Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 158 400
  • 909
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 396
За мен и obuvki.bg и fashiondays  са напълно читави, да не говорим, че във втория такива промоции има понякога, че ми изглежда нереално, но имам няколко неща от там и съм убедена, че са оригинални. Във fashiondays едни и същи неща обикновено са по - евтини от obuvki.bg, но това не ме кара да се озлобявам, ако не ми изнася не поръчвам.
На мен ли ми се струва или много се бавят поръчките от obuvki.bg? Поръчах на 6-ти и съм получила само един мейл за потвърждение.

# 376
  • София
  • Мнения: 3 833
Да, понякога същите неща във Fashion days или в Punto са по-евтини, миналата година сравнявах за Liu Jo и Geox. Имаше големи разлики. Но са си оригинални и в трите сайта.

# 377
  • Мнения: 47 973
Абе обувките биват, но си купих "кожена чанта" от там. Такъв боклук не бях имала никога
В началото изглеждаше що годе прилично. След 10на дена се протри и смачка, което не ми се е случвало и с евтина китайска изкуствена чанта. Предложиха ми да направя рекламация. Но тя не е точно скъсана и вероятно нямаше да ми върнат парите. Забутах я в шкафа, но...как да кажа, повече няма да купя от сайта. Никога.
Доста се разочаровах.

# 378
  • Мнения: 1 396
Ами всички тези сайтове просто предлагат стоки на различни марки и все си мисля, че когато нещо не е качествено вината е на производителя, а не на търговецът, който препродава. Разбира се би трябвало да уважават гаранции.

# 379
  • Мнения: 4 245
Сега като се замисля кецовете/ гуменки на Le coq sportif, които закупих миналата година от obuvki.bg имаха кусури - остатъци от лепило, не качествена изработка, но не знам дали в този случай може да се каже, че не са оригинални.

# 380
  • Мнения: 499
Здравейте, има ли актуален код/ талон за намаление в сайта? Благодаря!

# 381
  • Варна
  • Мнения: 367
Здравейте.
Колко г/д след статус "готова за ипращане" би била изпратена поръчка?

# 382
  • София
  • Мнения: 4 878
Има код за намаление KIDS за детски обувки до 30.

# 383
  • Варна
  • Мнения: 367
Супер... Както беше готова за изпращане, така ми я анулираха поръчката...

# 384
  • Мнения: 9 050
Супер... Както беше готова за изпращане, така ми я анулираха поръчката...
Да не би да си задала плащане с банков превод или карта и да не си го извършила в срок? Тогава анулират поръчки.

# 385
  • Варна
  • Мнения: 367
Не, с наложен платеж, не ми се е случвало такова нещо, как изведнъж ще ми анулират поръчката..

П.П Имам отговор, че има дефект с продукта... Затова е анулирана.

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 13:03 от Smurfie

# 386
  • Мнения: 2 790
Момичета, как може да се поръча от ССС сайта сега? Имат страхотни намалени балеринки, но няма никаква опция за поръчка, а сайта се обновява почти всеки ден с нови намалени артикули...

# 387
  • София
  • Мнения: 3 833
В obuvki няма ли същите марки и артикули?

# 388
  • Мнения: 2 596
Здравейте, поръчвала съм няколко пъти от сайта, до сега проблеми с обувките и доставките не съм имала. Винаги съм поръчвала с наложен платеж до миналия ден, когато избрах плащане с карта. Направих си поръчката, завърших плащането с карта, но днес получих мейл, че не съм платила и трябва да го направя в рамките на 2 дни по банков път. Не успях тогава да си проследя наличието по сметката и за това не съм сигурна платила ли съм, или не съм. Въпроса ми е вие когато плащате с карта получавате ли мейл от сайта, че транзакцията е успешна? И още нещо да ви питам: когато се обадите по телефона или пишете мейл към обслужването на български ли го пишете или на английски 🤔
Благодаря ☺️🌹

# 389
  • Мнения: 9 050
Винаги получавам потвърждение, че съм платила. Получавам от банката (но това са лични настройки), получавам и от obuvki.bg

Общи условия

Активация на акаунт