Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 ноем. 2016, 13:02 ч.

eMAG

• 76 261
  • 638
  •   1
Отговори
# 630
Приятелката ми така каза!

# 631
Очила конкретно на Guees има и на по-ниска от 99 лв., във физически и онлайн магазини извън БГ!

# 632
  • София
https://www.guess.eu/en/catalog/browse/women/sunglasses/#Sort=Pr … f_VisibleItems=24 Цените им почват от 89Е и при една по-голяма разпродажба спокойно могат да паднат до 50Е.
Относно произхода им, все пак Guess са американска фирма и нищо чудно много от нещата да се произвеждат в Китай.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 14:01 от YouDontOwnMe

# 633
  • Varna
Моя приятелка си поръча очила Guess, намалени на 99лв , казах и че няма как за тези пари да получи оригинални, но като не ме послуша.Пристигна една сполучлива реплика, Made in China!
И какво е доказателството, че е реплика?
Гес си ги правят в Китай.
Имам няколко чанти, от щатите, купувани от Рос, и са си оригинален Гес, на много по ниска цена от тукашните.

# 634
  • София
Приятелката е казала Simple Smile

# 635

Момичета, не мога да кажа, просто коментирах какво са ми казали.Все още не съм ги видяла очилата. Тя е маниак на тема слънчеви очила, затова и се доверих на коментара! Simple Smile Ако ме е излъгала, значи и аз Ви лъжа!

# 636
Привет! Мога ли в една поръчка да използвам 2 кода за намаление на продукти, предлагани от еМаг, които обаче са в различни категории и съответно кодовете са два различни?  newsm78

# 637
Привет! Мога ли в една поръчка да използвам 2 кода за намаление на продукти, предлагани от еМаг, които обаче са в различни категории и съответно кодовете са два различни?  newsm78

Не става.. Добавих 2 кода за намаление в количката и съответно 2 продукта от различни категории, но може да се ползва или единия, или другия.. Освен да се пуснат на 2 отделни поръчки ако са с безплатна доставка и двата продукта или отстъпката си заслужава да се платят 2 доставки..

# 638
Вчера ми доставиха водуструйката от емаг. Ако бях изчкал още два три дни щях да я купя на още по голяма промоция.

Общи условия

Активация на акаунт