Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 57

  • 60 365
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Ще се оженят ли Джесур и Сюхан в 11 серия?

Опции:

# 660
  • Мнения: 18 489
Айре  Heart Eyes нямам идея дали ще го излъчват всеки ден, аз не гледам и нашия  Laughing
Е, каква им е целта, няма цел, просто нали знаеш,  да си кажат, че тяхното си е най!  Mr. Green Но, на мен пък ми е кеф, че Киво е постигнал това, което трябваше - да играе човек с много лица, явно му се е получило, щом мненията за героя му не са еднозначни  Peace И за нас нашия си е най, разбираемо  Laughing Но, само той или само Туба не могат да направят нищо  Naughty
Мирър  Hug wavey Не мога да преценя дали ще се оженят  ooooh! ooooh! ooooh! Но, ако наистина се оженят, ще е интересно  Mr. Green Но, все си мисля, че няма  newsm78 Не ми се връзва с първоначалните сведения за сериала - Ширин щяла да им носи тайно писма,имало тайни срещи между тях ... Не зная  newsm78 Така и гласувах в анкетата  Laughing А Сю явно ще се изнесе в дома им в Нишанташъ  newsm78
Цитат
Сегодня Турецкая пресса об успехе "Джесура и Красавицы" в Латинской Америке



Цитат
#KivancTatlitug #TubaBuyukustun #CesurveGüzel #kivanctuba #cesursühan
Месут Яр, в своих статьях отметил, что самыми обсуждаемыми актерами прошлой недели, среди мужчин - Киванч Татлытуг( около 8000 новостей) и среди женщин -Туба Бюйюкюстюн.

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 12:33 от queen_fenka

# 661
  • Мнения: 924
а за това, че Сю трябва да се изнася от Корлудаа, съм съгласна, ама дали и при Джесур ще има спокойствие?? там честичко ходи Бану Mr. Green

И в другите турски сериали, които съм видяла, има по един такъв прилепчив дразнител, като Бану. Ще трябва да си я търпим, за сега, и да й търсим мъж междувременно, защото иначе няма начин да я откъртим от Джесур.

От мен, това:
https://twitter.com/iamsevinc/status/820222515503042560/video/1
I want to see hands uuuuuup...! newsm44 newsm44 newsm44

# 662
  • Мнения: 18 489
а за това, че Сю трябва да се изнася от Корлудаа, съм съгласна, ама дали и при Джесур ще има спокойствие?? там честичко ходи Бану Mr. Green

И в другите турски сериали, които съм видяла, има по един такъв прилепчив дразнител, като Бану. Ще трябва да си я търпим, за сега, и да й търсим мъж междувременно, защото иначе няма начин да я откъртим от Джесур.

От мен, това:
https://twitter.com/iamsevinc/status/820222515503042560/video/1
I want to see hands uuuuuup...! newsm44 newsm44 newsm44



Ммм ... супер! Благодаря!  newsm51
А Бану ... не мога да я мисля  Laughing И тя, като Асу от КС си въобразява, че като премахне жената и ще плеснат с ръце и ще се прегърнат  ooooh! Глупачки!  Laughing Действително във всеки сериал има по една такава заблудена  hahaha

# 663
  • Мнения: 18 548
а за това, че Сю трябва да се изнася от Корлудаа, съм съгласна, ама дали и при Джесур ще има спокойствие?? там честичко ходи Бану Mr. Green

И в другите турски сериали, които съм видяла, има по един такъв прилепчив дразнител, като Бану. Ще трябва да си я търпим, за сега, и да й търсим мъж междувременно, защото иначе няма начин да я откъртим от Джесур.

От мен, това:
https://twitter.com/iamsevinc/status/820222515503042560/video/1
I want to see hands uuuuuup...! newsm44 newsm44 newsm44



мен Бану, не ме дразни кой знае колко много, гадничка е, ама е и умна Peace
я да ти задам един въпрос с повишена трудност Wink
от кое събитие е видеото с Киво??

а това гледала ли си го? Crazy
https://www.youtube.com/watch?v=I-EogPWLukY

Фенче Heart Eyes
Цитат
Е, каква им е целта, няма цел, просто нали знаеш,  да си кажат, че тяхното си е най!  Mr. Green Но, на мен пък ми е кеф, че Киво е постигнал това, което трябваше - да играе човек с много лица, явно му се е получило, щом мненията за героя му не са еднозначни  Peace И за нас нашия си е най, разбираемо  Laughing Но, само той или само Туба не могат да направят нищо  Naughty
thumbsup

и аз си мисля, че няма да има сватба, обаче пък ще е интересно ако има, после се скарат и се разведат и накрая се оженят като хората, ами така де, като в типичен турски сериал Mr. Green Joy Joy Joy

това излезе сега newsm78
и оператора и режис. - различни, ама сигурно са помощник такива..

