eMAG

  • 95 712
  • 763
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 583
96 кафе капсули Нестле Долче густо за 48 лв. - това изгодна оферта ли е? Не ми се ходи до Метро да гледам там цените, в Била са 8,99лв. за 16 бр. Тук са 6 кутии по 16 бр.
Иначе на ЧП 22.11.19 пуснах три поръчки, само едната е отпътувала, другите си стоят на регистрирани.

За да разбера дали са ми изгодни винаги разбивам до цена на 1бр.  капсула. В случая излиза 0.50лв за 1бр.
За пример когато ги пуснат на 7.99лв за кутия е 0.49лв 1бр. А съм ги виждала и в Билла за 7.49лв. за кутия. Тогава цената за капсула е 0.46лв.

Сега вече вие можете да си предцените дали са ви изгодни, и дали можете да чакате по-ниска цена.

# 676
  • Мнения: 5 384
Въпросът е в това, че досега не съм имала и ползвала кафе машина с капсули, следователно не съм гледала цени и промоции, даже и сега още нямам - чакам си машинката за кафе капсули от Емаг. Поръчах я на ЧП. Като дойде, ще почна редовно да следя за цените в разл.магазини.
 Баш на ЧП в Емаг - 22 ноември, имаше ли по-ниска цена за капсули или не?

# 677
  • Мнения: 2 583
96 кафе капсули Нестле Долче густо за 48 лв. - това изгодна оферта ли е? Не ми се ходи до Метро да гледам там цените, в Била са 8,99лв. за 16 бр. Тук са 6 кутии по 16 бр.
Иначе на ЧП 22.11.19 пуснах три поръчки, само едната е отпътувала, другите си стоят на регистрирани.

Понеже въпроса ви беше този, за това ви направих сравнение.
Дали е имало по-ниска цена трябва да каже някой който ги е следил, но не мисля. За мен най-ниска си остава цената на Билла, когато ги пуснат на 7,49лв. за кутия.
Щом не сте купували досега капсули разбивката, която ви направих може да ви е много полезна.

# 678
  • Мнения: 3 906
Направих 4 поръчки, днес едната вече е в офис на куриер.

# 679
  • Мнения: 5 246
Въпросът е в това, че досега не съм имала и ползвала кафе машина с капсули, следователно не съм гледала цени и промоции, даже и сега още нямам - чакам си машинката за кафе капсули от Емаг. Поръчах я на ЧП. Като дойде, ще почна редовно да следя за цените в разл.магазини.
 Баш на ЧП в Емаг - 22 ноември, имаше ли по-ниска цена за капсули или не?
В такъв случай попитай в тази тема NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5, където вероятно знаят как вървят цените и къде е най-изгодно.

# 680
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз направих 1 поръчка и още стои само като регистрирана. Изобщо не знам да я чакам ли, отникъде никаква информация...
За пръв път получавам мейл, че ако е налична стоката, ще ми я пратят. Как така бе, нали уж са само онлайн магазин и им се отчита всеки клик? Или ще теглят жребии на кой да пратят и на кой не? #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 681
  • Мнения: 26
И аз направих само една поръчка и получих имейл че когато е в наличност ще го получа в рамките на 23.11 до 07.12. Не знам как работят, че да можеш да поръчаш, а после да ти съобщят че няма наличност.

# 682
  • Мнения: 362
От няколко години си пазаруваме от Еммаг и за съжаление последните ни две поръчки ме разочаова самия сайт.
Гледайте много добре като ви го даставят,че явно бъркат поръчките.
Вчера ме изненадоха със смс за доставка за днес. Идва преди малко куриер на Спиди и плащам аз и в последния момент решавам да питам за преглед дали имам и го отваряме.Отваряме го ние или по-скоро момчето,че аз не се справих и вътре друг продукт.Поръчах видиорегистратор,те са ми изпратели виидиореистратор но друг модел от този тип като задно стъкло.Гледам аз викам това не е моята поръчкатоя вика ето бе това е видиорегистратор с задна камера.И аз пуля и обяснявам,че то добре,че  видиорегистратор но не и този който поръчах.Обяснявам,че от месец ги гледам и да съм ги объркала ... Изчакаме момчето да се кача за телефона си да си видя поръчаката да не би аз да съм объркала.Гледаме и двамата наистина продукта е друг.Та върнах го де. Та от радост за бърза доставка накрая без точни продукт.Звънях на Емаг но не ми вдигат. Добре,че се реших да го отворя.Миналата година мъжо ми беше поръчал подарък ел.четка и аз си я взех от куриера,но така бързах,че детето е горе и пренебрегнах вида на кутията която беше супер смачкана.Та последствие се оказа,че ел,четката е с липсващи части.И два дена докато я върна и поръчам друга.Но това беше по вина на буткавия куриер.ПОне това момче днес ме изчака и ме разбра без проблеми,без фасони.

Поръчах това https://www.emag.bg/videoregistrator-kapp-dvr-za-avtomobil-s-pre … 121/pd/DM509QBBM/

получих подобно на този https://www.emag.bg/videoregistrator-techgosmart-ogledalo-za-avt … mp;scenario_ID=49

# 683
  • Мнения: 25 589
Всъщност Емаг нямат вина за сбърканата ти поръчка, а фирмата, която я е изпратила –  VIKTORIA DE LUKS.  Simple Smile

# 684
  • Мнения: 362
Всъщност Емаг нямат вина за сбърканата ти поръчка, а фирмата, която я е изпратила –  VIKTORIA DE LUKS.  Simple Smile

Да така е.Но просто се разочаровах. И като цяло последно време чета все негативи за този сайт.

# 685
  • Мнения: 6 622
Много често негативите са написани от хора, които не са обърнали внимание от кого поръчват. Както например Вие, пишете Емаг, а в случая те нямат никаква вина, но някой ще прочете и ще реши, че проблемът е причинен от Емаг. Така се създава лоша слава.

# 686
  • София
  • Мнения: 9 850
Не ми се мисли тези, които са се излъгали да платят с карта и после като им кажат, че няма наличност, какво ще правят... Като знам колко са "бързи" във връщането на парите...

# 687
  • Мнения: 3 906
Имам смс, че пратката е в офис на куриер, но в сайта още е със статус “регистрирана поръчка”. Така, че е е вероятно да получите направо смс.  Задължително ще проверя пратките си от тях, макар да нямам този навик. Благодаря, че сподели Томасита!

# 688
  • Мнения: 888
Емаг са си мошенници, при това румънски, каква лоша слава, повече на къде....?
Както бях писал по-рано в темата година чакам КЗП да ми отговорят дали да проверили и продали действително обявените промо бройки от ЧП 2018.  Тогава за  десетина секунди, докато започна кампанията през app-а, артикул вече беше изчерпан. Joy
Дори не искаха да ми изтрият акаунта, трябвало да пиша на някакъв в Румъния......

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 12:37 от Не се сърди, човече

# 689
  • Мнения: 5 246
В другата тема беше коментирано, че продавачът НЕ е eMAG, а външен търговец. Вина eMAG няма. Щом ще го пишеш на две места, тогава и на двете нека се знае.

Общи условия

Активация на акаунт