Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 158 315
  • 909
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 973
kuku_i_pipi,колко дена след като изпрати обувките получи имейл, че са получени в Полша.Питам, защото в понеделник върнах едни сандали, та да знам.

# 211
  • Мнения: 339
kuku_i_pipi,колко дена след като изпрати обувките получи имейл, че са получени в Полша.Питам, защото в понеделник върнах едни сандали, та да знам.
Миналия петък ги върнах към адреса в България. Вчера - 15.05, получих e-mail, че връщането ми е одобрено, а днес си получих парите обратно.
Изключително бързо обслужване, затова пак подчертавам, че нямам нищо лично към този търговец. Просто ако знаех, че връщането е извън страната, едва ли бих пазарувала така с лека ръка /без да съм 100% сигурна, че стоката ще ми хареса, че ще ми е точна като номер и т.н./. Вече обясних защо. Може би аз се психясвам,  но имам вече професионална деформация и на всичко търся кусурит е и във всеки подозирам измамник.

# 212
  • Мнения: 794
Здравейте, казаха ми, че уикендите има код за отстъпка, но знаете ли дали има и къде мога да го видя, понеже не намирам?

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Значи този уикенд няма(не съм проверявала). Вижда се на началната страница на сайта. Винаги го обявяват и там, не е апокрифен.

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Здравейте! Идвам с едно въпросче дали някой е поръчвал обувки на марката Baldowski?

# 215
  • Варна
  • Мнения: 4 919
Здравейте! Някой случайно да има валиден код за намаление, който няма да използва?
От моята поръчка после мога да върна жеста.

# 216
  • Мнения: 1
Здравейте, изпратиха ми чанта без етикети и фолио на всички метални части, като носена. Единственото, което ми предложиха било 10% минус при следваща поръчка, което ме обвързва с покупка, страшен маркетинг! Аз исках намаление на цената точно на тази стока,защото от нея не съм доволна, а не от следващата, нямали такава политика.Чантата беше за подарък и я бях пратила направо на сестра ми, представете си какво е получила и в какъв вид без етикети и фолиа, чанта за 180 лв ...

# 217
  • Варна
  • Мнения: 4 919
Защо не я върнете?
Няма ли я в друг магазин?
Неприятно е. Аз не бих я задържала в този вид макар и да личи, че е нова.
Вероятно е върната от клиент така, но това не е оправдание.

Днес получих обувки от тях.
Никакъв проблем.
Личи си, че дори капака на кутията не е махан.

# 218
  • София
  • Мнения: 10 302
Здравейте, изпратиха ми чанта без етикети и фолио на всички метални части, като носена. Единственото, което ми предложиха било 10% минус при следваща поръчка, което ме обвързва с покупка, страшен маркетинг! Аз исках намаление на цената точно на тази стока,защото от нея не съм доволна, а не от следващата, нямали такава политика.Чантата беше за подарък и я бях пратила направо на сестра ми, представете си какво е получила и в какъв вид без етикети и фолиа, чанта за 180 лв ...

Просто я върнете, нали има 30 дневен срок за връщане.

# 219
  • Мнения: 2 417
Аз бих върнала въпросната чанта.

# 220
  • Мнения: 794
Привет! Има ли код за намаление?

# 221
  • Варна
  • Мнения: 4 919
Има си явно пермавенти такива.
Съфорумка качи снимка няколко страници назад.

# 222
  • Мнения: 29
След една спонтанна покупка вчера на сникърси кларкс, днес се разрових за мнения за обувки.бг. Обадих им се на телефона и поисках да канселирам поръчката. За моя изненада девойката най-любезно ми предложи да я откажа, когато ми се обади куриера без да дължа никакви такси по връщането. Въздъхнах си облекчено. Междудругото въпросният магазин липсва в регистъра на НАП за електронни магазини.

# 223
  • Мнения: 9 050
Липсва, защото не е регистриран в България.

# 224
  • Варна
  • Мнения: 4 919
vaia11, канселирате я, защото сте се отказали от покупката или заради прочетени мнения за магазина?

Общи условия

Активация на акаунт