Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 155 724
  • 909
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 4 878
Много намаления се отнасят и за вече намалени продукти, т. че не е вярно, че не комбинират намаления. Днес изтече едно 3-дневно намаление с 10%, което се отнасяше само за преоценени продукти.

# 346
  • Мнения: 5
НЕ, не и пак не! Моят опит е следният: За първи път купих обувки миналата седмица. Пристигна доставчикът. Отворих ги. Видях, че номерът е същият и ги грабнах. След 3 мин. ги отварям, за да ги пробвам и видях, че имаше фабричен дефект точно над пръстите в горната част. Все едно обувката беше забърсана в някоя стомана. Настигнах куриера, но той каза, че не може да ги върна обратно директно на него, въпреки, че му дадох само кинтите и никъде не съм се подписвал (нали вече са с някакви таблети). След 2 дни си попълних формуляра за връщане. Отидох до офиса на фирмата за доставки. Аааааха да започна да диктувам адрес за връщане и служителката каза "А, споко. Зная го наизуст. Много хора връщат обувки от тях". Съвет: Бъдете внимателни когато пазарувате от този сайт и преглеждайте много внимателно всичко преди да платите. Аз лично не бих си позволил лукса да пазарувам втори път от там. Стискайте палци поне да ми върнат $ Simple Smile

# 347
  • Sandanski
  • Мнения: 170
Благодаря момичета, поръчах я чантата. Много често поръчваме обувки както за мен и събругът ми така и за децата. Винаги сме били доволни.

# 348
  • София
  • Мнения: 4 878
От днес има код за 20% намаление на нови обувки.

# 349
  • Мнения: 18
От днес има код за 20% намаление на нови обувки.


Вчера  си избрах едни обувки, изполвах код LOVE, направи ми отстъпката, но тъй като нямах време-оставих поръчката неплатена. Вечерта реших да продължа и се оказа, че вече кодът не работи- изписва че е грешен. 
Току що се свързах по телефона, имало времнно технически проблем.

Последна редакция: чт, 13 фев 2020, 10:25 от pepit1

# 350
  • Мнения: X
Здравейте момичета, искам да попитам какъв опит и мнение имате за обувките на Moschino и по-точно за кецовете им? Имам едни кецове от тях, които след около 10 носения вече не приличаха на нищо. Определено не си заслужаваха 340лв., но вече беше късно да ги върна. Самият модел обаче много ми харесва и миналата година бяха пуснали пак от тях, само че кожени и преди отново да се изръся ми е интересно при всичките им обувки ли е така.

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 351
  • Мнения: 104
Здравейте момичета, искам да попитам какъв опит и мнение имате за обувките на Moschino и по-точно за кецовете им? Имам едни кецове от тях, които след около 10 носения вече не приличаха на нищо. Определено не си заслужаваха 340лв., но вече беше късно да ги върна. Самият модел обаче много ми харесва и миналата година бяха пуснали пак от тях, само че кожени и преди отново да се изръся ми е интересно при всичките им обувки ли е така.

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Здравей!
Имам няколко чифта сникърси на въпросната марка, все кожени и не са мръднали.
Миналата година си поръчах от obuvki.bg и апрески на Moschino, от които също останах много доволна. Blush

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
Къде го виждате този код LOVE? На титулната страница има само секция за 20% намаление и толкова. Нищо друго.

# 353
  • варна
  • Мнения: 564
Мисля да си поръчам чанта Guess с 20 % отстъпка.Но след прочетени отзиви ме разколебавате.Дали може чантите да са реплика  за толкова пари?Някой купувал ли си е чанта от там и да е имал проблем?!

# 354
  • Мнения: X
Половината ми чанти и обувки, да не кажа всичките са от този сайт. Досега никога не съм се съмнявала в качеството и оригиналността им. Поръчвала съм чанти Furla, Guess, Patrizia Pepe и др., като Furla-та я имам от 3 години, нося я всеки ден и не е мръднала.

# 355
  • Мнения: 349
Здравейте, знаете ли колко често сайта пуска кодове за намаление? В момента тече един код за 30%отстъпка на избрани модели,но важи само за уикенда. Харесах някои неща,но се чудя дали друг път пак ще са намалени или сега да купувам? Имам един чифт зимни боти на Адидас купени от сайта миналата година,нямам забележки към тях. Вие доволни ли сте от обувките от сайта?

# 356
  • София
  • Мнения: 10 291
Нямам забележки, пазарувам често от сайта, най-различни марки.

# 357
  • Мнения: 1
Здравейте знаете ли как мога да си проверя поръчката защото имам съмнение че при поръчката обърках номера Simple Smile

# 358
  • Мнения: 33
Аз също съм доволна. Дори понякога намирам и моят номер /42/. Това хич не е лесно...

# 359
  • Мнения: 4
]Преди писах, че обувки бг са боклуци и закупените от мен над 5 чифта маратонки на не малката сума от над 1200лв не отговарят на :цена-качество. Сега ще ви покажа и за какво дране става на въпрос!  Маратонки Salewa в обувки бг - 376лв. Същите закупени от Германия за 88 Евро с куп ваучери и подаръци!
Скрит текст:






Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 11:47 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт