава откакто сме при нея съвсем по спокойна се чувствам  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 9 517
Здравейте, препоръчвам ви доктор Рени Василева в 15 ДКЦ, Адрес: гр. София, ж.к. "Дианабад", ул. "Никола Габровски" № 20.Изключително съм доволна, нямам забележки, страхотен човек и професионалист и двете ми деца са при нея и преди да я открия минахме през няколко лекаря, частни болници итнт.
Подкрепям Peace

# 5
  • Мнения: 3 403
Здравейте,

аз също търся педиатър за Дианабад.
Аз самата съм в Софиямед (и ползвам джи пи си чисто формално), но нямам отзиви за педиатрите там.
Някой ползвал ли е техните услуги - говоря за д-р Порязова, д-р Захариева и д-р Янкова?

А каква е натовареността на д-р Василева и дали приема нови пациенти?

Благодаря предварително на всички отзовали се.

Общи условия

Активация на акаунт