Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 158 388
  • 909
  •   2
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 272
Да, малко са умалени и са по друга номерация. Виж на сайта на Адидас размерите в см и от там се ориентирай
Да в сайта на адидас гледах , месри!

# 91
  • Мнения: 2 071
Момичета, ако някой си пази случайно листовките за отстъпка от сайта, може ли да сподели кода за намаление за стоки над 500 лева, кодовете са еднотипни и съжалявам, че съм изхвърлила поне 4-5 такива, искам да си взема една чанта и ако мога да се възползвам от някаква отстъпка ще съм благодарна!

# 92
  • София
  • Мнения: 1 272
Момичета, ако някой си пази случайно листовките за отстъпка от сайта, може ли да сподели кода за намаление за стоки над 500 лева, кодовете са еднотипни и съжалявам, че съм изхвърлила поне 4-5 такива, искам да си взема една чанта и ако мога да се възползвам от някаква отстъпка ще съм благодарна!

Имам у дома, ще ти изпратя довечера, ако не си си намерила Simple Smile

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Над 450 лв. - 45BG

За съжаление тези кодове не редуцират всички марки чанти.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 833
Не редуцират и цена, която е вече намалена.

# 95
  • Мнения: 14 486
Моите впечатления са, че конкретно чантите никак не са изгодни в този сайт. Ето за сравнение:

https://www.obuvki.bg/damska-chanta-coccinelle-yo1-ariel-c1-yo1-23-01-01-malva-098.html

https://www.yoox.com/bg/45380059BG/item#cod10=45380059BG&siz … d=1&sizeName=

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Различни модели и размери са.

# 97
  • Мнения: 14 486
Според мен е един модел, има малки разлики в размерите. Все едно - често съм сравнявала цените на чантите с тези в официалните сайтове на марките, там са по-изгодни.

# 98
  • Мнения: 2 071
Благодаря ви, момичета, не става с кода, понеже чантата е намалена, но сте прави, в официалния сайт на Фурла е с 40 лв по-ниска цената, но няма наличност, а нещо съм пощуряла точно за тази чанта Simple Smile

# 99
  • София
  • Мнения: 3 833
В сайта на MDL?

# 100
  • Мнения: 2 071
няма я Simple Smile, прегледала съм всички опции Wink

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Да, най- добре е да се търси по точно определен модел в други сайтове. И за мен този не предлага най- изгодните оферти, но всеки преценява сам за себе си. Много хора го предпочитат заради бързата доставка и за да не се обременяват с посредници.
За Фурла - във fashionette също може да се провери, понякога има добри оферти.

# 102
  • Добрич
  • Мнения: 163
За колко дни са ви връщали парите? Четох, че някои казаха даже месец. На 2 май получих маратонки, но ми бяха малки и неудобни, затова ги върнах на следващия ден - 3 май. Никъде не съм излизала с тях, всичко си е както бяха пристигнали. Не бяха евтини, та въпросът ми е да не би да ми ги откажат по някаква причина, и изобщо има ли причина да се притеснявам?

# 103
  • Мнения: 2 071
Не, няма да ти откажат, аз по принцип плащам по банка, при връщане около 15-20 дни по-късно влизат парите в сметката, пращат и мейл.

# 104
  • Мнения: 2
Точни са, моите ботуши бяха 148 лв. , не ми бяха удобни и ги върнах. Бе проблем ми върнаха парите в банковата сметка.

Здравейте ,след колко време ви върнаха парите ? Миналия месец върнах сандали и още си чакам парите...

Общи условия

Активация на акаунт