Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 158 459
  • 909
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 11 334
И аз съм доволна от Lasocki, но имам само едни сандали и са ми от 3 години, естествена кожа. Аз ги нося много често, вече имат следи от носене, което според мен е нормално, но не искам да ги оставям още. 🙂

# 661
  • Мнения: 444
Добре,че съм поръчала вчера,че сега като погледнах цените не са така изгодни....Поръчах си моя номер,който си нося по принцип-№36.

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 3 220
Аз Lasocki купувам за дъщеря ми от ССС и до сега всичко е било много сполучливо. Препоръчвам!

# 663
  • Мнения: 444
Благодаря за мненията за марката!Дано съм поръчала точните номера!

# 664
  • София
  • Мнения: 1 355
От години купувам обувки от въпросния сайт. Специално за марката Lasocki сандалите са уголемени. Нося 38, но поръчвам 37. Подчертавам - сандали!

# 665
  • Мнения: 960
Присъединявам се към положителните мнения за Lasocki. Отговарят си на номерата, доволна съм!

# 666
  • Мнения: 355
Току що си взехме поредната пратка от сайта (много голяма 10 чифта обувки и 1 чанта). Мноогоо сме доволни.

# 667
  • Мнения: 1 072
Поръчка от 23,07,21 , стои в профила ми "необслужена". Мисля си вече, че няма да я получа, въобще.

# 668
  • Мнения: 444
Получих днес обувките.....Моите ги засилих обратно-имат ожулено на едната обувка.Вярно,че ги взех намалени на 26,90лв,но не мога да преглътна факта,че ще нося нови обувки с фабричен дефект.Реалната цена на сникърсите е просто абсурдна за качеството на кожата....Другите два чифта ще се ползват за игра и за физическо в училище....та за тази цел биват.Подметките са твърди....абе,като за 20лв. биват.Първоначалните цени на марката lasocki са силно завишени и изкушяващото намаление от 70% е по-реалната им цена.

# 669
  • Мнения: 3 046
Има ли действащ код за отстъпка за obuvki.bg?

Последна редакция: чт, 05 авг 2021, 12:36 от Seti Beti

# 670
  • Мнения: 4 611
За пръв път си поръчах от там, много съм доволна. Heart Искам да попитам как се взимат промо кодове?

# 671
  • Мнения: 3 046
Като си получиш поръчката, в кашончето обикновено има оставени кодове за поръчка над 100лв, над 200лв и т. Н. От време на време пускат и други, получавала съм на мейла си.

# 672
  • София
  • Мнения: 3 663
https://www.obuvki.bg/sandali-lasocki-wi23-lalita-03-cobalt-blue.html

Предлагам тези сандали, естествена кожа №37. Размерите ги има в сайта.
Скрит текст:
Цена 30 лв.

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 40 753
Момичета, някоя с мнение за мъжките Ласоски?
Според таблицата са уголемени...

# 674
  • Мнения: 77
Здравейте! Някой купувал ли е обувки на Scholl? Отговарят ли си номерата?

Общи условия

Активация на акаунт