Oriflame - 12 тема за клиенти и консултанти

  • 86 199
  • 763
  •   1
Отговори
# 630
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Благодаря за каталога Simple Smile Доволна съм от серумчето на Optimals, поръчах си сега за втори път.

Имам и въпрос за един друг серум - NovAge, true perfection, Miracle Perfecting Serum, имам един, който е с различна опаковка от настоящата... но продуктът все още ли е същият? Ако някой го използвал и преди и сега, да сподели мнение.

Ето снимки на стара и нова опаковка:


# 631
  • Мнения: 124
Здравейте, отскоро съм консултант и аз. Доволна съм от спиралите и от серията hairx, особено спрея за лесно разресване на косата Simple Smile
 

Последна редакция: сб, 02 мар 2019, 12:20 от bubanka

# 632
  • софия
  • Мнения: 1 707
Благодаря за каталога Simple Smile Доволна съм от серумчето на Optimals, поръчах си сега за втори път.

Имам и въпрос за един друг серум - NovAge, true perfection, Miracle Perfecting Serum, имам един, който е с различна опаковка от настоящата... но продуктът все още ли е същият? Ако някой го използвал и преди и сега, да сподели мнение.

Ето снимки на стара и нова опаковка:





Ползвала съм новия има за 2-3 мазания ,ако искаш ще ти го дам

# 633
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Моля да ме ориентирате откъде мога да сменя адреса за доставка. Убягва ми нещо такава опция.

# 634
  • Мнения: 1 471
След като сте си добавили всичко в кошницата, най- отдолу, където вече ви пише сумата на поръчката, такса доставка, но преди да я изпратите, ще видите в ляво адрес за доставка, най-вероятно ще е последният ползван.

# 635
  • Мнения: X
Kaк мога да поръчам без да съм представител?Май няма как?Преди ставаше...

# 636
  • Мнения: 1 471
Kaк мога да поръчам без да съм представител?Май няма как?Преди ставаше...
Може само чрез представител-обаждате се на някой познат, може би от декември премахнаха функцията да се поръчва чрез каталог на избран от вас представител.

# 637
  • Мнения: 9 776
След като сте си добавили всичко в кошницата, най- отдолу, където вече ви пише сумата на поръчката, такса доставка, но преди да я изпратите, ще видите в ляво адрес за доставка, най-вероятно ще е последният ползван.

Аз точно последният използван не искам да използвам. Искам да го сменя, но не мога да вдяна откъде. С картата, която ми е за онлайн-пазаруване не мога да плащам, блокират ме, въобще ми убиха желанието за работа с тях. На път съм да се откажа, но искам да си направя тази поръчка. Някой ако знае как се сменя адреса, моля да ми пише.

# 638
  • Мнения: 1 471
Има падащо меню, от което да си избереш. А под него стои последно използван адрес.
Плащането с карта- явно ти нещо не правиш както трябва. Може би имаш 3д,което трябва да напишеш, или картата ти не отговаря на изискванията. Да не ти е изтекла пластиката?

# 639
  • Мнения: 9 776
Има падащо меню, от което да си избереш. А под него стои последно използван адрес.
Плащането с карта- явно ти нещо не правиш както трябва. Може би имаш 3д,което трябва да напишеш, или картата ти не отговаря на изискванията. Да не ти е изтекла пластиката?

Така. Справих се снощи. За да съм полезна ако на някой му е нужно: Адресът смених в профила. В самата поръчка не може.
Картата ми не отговаря на техните изисквания, тъй като по справките им я определят като рискова по някакво тяхно си точкуване. Блокира се на 100 точки, аз имам 150. Тъпо, но не можах да се преборя.

# 640
  • Мнения: 10 097
Днес ми носят в пощата каталога ... валиден до 28.02.19. Направо ще падна, много са бързи куриерите им 🤣🤣🤣

# 641
# 642
  • Мнения: 1 471
Кое е хубавото на офертите, цените като са в намаление са същите?

# 643
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Подаръците към тях.

# 644
  • Мнения: 1 471
Дори и с тях, не е кой знае какво, при положение, че ги пускат в намаление по 15_тина  лева и по - малко

Общи условия

Активация на акаунт