Красиво мъжко лице

  • 334 276
  • 4 612
  •   1
Отговори
# 3 555
  • Мнения: 8 837
Понеже ми попадна една песен,та се сетих за нейният изпълнител.Владо Калембер от Сребърни крила(Хърватия).
Нямам спомен да съм го показвала.Беше много хубав той,поостаря разбира се.За мен е двойник на Джони Деп.А какъв глас има Heart Eyes
Млад,
,

И сега,

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 14:25 от Вив*

# 3 556
  • Мнения: 934
На първата снимка и аз виждам прилика с Джони, но всъщност ме подсети за Mike He с втората снимка, може би заради фризуратра Grin
Скрит текст:


Знам, че азиатците не са на почит в темата, но предполагам, че дането ще го оцени. За тези, които имат опит с тайванското, вероятно той е един от първите актьори, с които сa се сблъсквали (поне преди няколко години).

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 17:26 от kakx

# 3 557
  • Виена
  • Мнения: 896
Джани Деп пасти да яде Simple Smile Владо Калембер и аз много го харесвам. Снимките в гугъл са показателти, но най-добре е човек да си пусне в ютюб някое изпълнение, гласът няма да ви остави равнодушни дори и ако лицетоо не ви привлече веднага

# 3 558
  • DE
  • Мнения: 9 068
Определено Майк бе от първите тайванци които съм гледала, някъде преди около 10+ години Grin
По едно време се беше очичкал, но сега изглежда страхотно, гледах го преди няколко седмици.

# 3 559
  • Мнения: 4 871
На мен пък този Владо ми заприлича на Освалдо Риос

# 3 560
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
На мен също.

# 3 561
  • Мнения: 8 837
Сега като казахте, да, наистина има прилика с Освалдо. Абе и тримата са готини.

# 3 562
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Боже, видях Освалдо Риос преди около 13-14 или около години, когато участваше в Зоро и розата "The Sword and the Rose"  Имаше презентация в нашата околност и по случайност бях в ерията.
Изключително каризматичен и обаятелен Blush

# 3 563
  • Мнения: 8 837
Аз и Освалдо много си го харесвам.
И понеже са празници та не вреди малко музика Simple Smile
Две от най-известните изпълнения на Владо-  Грешница и Ана,
Скрит текст:

Скрит текст:


И Владо и Джони,
Скрит текст:
,

Последна редакция: вт, 04 май 2021, 15:29 от Вив*

# 3 564
  • Мнения: 502
Не ми е харесвал Освалдо, дори не гледах сериала Simple Smile
Обаче имаше друг сериал "От обич" и всички в класа бяхме влюбени в Нандо, хихи. Божее, колко съм стара!

# 3 565
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Не ми е харесвал Освалдо, дори не гледах сериала Simple Smile
Обаче имаше друг сериал "От обич" и всички в класа бяхме влюбени в Нандо, хихи. Божее, колко съм стара!

Едуардо Московис, симпатяга е.



Скрит текст:



От 2015 г.


и от 20202

# 3 566
  • София
  • Мнения: 5 718
О, да, имаше такъв сериал.. аз харесвах главната героиня много. 😀 Вярно и този беше сладък.
И "тримата братя" май ги бяхме обсъдили в темата .

# 3 567
  • Мнения: 8 837
Аз бях за Марсело и неговите сини очи. Heart EyesПосле Нандо и накрая Леонардо.

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 07:48 от Вив*

# 3 568
  • Мнения: 502


Тук ми харесва, на другите не особено. Но бяха много сладки с Милена, чиста любов.

Марсело не ми харесва. Лео беше сладур, невинно същество (всъщност от същия сериал ли беше, или бъркам).

# 3 569
  • Мнения: 14 471
И аз харесвах Марсело най-много, но актьорът, Фабио Асунсао хич не остарява добре. Очите му като че ли са станали много воднисто сини...
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт