eMAG

  • 95 726
  • 763
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 15 524
Здравейте момичета
Имам един малко странен въпрос. Харесахме един смартфон от еМАГ и искам да попитам, дали има вариант да отидем на място в техен склад и да го вземем от там, за да спестим времето за транспорт с куриер, защото ни трябва за утре?

# 406
  • София
  • Мнения: 9 850
Няма такъв вариант. Ако търговец е емаг, а не техни партньори - те нямат и склад в БГ.

# 407
  • B5.5 131hp - PD/AVF София
  • Мнения: 60
Те ако имаха магазин, нямаше да пробутват цели партиди строшена техника на клиентите си.

# 408
  • Мнения: 15 524
Благодаря ви

# 409
  • Мнения: 21
Внимавайте със смартфоните от там, защото ако недай си боже попаднете като мен на някой дефектен ходенето по мъките е уникално..

П.С Чакам ги до след празниците, ако пак положението е също ще опиша всичко с хронология и чатове.

# 410
  • Мнения: 15 524
Ние поръчахме вече, но започвам да се чудя дали да не отменим поръчката, че нещо все негативи чета и то основно за техниката

# 411
  • Мнения: 2 909
Аз с техниката от Емаг нямам никакви проблеми!

# 412
  • Мнения: 15 524
В крайна сметка отказахме поръчката и ММ отиде да го купи от Технополис /дано да има/. И без това щеше да пристигне след 28.12., а и за 15 лв. разлика не си заслужава да се рискува и да не може сина ми да си види подаръка утре под елхата.
Благодаря на всички за отговорите. Желая ви весело посрещане на празниците Simple Smile

# 413
  • Мнения: 3 906
Днес направих спонтанна поръчка с няколко неща за родителите ми (миксер и машина Долче Густо). Обзавеждат нова кухня, дано дойдат нещата в срок. Посочили са 2 дни за доставка.

# 414
  • София
  • Мнения: 4 709
Днес направих спонтанна поръчка с няколко неща за родителите ми (миксер и машина Долче Густо). Обзавеждат нова кухня, дано дойдат нещата в срок. Посочили са 2 дни за доставка.
А коя дата са писали че е очаквана доставката ,аз съм поръчала памперси и ми пише ,,очаквана дата на доставка ...”

# 415
  • Мнения: 3 906
Очаквана дата за доставка /02,01,2018. Поръчката все още е в статус регистрирана. Надявам се поне до събота да е тук.

# 416
  • София
  • Мнения: 4 709
Очаквана дата за доставка /02,01,2018. Поръчката все още е в статус регистрирана. Надявам се поне до събота да е тук.
Аз получих смс за днес а ми пише 3—5 януари

# 417
  • Мнения: 5 178
Аз имам поръчка на прахосмукачка от 21.12, очакваната дата за доставка беше 23, крайният срок беше 30.12... Е не само не е дошла, ами поръчката стои със статус Регистрирана, имам ел фактура и гаранция.. Естествено проверяват случая...излагат се

# 418
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Ние от 24.11 чакаме стока... Интересното е, че средата на декември поръчахме елха, която дойде след около 5 дни, та вече не мога да им схвана схемите...

# 419
  • София
  • Мнения: 9 850
Обадихте ли се за поръчката от 24.11.?

Общи условия

Активация на акаунт