eMAG

  • 95 736
  • 763
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 709

Пишете на е-мейл info@emag.bg
[/quote]
Много благодаря ☺

# 256
  • Мнения: 1
Не купувайте нищо от Емаг. Изключителни мошеници, скрити зад помпозни реклами и фалшиви суперлативи на още по-фалшиви "клиенти". Особено опрете ли до гаранционното им "обслужване", вкарвате се в мнооого тегав филм. Опитате ли да се възползвате от правото си на гаранционен сервиз (а за съжаление все някога ще  срещнете подобен проблем, защото техниката има гадното свойство да дефектира) разбирате с пълна сила колко сте прецакани. Първо, нямате никакъв надежден контакт. Телефоните им за "връзка" не отговарят - звъннете ли, слушате как мазен глас ви уверява, че "обаждането ви било важно за тях" и чакате безкрайно централата да ви прехвърли към оператор. Опитате ли пък връзка по мейл, отговарят ви с едни безполезни "входящи номера", а после нищо не се случва. Цяло чудо е, ако след някоя от жалбите "служител" на емаг благоволи да ви звънне - случва се изключително рядко, но и то е колкото да ви даде някое празно обещание. После - ходете го намерете, та да му търсите сметка за лъжата. И т.н. и т.н. Целта им явно е в крайна сметка да се отегчите, отчаете и примирите с положението на прецакан балък.
Е, ако сте поръчали някой боклук за 9-10 лева, пиете една студена вода и си оставате с неприятен, но не особено болезнен спомен. Ако обаче сте се набутали за скъпа стока, тръпката е далеч по-неприятна. След като се опарих, проучих въпроса и открих, че мошеничеството е обичайна практика за емаг. Те са на първо място в класацията за некоректен онлайн търговец на комисията за защита на потребителите, която е затрупана с жалби против емаг за неспазени гаранционни задължения. Но и без тази класация има предостатъчно свидетелства за подобни случаи в мрежата, случаи, които трябва да ви накарат да сте по-предпазливи. Във всеки случай, аз повече няма да купя нищо от тия тарикати. Не си го причинявайте и вие.

# 257
  • Мнения: 4 871
Не отричам това, което споделяш, но при мен не се получи така. Таблета ми се развали, писах им, пратиха го в сервиза и когато там не можаха да го поправят, ми върнаха парите.

# 258
  • София
  • Мнения: 22 944
Аз бях купила телефон, който се развали след  две седмици, казаха ми в прав текст да го връщам, понеже не е минал още и месец. Дори не ми споменаха нещо за сервиз, явно си знаят стоката.  Stop

# 259
  • B5.5 131hp - PD/AVF София
  • Мнения: 60
Аз отдавна ги усетих какво представляват. Напоследък уж бялата им техника която предлагат била сервизирана от ПАН сервиз. Възможно е ако само я препродвата както правят с някой от предлаганите си стоки. Но стоките които идват от Румъния или незнайно от къде и които са си техни и се сервизират от техният "сервиз" в повечето случаи са с дефетки и сервиза е фалшив.

Аз лично от тях съм казал че нищо няма да купя. Скоро поръчах от Технополис абсорбатор за лелята. Поръчах го онлайн с безплатна доставка и намален. Ами чиста работа. Гаранцията ти гаранция, доставката ти доставка и знаеш че насреща е Технополис и сервиза на Горение.
А не като кафе-машините Делонги за които официалните сервизи в България отказват поддръжка на вкараните от Е-маг дефектни кафемашини примерно.
Само като разбрах това и повече изобщо и не искам да се занимавам с простотиите на тази измислена мошеническа фирма.

https://web.facebook.com/izlygani.ot.EMAG/?_rdc=1&_rdr

Последна редакция: пн, 23 окт 2017, 16:24 от kossis

# 260
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз пък съм доволна от Емаг.Най-редовно си купувам перилни и почистващи препарати от тях.Имам пералня,2 кафе машини Делонги(едната беше за подарък) ,два джойстика за xbox и всичко работи без проблем.

