Фенове на Тери Пратчет- да се преброим - 4

  • 58 586
  • 481
  •   1
Отговори
# 120
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
тези дни ми попадна "дългата война", тя ли е следвщата след "дългата земя"?
нещо ново на пратчет да е излизало скоро?

тази нова ли ти е?

# 121
  • Мнения: 35 951
прегледах я, но нещо не ме трогна
май надскочих идеята да имам всичко, всичко, всичко, написано от пратчет  Blush

# 122
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
Simple Smile

# 123
  • Мнения: 36 428
И аз се колебаех дали да я купя, след като мога да си я изтегля отнякъде Simple Smile

Видяхте ли Джон Хам като архангел Габриел (нещо не си спомням да участва такъв персонаж в "Добри поличби", но съм я позабравила):
Скрит текст:

# 124
  • София
  • Мнения: 17 591
тези дни ми попадна "дългата война", тя ли е следвщата след "дългата земя"?
нещо ново на пратчет да е излизало скоро?

тази нова ли ти е?




Хах, тази и аз не се сещам да съм я виждала...
Поръчах. На български и английски (стомахът ме заболя от цената на английски с твърди корици... ) - и се опитах поне да поръчам Нация и Под Пара на български (за съкровището), права ли съм в мнението си, че Доджър не е излизал на български още?

# 125
  • Мнения: 36 428
Не съм виждала "Доджър" на български. Прочетох я на английски още когато излезе - приятна е, но не е нещо особено - "Нация" ми хареса много повече.

# 126
  • София
  • Мнения: 17 591
О, аз много го харесах Доджъра... ама милото на английски чете само нек'ви неща, дето аз ги намирам за скучни на какъвто и да е език - Пратчет на английски ник'ъв шанс немам да му пробутам... а иначе... абе, не знам дали би харесал Доджър, по-скоро не - но Нацията определено...

# 127
# 128
  • Мнения: 36 428
Имам Изкуството на Светът на диска - чудя се дали се дублират илюстрациите, или са нови?..

# 129
  • NE
  • Мнения: 10 999
Отделни издания са. Imaginarium е от края на 2017 г.

Скрит текст:

# 130
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Прозорец малко са се поосрали с цена 25 кинта за книжката. Другата е 40. Двоумя се коя да купя по-напред все още от как излязоха преди 3 седмици

# 131
  • Мнения: 36 428
Изкуството е с коментари от ТП, докато тази е само с картини, но пък включва нови творби на Кидби - може да си я взема за рождения си ден (когато дойде - да си направя подарък) Simple Smile

# 132
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
а най-добре "Последният герой" Simple Smile

разгледах набързо имаджинариума - сякаш съм виждала повечето картинки в други книги Head Band

# 133
  • Мнения: 36 428
И нея я имам от години.. Всъщност, книгата не е на лоша цена - англоезичното издание е към 70 долара. Обаче доста се охарчих по празниците и не ми се иска да харча за това сега.

# 134
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Аз Последния герой не мога да го открия и това е Sad

Общи условия

Активация на акаунт