Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 155 716
  • 909
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 076
Аз за първи път пазарувах от сайта по Коледните намаления.Бяха сандали,на мн.добри цени и няколко чифта обувки.Наложи се да върна един чифт на Геокс,всичко се случи лесно,безплатно,парите си дойдоха без напомняне.Геокс-а беше 1:1 с купени такива от Амазон,но номерът не пасна.
Останалите обувки са ок.
Сандалите ги нося цяло лято,марки Тамарис и Каприс,доволна.
Забелязвам,че и в Амазоните,и в реалните магазини,качеството на марките не е това,което беше.Китайски истории за кратка употреба.Нямам основание да не пазарувам от обувки.бг засега.Ако има нещо-добро,лошо,-ще споделям.Тук обаче имаше негативен пост на Радика,мисля,който прочетох на имейла,а сега не го виждам.Не е добре да се трие,по каквито и причини да се прави,особено  на потребител  с толкова много мнения,а не някой специално регистрирал се.

# 241
  • Мнения: 1 393
Много точно казано в последния пост за качеството на марките. Напоследък много често чета мнения, че стоки купувани от Обувки.бг или Фешен дейс били менте, защото пристигнали дефектни или се съсипали за една седмица. Истината е, че вече всичко се прави в Китай от предимно евтини материали, така че да изкара един сезон и като си дал 200 - 300 лв. това не го прави качествено.

# 242
  • Мнения: 70
Аз нямам опаквания. Всичко, което съм поръчвала от такъв тип сайтове (Fashion days, obuvki.bg, Bibloo) е идвало в оригинална кутия и е изглеждало по начина по който изглежда на снимките в сайтовете.
Що се отнася до издържливостта, повечето неща вече са доста нетрайни, независимо дали съм ги купувала от физически магазин или онлайн.

# 243
  • Мнения: 2 413
Аз не съм получавала дефектни стоки от обувките,но ми прави впечатление разликата в цената,спрямо др.сайтове.Не съм попадала на ментета,но ми е чудно как винаги излиза изгодно?!Много често сверявам цените с др.онлайн магазини.За издръжливост е прилично,поне за мен.

# 244
  • Варна
  • Мнения: 1 091
Много неща съм купувала от Обувки.бг. Винаги са били коректни. Наложи ми се да пусна рекламация на чанта Фурла, за 20 дни ми върнаха парите (след контакт от тяхна страна с производителя). Стоките са оригинални и с гаранция (изпробвано твърдение).

# 245
  • Мнения: 70
Много неща съм купувала от Обувки.бг. Винаги са били коректни. Наложи ми се да пусна рекламация на чанта Фурла, за 20 дни ми върнаха парите (след контакт от тяхна страна с производителя). Стоките са оригинални и с гаранция (изпробвано твърдение).
Какъв беше проблема с Furla-та, заглеждам една точно оттам.

# 246
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте,
някой има ли код за отстъпка?

# 247
  • Мнения: 4 218
Здравейте,
някой има ли код за отстъпка?

Аз

# 248
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
krystal93 Благодаря:heartbeat:!

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
Здравейте, обувките на Guess отговарят ли си на номера или са уголемени?
Благодаря.

# 250
  • София
  • Мнения: 934
Здравейте! Дали дават код за отстъпка при първа поръчка?
Имам регистрация отдавна, но не съм поръчвала.

# 251
# 252
  • Мнения: 339
Много точно казано в последния пост за качеството на марките. Напоследък много често чета мнения, че стоки купувани от Обувки.бг или Фешен дейс били менте, защото пристигнали дефектни или се съсипали за една седмица. Истината е, че вече всичко се прави в Китай от предимно евтини материали, така че да изкара един сезон и като си дал 200 - 300 лв. това не го прави качествено.
Напълно съм съгласна. Аз по принцип съм голям фен на марката Casadei. Пазарувам от официалните им магазини в София, където се предполага, че предлагат оригинални обувки. Последните 3-4 г. обаче качеството им е под всякаква критика, кожата се бели като ципата на сух салам. И това качество се предлага срещу цена от около 500 лв. и то на сезонно намаление. Много са красиви обувките на Casadei, но вече спрях да ги купувам, и банка да съм, пак ще фалирам.
А иначе в сайта obuvki.bg мен ме притесняват по-скоро други неща, за които писах в по-горен пост. Според мен при рекламация или връщане на стоката защитата на потребителя е по-слаба, тъй като фирмата търговец не е регистрирана в България.

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 483
Здравейте, обувките на Guess отговарят ли си на номера или са уголемени?
Благодаря.
Отговарят си на номера.

# 254
  • София
  • Мнения: 3 781
Уголемени не са в никакъв случай. Отговарят си, или са малки понякога.

Общи условия

Активация на акаунт