Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Проблеми с ученето, или какво знаем за дислексията! - 6

• 72 896
  • 561
  •   1
Отговори
# 555
Не следи влогъри, дори не ги знаем. Ютуб им е забранен, и двамата с малкия имат родителски контрол и щом въведох в Гугъл възрастта им деинсталира автоматично тубата. Понякога гледа в детския ютуб Настя или както там се казва русначето. Нямат тик-ток и другите модерни платформи.

# 556
Друго, което пробвах при моето дете:  да чете книги, които аз съм и чела. Като беше малка много и четях. От миналата година и предложих някои от тези книги. Тъй като и ти си писала, че проблем е краткосрочната памет, а с дългосрочната няма проблем. Така като вземе книга, която е позната, се появява интерес, това си го спомням, ах, чакай сега ще ти прочета( на мен), знаеш ли, сега това ще се случи....И някак се увлича. А както казва нашата госпожа, и gargamela, и тя май е госпожа, важното е да четат!

# 557
Аз също смятам, че по-важно е да четат, а не толкова да прочетат определени книги от госпожата. Затова няма претенции какво точно, важно ми е просто да посегне към някоя книга от библиотеката в детската стая - има и от моето време, има и нови книжки, купувани специално за нея. Ако ще приказки с картинки да е или Франклин.

# 558
Ох, пак ще се включа. Дано не съм досадна! Още един начин, четете заедно двете, всяка с нейна книга, връчваш и на брат и да разглежда книжки. После разказвате или си броите страници.

# 559
  • София
Ние четем това в момента.

Кога ли ще ми изпее цялото изречение...

# 560
Ние четем това в момента.

Кога ли ще ми изпее цялото изречение...
Изглежда много интересна. Ще я потърся. Как се казва?

# 561
  • София
Снежен свят. Малки приказки за големи деца.

Общи условия

Активация на акаунт