Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 дек. 2016, 16:17 ч.

Избор на вино :)

• 61 794
  • 349
  •   1
Отговори
# 345
  • София
На мен ми допада СМС (Сира, Мерло, Санджовезе) - средно тяло,  пивко,  лесно се комбинира с ястия и мезета, че и самостоятелно дори.  Модерено вино, с акцент на по-лекия и плодов вкус, хубав изобор е за мен.
Използвам случая да честитя винения ден на всички винолюбители Wine GlassWine Glass
Много любов и хубави вина желая от сърце

# 346
  • София
Записвам се в темата с две любими и достъпни южноафрикански вина:
Скрит текст:

# 347
Много хубава тема Simple Smile Нищо не разбирам от вино, но искам да се науча Simple Smile Пия само бяло вино. Довечера сме на това.

Весел празник и бъдете здрави Simple Smile 

# 348
Много хубава тема Simple Smile Нищо не разбирам от вино, но искам да се науча Simple Smile Пия само бяло вино. Довечера сме на това.

Весел празник и бъдете здрави Simple Smile 

Пробвайте  Pinot Grigio Cavit.

# 349
Здравейте и от мен! Аз съм от Пловдив и всяка година тук се провежда "Дефиле на младото вино", където може да се опита и купи вино от десетки винарски изби от цяла България. Страхотна инициатива за любители на виното като мен! Simple Smile Та....тази година фаворит вкъщи беше мавруда на Винарска изба Ничев, Асеновград. Напълно ми бяха непознати до момента и останах много приятно изненадана. По принцип бяло вино не пия, винаги ми киселее. Обичам червено, опитала съм доста и това ми е в топ 3.

Общи условия

Активация на акаунт