eMAG

  • 95 737
  • 763
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1
какво става с EMAG ?? от 3 дни сайта не се отваря. Не ми пристига и стоката, която си поръчах...

# 211
  • София
  • Мнения: 9 850
При мен няма проблем. Отваря се сайта.

# 212
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
И при мен си работи  Peace

# 213
  • Мнения: 2 909
И аз нямам проблеми.

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Поръчвала съм няколко пъти и за сега нямам проблеми с уредите.

# 215
  • Мнения: 71
Здравейте,
Ето какво писмо изпратих днес на ЕМАГ, но честно казано не очаквам реакция от тях. Имам чувството, че времето при тях е спряло.
§ Имам направена поръчка на 21.06.2017г. за пералня със сушилня, като сумата е заплатена същия ден с кредитна карта. На следващият ден 22.06.2017г. продукта пристигна с куриер, като при разопаковането се оказа вътрешно смачкан. Продукта беше върнат с куриер, като във Ваш склад по товарителница е заприходен на 28.06.2017г. От тогава очаквам развитие по нова доставка на поръчания продукт. Издадената фактура беше анулирана, след обаждане на ВАШ оператор се оказа, че трябва да се пусне нова поръчка и да се чака оторизация на отстъпка, която вече чакам 5 ден, и според думите от разговора с Ваш оператор - в  днешния ден, не се знае кога ще се случи това.
Последните 2 години пазарувам от ЕМАГ и винаги съм била доволна от обслужването и продуктите, но след този случай съм безкрайно разочарована.
МОЛЯ за доставка на поръчания продукт в най-кратък срок, на заплатената от мен сума.
В противен случай ще си потърся правата като потребител пред всички законови инстанции.§
Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?

# 216
  • София
  • Мнения: 4 709
Аз чакам да намалят кухненския робот на Сингер ,който в момента е на 145 лв (без няколко стотинки) и врднага го взимам пък дали е хубав ....рискувам при положение че цепя стотинката на две ...нооо

# 217
  • Мнения: 5 248
Променили са условията на доставка и, разбира се, не в полза на клиента.
Цитат
Цената на доставка за продукт eMAG на/над стойност 50 лв. (с ДДС)  е БЕЗПЛАТНА!
Считано от 1.07.2017 г. за поръчки под 50 лв. (с ДДС) ще бъде добавена цена за доставка от 3,99 лв. (с ДДС).
Преди беше безплатна за поръчки на стойност минимум 40лв., а под тази сума 2.99лв.
Не мога да си спомня кога за последно пуснаха безплатна доставка без минимална сума. Преди сравнително често пускаха.

# 218
  • Мнения: 1 631
EMAG не са куриерска фирма, ползват лицензирани такива. Ако Спиди/Рапидо, Еконт или някой друг им вдига цените, то защо EMAG да поема разликата?
А и да не забравяме, че ваучерите-подарък все някак трябва да се избият.

# 219
  • София
  • Мнения: 4 709
Видях че има няккави ваучери ,но може ли да ми обясните накратко за Simple Smile

# 220
  • Мнения: 1 631
Ами най-краткото обяснение за ваучерите е - пазаруваш много, заслужаваш един на някаква стойност. Нещо като "комплимент за лоялен клиент"

# 221
  • София
  • Мнения: 2 265
А храна дали има в емаг?

# 222
  • Мнения: 2 299
А храна дали има в емаг?
Хран за животни има.
За хора - не.

# 223
  • Мнения: 14 781
И за бебета има. Пюрета някакви съм виждала. 😊

# 224
  • Мнения: 18 973
Има някои ваучери, които ги пращат или дават на всички. Примерно за проценти намаление от определена категория стоки - компютри, домашни любимци и пр.

Общи условия

Активация на акаунт