eMAG

  • 95 495
  • 763
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 422
Да, вчера пуснах поръчка и беше с безплатна доставка, днес вече пристигна.
В момента все още дава безплатна доставка като пускаш поръчка през мобилното приложение..

# 661
  • Мнения: 394
Да, вчера пуснах поръчка и беше с безплатна доставка, днес вече пристигна.
В момента все още дава безплатна доставка като пускаш поръчка през мобилното приложение..
Да, току що разбрах, че трябва да са предлагани от самия еМаг продуктите, а не от други фирми. Аз си мислех, че за всички продукти, предлагани в платформата еМаг...

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 16:19 от ratsa82

# 662
  • Мнения: 13 488
Здравейте, при нужда от връзка с Емаг на кой номер звъните? Благодаря.

# 663
  • Мнения: 1 422
Здравейте, при нужда от връзка с Емаг на кой номер звъните? Благодаря.

*3624 от мобилен или 07001 3624 от стационарен телефон

# 664
  • Мнения: 8
Здравейте, не съм чел предишните постове в темата. Директно реших да споделя какви промоции правят емаг. Поръчах това детско колело—>


След получаването на пратката виждам залепена цена на продукта.

Ето на това аз викам промоция, даже и с безплатна доставка 😀
Никога повече няма да поръчам от емаг (просто споделям )

# 665
  • Мнения: 1 110
Станислав Георгиев 619596 , ако си бяхте направили труда да погледнете цените на модела на колелото в няколко други сайта (отнема 2-3 минути) , нямаше да се чувствате прецакан с цената. Подобни са и "промоциите" в много магазини - Кауфланд, Била и за който още се сетите. Елементарен търговски трик. С което искам да кажа, че човек първо трябва да си направи справка за цените в други магазини. С чичко Гугъл става много лесно. Ето цените на вашето колело в първите 2 сайта, които отворих.
https://ohoboho.com/detska-igr.-balans-spektar-neon-zelen.html
http://slonbalonbg.com/trikolki-kolela-skuteri-kolichki-za-yazde … on-green-2019-g./
Лично аз имам много изгодни покупки от ЕMAG, естествено след като съм направила горното упражнение Simple Smile

# 666
  • Мнения: 1 405
И аз имам една такава покупка от емаг, наблюдавах даден продукт и по миналата седмица беше 83лв, като миналата я вдигнаха на 287лв Dizzy Face и сега вече е 96лв Sad, като естествено го купих на 96лв, защото същият продукт на всякъде е 120лв, пак съм на далавера но можех да го взема и на 83лв вместо да се чудя много какво да правя и не ми се чакаше кога ли ще решат да го намалят отново Sad

# 667
  • Мнения: 1 422
Здравейте, не съм чел предишните постове в темата. Директно реших да споделя какви промоции правят емаг. Поръчах това детско колело—>


След получаването на пратката виждам залепена цена на продукта.

Ето на това аз викам промоция, даже и с безплатна доставка 😀
Никога повече няма да поръчам от емаг (просто споделям )

Продукти, продавани от Емаг, никога нямат етикет с цена.. Въпросното колело е от български 'търговец', ползващ тяхната платформа. Затова никога не се купуват продукти от маркетплейс търговци.
И за по-скъпи покупки е добре да се провери цена и по други сайтове, но в повечето случаи цената в емаг е най-ниската..

# 668
  • Мнения: 2 577
То целия пост лъха малко на лошо скалъпена антиреклама. Емаг никога не са крили кой предлага съответният продукт, та въпросното колело, точно до цената пише , че се предлага от Бамбино, влизаш на сайта и хоп.. цената е 49,99. Дори не е нужно да се прави някакво търсене с гугъл на продукта.   Joy Joy
Скрит текст:
Една поговорка гласи "кьорав карти не играе" та и тук така


Последна редакция: вт, 08 окт 2019, 19:46 от deede

# 669
  • Мнения: 3 865
Да видим тази кодина ще е! Simple Smile

# 670
  • Мнения: 1 422
едва ли ще има нещо интересно, освен лаптопа за 200 лв, който ще се разграби за нула време.. Аз ще си купя нещо дребно, за да участвам в томболата им - току виж имам късмет и спечеля ТВ или iPhone 11 Simple Smile

# 671
  • Мнения: 77
едва ли ще има нещо интересно, освен лаптопа за 200 лв, който ще се разграби за нула време.. Аз ще си купя нещо дребно, за да участвам в томболата им - току виж имам късмет и спечеля ТВ или iPhone 11 Simple Smile
Бях си взел преди няколко години такъв лаптоп от тях и си скъсах нервите. Това е версия произведена специално за тях, осакатена по всякакъв възможен начин от към охлаждане, панел и т.н. Дори и да се ъпгрейдне с рам и ссд пак си остава неизползваем боклук.

# 672
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Здравейте!
Препоръчайте ми готини слушалки за музика с марка Сони.
Искам да изненадам приятел за Коледа, но не знам точно какво да гледам, за да не взема някой лош модел.

# 673
  • София
  • Мнения: 1 669
Пак има фотоепилатор Grinning Grinning Grinning Получавам дежавю Grinning

# 674
  • Мнения: 5 382
96 кафе капсули Нестле Долче густо за 48 лв. - това изгодна оферта ли е? Не ми се ходи до Метро да гледам там цените, в Била са 8,99лв. за 16 бр. Тук са 6 кутии по 16 бр.
Иначе на ЧП 22.11.19 пуснах три поръчки, само едната е отпътувала, другите си стоят на регистрирани.

Общи условия

Активация на акаунт