Красиво мъжко лице

  • 337 621
  • 4 644
  •   1
Отговори
# 3 285
  • DE
  • Мнения: 9 068
Последните доста са попрекалили с татуировките и с напомпването Rolling Eyes

# 3 286
  • Мнения: 22 867
Най-после попаднах на негова снимка, дето да ми хареса. Знам, че е всеобщ любимец, но не е мой тип.



Но този ми е симпатичен - Джеймс Марсдън



Скрит текст:




И по гащи, че да проверя за татуировки, не съм им от фенките.

# 3 287
  • Мнения: 721
Яяяяяя, това на първата снимка Момоа ли е?
И на мен да ми хареса най сетне.

# 3 288
  • Мнения: 949
Моля моля, за Момоа или добро, или нищо!

# 3 289
  • Мнения: 9 033
О, аз и бях на това мнение. Но като му видях арогантността към феновете, като се появи на важни събития с мазната коса, като му гледах клипчета уж с шеги, а все със сексуален подтекст и  накрая фикс поведението му към жена му(само той има жена и само той обича) и ми свърши ентусиазмът Joy

# 3 290
  • Мнения: 1 999
На тия с татуировките - забравих да им погледна лицето. Даже връщах снимките, че лице - няма. Нямам спомени да съм видяла.
   Та - даже и да са красиви - губи се.
   Повече запомних птицата на втория.

# 3 291
  • Мнения: 949
Да, има нещо неприятно в татуировките, особено в такова количество. Може би и това, че често вървят с напомпани, стероидни тела, които не знам кой е решил, че са много сексуални.

# 3 292
  • София
  • Мнения: 5 752
Някои наистина прекаляват, но телата са си техни. Имам колежка с много изрисувани ръце, каза че кожата там й е почти безчуствена.
По темата - на мен ми изглеждаха по-скоро много обработени самите снимки. Изкуствени физиономии и оскубани вежди за мъже - не ми допада.
Момоа така и не го харесах, има нещо в него, което не ми допада, а по принцип харесвам такъв тип. И като споменахме жена му - предишния й мъж го харесвам много повече
Лени е просто ходещ с'кс. 😇😁

# 3 293
  • Мнения: 6 622
И Мамоа не харесвам особено, а пък Лени съвсем. Така и не можах да разбера защо се води секссимвол.

# 3 294
  • София
  • Мнения: 859
Много е гнусен. Тези расти ми създават усещане за нещо мръсно и нечистоплътно. И прекаляването с татусите също не е секси Dizzy Face

# 3 295
  • София
  • Мнения: 2 844
Татуировките са отблъскващи.
Изобщо за мен мъж, чиято маниакална поддръжка си личи, не е секси.

# 3 296
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326

За някой чичка, за друг наборче, взимаме го. За сплитане на плитки де...

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 09:21 от Seanon

# 3 297
  • Мнения: 721
Обичам татуировките, особено когато са направени със стил. Има нещо мръснишко секси в тях. Възбуждат ме. Дори, ако не завися откъм професия и съм свободна личност без работа и достатъчно доходи, бих се нашарила цялата и бих се разкарвала гола вкъщи, като стените бих си ги направила всичките огледални, и ще се кълча навсякъде да се гледам.🤪🤣🤣🤣🤣
Единствено ако имам супер хубава, отлична, ,порцеланова, гладка кожа не бих се пипнала.

Seanon този е за оцветяване , ама с к'во там вече  е загадка. Въображение.😜😜🤩

# 3 298
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
И аз много харесвам татуси, събирам кураж още за да ида да се нашаря.

Едно българско момче, което много харесвам /няма татуси/




# 3 299
  • Мнения: 22 867
Нали съм изкушена, та не можах да реша кой ми хареса повече - момчето или кучето! Joy Хубавец е, има  мъжкарско излъчване!

Общи условия

Активация на акаунт