Красиво мъжко лице

  • 334 285
  • 4 612
  •   1
Отговори
# 3 960
  • Мнения: 5 819
Оскар Айзък - красавец е. С тази брада е неустоим. Има мъже, на които много им прилича брада.

     Пфууу, вземеш да харесаш някой мъж, а той се окаже гей. Забелязала съм, че повечето красиви мъже са с обратна ориентация. Така важи и при жените.  С каквато и ориентация да са, само можем да ги имаме в мечтите си. Grinning

# 3 961
  • София
  • Мнения: 15 198
Питър Галахар





# 3 962
  • Мнения: 4 871
И други са го забелязали значи Simple Smile

Аз лично се възмутих. Извинявайте, ако сте почитатели на новия политик, но да го сравняват с Траволта... Една тръпчинка на брадичката не стига.

Питър Галахър как го харесвах в О.С.! И не само там де. 😀

# 3 963
  • Мнения: 10 518
И други са го забелязали значи Simple Smile

Въобще! Може само да си мечтае. Sweat Smile

# 3 964
  • Мнения: 35 891


Скрит текст:




лий пейс - има непотвърдени слухове, че и той е гей

# 3 965
  • Мнения: 947
Много хубав този елф! Въобще, филмите за Властелинът и Хобитът предлагат много достойни за тази "рубрика" мъжки екземпляри Simple Smile
А по темата за Джон Траволта - и аз мисля, че си приличат. Не са братя близнаци, но приликата я има.

# 3 966
  • Мнения: 1 459


Скрит текст:




лий пейс - има непотвърдени слухове, че и той е гей
Лий Пейс си е супер открито гей, показва се на официални събития с приятеля си, изобщо не се крие човекът. По-добре така, отколкото сто години да се преструва. Но съм съгласна, че си е хубавец. Като излезе Хобит много ме радваше.

# 3 967
  • Мнения: 947
Много хубав този елф! Въобще, филмите за Властелинът и Хобитът предлагат много достойни за тази "рубрика" мъжки екземпляри Simple Smile
И за да не спамя само, ще пусна и една снимка. Наскоро попаднах на един руски актьор - Максим Матвеев. Той не е по екраните отскоро, но аз тепърва го откривам. Има много интересно лице и се превъплъщава в много различни образи.

# 3 968
  • Мнения: 8 837
Един от моите любимци, всъщност най-големият! Днес щеше да навърши 41г, ако беше жив.❤️ Прекрасен човек, награждаван не само заради феноменалният си глас, но и заради голяма благотворителност. Аз го намирам за красив. Тоше Проески,
Скрит текст:
, , ,

# 3 969
  • Варна
  • Мнения: 2 835
Тоше е страхотен! Лека му пръст!

# 3 970
  • Мнения: X
От какво е починал, кога? Много млад изглежда...

# 3 971
  • Мнения: 8 837
Много тъжна съдба. Наричаха го Елвис Пресли на Балканите. Тъкмо го приеха в MTV и направи албум на английски и шофьорът му катастрофира. Шофьорът и мениджърката оцеляха, той остана на 26г.През 2007г се случи.

Последна редакция: вт, 25 яну 2022, 17:53 от Amber*

# 3 972
  • София
  • Мнения: 352


Хенри Кавил...
Напомня ми малко на друг красавец, когото много харесвам - Стивън Амел.

# 3 973
  • Мнения: 3 281
Ох Simple Smile И аз много го харесвам, и във "Вещерът" е страхотен. Грижи се за феновете си милия, за тази сцена в "джакузито" не е ял 2 дни Simple Smile

# 3 974
  • Мнения: 8 837
Попадна  ми в инста страница на по-възрастни модели.Избирайте, дано ви харесат. Последният е мой, не пипайте(и номер 4 няма да го върна) ! 😁Нямам идея за имена и националност.
, , , , , , ,

Общи условия

Активация на акаунт