В какво да инвестирам малко пари за да се увеличат?

  • 15 345
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 142
Още идеи няма ли?

# 16
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Заминаваш в Русия и ги влагаш на депозит с 10% годишна доходност.

# 17
  • Мнения: 9 052
Ами ето на, предлагат ми да си купя маслинови дръвчета, като срещу някаква сума за поддръжка реколтата им ще е моя ... Можеш също да си купиш пармезан на пити , те се складират в специална банка за пармезан и цената им не пада при правилно съхранение , даже добре си се покачва. Или както преди казах най-достъпно ще е да инвестираш в нашето селско стопанство.

# 18
  • Мнения: X
Ами ето на, предлагат ми да си купя маслинови дръвчета, като срещу някаква сума за поддръжка реколтата им ще е моя ... Можеш също да си купиш пармезан на пити , те се складират в специална банка за пармезан и цената им не пада при правилно съхранение , даже добре си се покачва. Или както преди казах най-достъпно ще е да инвестираш в нашето селско стопанство.
Само питам, пармезанът и маслините нашенски ли са? newsm78

# 19
  • Мнения: 142
Весели празници чакам още идей Simple Smile

# 20
  • Мнения: 10 330
ИдеИ

Ти нямаш ли никакви?

# 21
  • Мнения: 9 052
Ами ето на, предлагат ми да си купя маслинови дръвчета, като срещу някаква сума за поддръжка реколтата им ще е моя ... Можеш също да си купиш пармезан на пити , те се складират в специална банка за пармезан и цената им не пада при правилно съхранение , даже добре си се покачва. Или както преди казах най-достъпно ще е да инвестираш в нашето селско стопанство.
Само питам, пармезанът и маслините нашенски ли са? newsm78

Не натърти да са нашенски... а има ли зна4ка какви са? Нали се пита къде да сложиш пари?
На мен ми предлагат италиански, но и едни японски бонсай ми предлагаха ... ровиш из интернета и виждаш.

# 22
  • Мнения: 4
най-добрият вариант са инвестиционни фондове! Simple Smile Аз ще инвестирам там

# 23
  • Мнения: 9 052
най-добрият вариант са инвестиционни фондове! Simple Smile Аз ще инвестирам там
  рекламка ?

Общи условия

Активация на акаунт