Красиво мъжко лице

  • 337 725
  • 4 645
  •   1
Отговори
# 4 335
  • София
  • Мнения: 15 219
Кевин Костнър

# 4 336
  • Down south
  • Мнения: 7 679
Като магнит
За мен Kissing Heart

Rafael Novoa



# 4 337
# 4 338
  • Мнения: 4 398
Ако не друго,  поне са политкоректни. Със сигурност е далече от "най-красивия мъж "

# 4 339
  • Мнения: 10 598
Не го познавам кой е (а и кои ли са били в списъка на изучаваните), ама не е лош. Поне няма нищо отблъскващо в него, осен на последната снимка веждичките...

# 4 340
  • Мнения: 4 670
Като го загледам, наистина има хубави, правилни черти. Но като комбинация не ми е нещо Уау.
Не е мой тип. Blush
Оправданието на всяка жена. Wink

Виж, Кевин Костнър горе на първата снимка е Уау, дори и за мен, въпреки че е бая големичък. Била съм доста малка, като е бил на тези си години.

# 4 341
  • Бостън
  • Мнения: 13 483


^^^ Все още ли не се сещате кой е Wink

Ще се съглася, че е съвършен!  И дори няма да постна селекция от по-секси снимки и гифове, с които феновете му наводниха нета след 1-ви сезон на Bridgerton.

# 4 342
  • Мнения: 300
Винаги ми е приличал на влечуго в лице. Иначе много го бутат напоследък за сексимвол, чувам слухове, че за Джеймс Бонд го гласят.

# 4 343
  • Мнения: 9 034
Попадна ми този клип със страхотна песен и.. моделът,когото май всички тук харесваме.Страхотен е и в движение! Kissing Heart
Оприличихме го на Делон един път,но освен ,че е французин и с първо име Вини ..друго не помня за него.Ако някой се сети.Simple Smile
Скрит текст:

# 4 344
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Vinnie Woolston. Peace

# 4 345
  • Мнения: 4 670
Аууу, да, много е готин Heart Eyes
Напомня ми на Мартин Хендерсън, имат еднакво готино излъчване. Мартин е вече поостарял, но на младини е супер.
Сега съм от телефона и не мога да пусна снимки да ви подсетя за кого говоря.

# 4 346
  • Мнения: 2 254
Роб Казински, британски актьор. Участвал в Eastenders и True blood. Тази вечер го гледах в доста забавна комедия For love or money.

Скрит текст:







# 4 347
  • Down south
  • Мнения: 7 679
На втората снимка прилича на Принц Хари Grinning
Close

# 4 348
  • Мнения: 2 254
Мда, понеже е риж. В снощния филм беше доста анаболен и наедрял, преди това, както изглежда на снимките от предния ми пост, е по-симпатичен.

# 4 349
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 666
Сигурно е публикуван, но от известно време не мога да се наситя да го гледам и да изучавам чертите на лицето му:

Хенри Кавил...
Отдавна не ме е пленявал така мъж... То усмивка, с леко криви зъби, но пък бели... Излъчването, косата, очите... Странният нос, който обаче пасва перфектно.... Heart Eyes
И най-ми е любим в ролята на Вещерът Гералт от Ривия...

Общи условия

Активация на акаунт