# 261
  • София
  • Мнения: 1 047
Привет момичета,пред голяма дилема съм за блендер от е маг,спряла съм се на https://www.emag.bg/blender-heinner-master-collection-1000-w-sty … xmc/pd/DTTP6MBBM/  https://www.emag.bg/blender-heinner-optimix-plus-650-600w-1-5-l- … 50p/pd/E5DBTBBBM/
https://www.emag.bg/blender-philips-viva-collection-problend-5-6 … -90/pd/D4CRLMBBM/ или ако някой е доволен от друг нека да сподели

От тези показаните бих взела първия, защото е най - мощен.
Друго преимущество в моите очите на тази иначе не позната за мен марка е гаранцията от 36месеца.


И аз на него се бях спряла,моят мъж има машини на тази марка и е много доволен пак поръчвани от емаг.Поръчах го и ще чакам да видим дано върши работа Simple Smile
Може ли отзиви за блендера? Тахан става ли хубав?

# 262
  • Мнения: X
Все по недоволна съм от Емаг.Продуктите са им от различни доставчици и трябва да се плаща отделна доставка за тях.Пълна безсмислица!

# 263
  • София
  • Мнения: 9 850
Значи и Амазон, в чиито сайт също има различни продукти от различни доставчици, са пълна безсмислица. Ако се загледаш - има филтър отстрани на дададена продуктова страница - можеш да избереш продукти, предлагани само от емаг. Просто се иска да се погледне малко.
Иначе да - имала съм проблеми с тях, не съм била доволна, но други пъти не е имало проблеми и съм била доволна. За себе си съм избрала да купувам кучешка храна от там, ако ми е по-изгодна от други магазини, книги и пъзели евентуално. Техника от там - твърдо НЕ!

# 264
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Направо ме хвърлихте в размисъл с техниката от емаг. Имам сешоар на 1г и работи добре. Имам и ютия на 2 месеца и дано всичко е наред че струваше почти 90лв.

# 265
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Аз имам кафемашина Делонги,прахосмукачка Бош и три телефона......Първите са на по две години и работят без проблем.Телефоните са на по 1 година и също са си добре.

# 266
  • Мнения: 3 906
Около 7-8 месеца не съм поръчвала нищо от Е Маг. Мисля, че наближава черния петък. Все пак, макар и от любопитство ще погледна какво ще предложат  Simple Smile

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Може ли мнение за тази кафе машина,от ниския клас е...https://www.emag.bg/espreso-mashina-star-light-rychna-15-bara-us … 515/pd/DK9F67BBM/

# 268
  • Варна
  • Мнения: 815
Взех за родителите ми подобна преди повече от година - прави хубаво кафе, с хубав каймак. Заслужава си  Peace

# 269
  • Мнения: 33
Здравейте дами. Някой имал ли е проблем с доставка от Емаг? Поръчах 3 неща от черен петък с наложен. 3-те неща бяха на една обща поръчка с обща фактура. Днес дойде куриера в офиса на работното ми място носейки 2 кашона. Тъй като видимо бързаше, приех поръчката и платих наложения платеж (общо за трите поръчани вещи). Предположих, че две от нещата са опаковани заедно в един кашон... но много неприятно се изненадах, като отворих и двете кашончета, а единият продукт липсваше. Обадих се веднага на куриера, който каза че ще провери.. но след малко звънна и каза че само 2та пакета са били и не му е предаван 3ти пакет. Звъннах на емаг.. от там казват, че са изпратили 3 пакета и поръчката вече е със статут на изпълнена и приета. Но щели да проверят случая. Обадих се и директно на отдел обслужване на еконт, като там уж ме успокоиха, че такива неща се случвали покрай черния петък и ако до 3 дни не получа и третия пакет да се свържа с тях... Честно казано подобно нещо ми се случва за първи път и съм леко притеснен. Ако 3тия пакет (който беше и най скъпата вещ от поръчката) е загубен или  откраднат как мога да процедирам? Реално съм се подписал, че съм приел пратката, платил съм цялата сума... поне имам над 10 колеги свидетели, какво съм получил...

Общи условия

Активация на акаунт