# 664
  • Мнения: 18 489
Айре  Heart Eyes и мен не ме дразни все още много Бану ... пробва се жената  hahaha Обаче свекървата не я понася, всеки път я удря и пъди  hahaha
Аууу, благодаря за видеото! Сладурко!  Heart Eyes
Явно са пом. режисьор и пом. оператор, щеше да се чуе, ако ги сменяха  newsm78  А и защо да ги сменят, супер са!  Peace
Твоя сценарий ми харесва  Laughing ще е интересно  Joy Joy Joy
Цитат
#CesurveGüzel #kivanctuba #cesursühan
Греческая пресса, пишет о красоте и сексуальности Киванча, в новом сериале "Джесур и Красавица".


Цитат
тем временем, фраг 11(1) поднялся на 9-ю позицию тренда You Tube✌

Явно не само ние се вълнуваме ще има ли сватба или йок  newsm78 Joy Joy Joy
От мен пък това  Laughing
https://vk.com/kivancoyku?z=video179104563_171444434%2F8e2caa98c … pl_wall_-62215399

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 14:03 от queen_fenka

# 665
  • Мнения: 924
а за това, че Сю трябва да се изнася от Корлудаа, съм съгласна, ама дали и при Джесур ще има спокойствие?? там честичко ходи Бану Mr. Green

И в другите турски сериали, които съм видяла, има по един такъв прилепчив дразнител, като Бану. Ще трябва да си я търпим, за сега, и да й търсим мъж междувременно, защото иначе няма начин да я откъртим от Джесур.

От мен, това:
https://twitter.com/iamsevinc/status/820222515503042560/video/1
I want to see hands uuuuuup...! newsm44 newsm44 newsm44

мен Бану, не ме дразни кой знае колко много, гадничка е, ама е и умна Peace
я да ти задам един въпрос с повишена трудност Wink
от кое събитие е видеото с Киво??

а това гледала ли си го? Crazy
https://www.youtube.com/watch?v=I-EogPWLukY

Ако питаш, за събитието от видеото, което пуснах аз, наистина е въпрос с повишена трудност за мен Просто ми попадна. Но! Моето и твоето видео са подписани от един и същ сайт. Сайтът е на някакъв фен-клуб на Къванч. Каналът им в Ютуб е този:  https://www.youtube.com/channel/UCbq9S2JSQn1rE3WqxZC7nDQ  smile3521
Важно ли е, защото се иска доста време? newsm08

това излезе сега newsm78
и оператора и режис. - различни, ама сигурно са помощник такива..



Един такъв голям епизод, не може да не се снима от няколко екипа едновременно, за печелене на време. Съпътстващите сцени се снимат от други екипи..и така. Чудила съм се, кога сварват за монтажа и озвучаването после  newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 14:39 от mirror_

# 666
  • Мнения: 18 548
Мирър, няма да те мъча да търсиш отговора Wink
Киво вика и се кефи така на премиерата/партито/на филма Делибал с ЧУ Peace
тази канал в Ютюб го знам Peace
за помощниците на екипа, съм напълно съгласна Peace
а кога сварват, ами намерили са чалъма, това да снимаш по 2 часова серия всяка седмица си е сериозна работа Whistling

Фенче Heart Eyes, клипчето зад кадър от Акбанк е супер Wink

ако случайно ви е топло Laughing Mr. Green



бай за сега

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 15:06 от Airra

# 667
  • София
  • Мнения: 744
Здравейте  Hug
Мерси за анкетата! bouquet
Гласувах с "да",въпреки че имам съмнения.Едно от мойте предположения е че ще сключат брак,а това с документа за самоличност е подвеждащо.Тоест,тя ще види,че има нещо гнило,ще и светне лампичката,но Джес ще замаже положението.Мисля,че буквално след като подпишат,  ще изкочи и нещо друго и тя ще навърже  нещата,тогава в нейната  глава ще има само съмнения и нито капка вяра,но вече ще е късно.От там ще стане весело.........
Кога може да се очаква нов трей?

# 668
  • Мнения: 8 317
Здравейте! Hug Hug Hug

Някои не могат да простят на Къванч, че е толкова добър, ама това си е техен проблем.  Wink





Себи, Снеже

Скрит текст:
снощи изгледах втора серия на ОК и много ми хареса Peace
много ми допада дълбочината на сериала и историята
за някои може да прозвучи странно, ама не мога на бялото да кажа черно Peace

Скрит текст:
Няма нищо странно, хубав е сериалът.  Hug Дано го продадат зад граница, че да си гледаме по-дълго ФЕ, щото с рейтинга ще им е трудно. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 669
  • Мнения: 18 489
Айре  Heart Eyes нещо си в грешка, мило, ако става въпрос за видеото от Мирър, че и за твоето  Laughing
Цитат
Киво вика и се кефи така на премиерата/партито/на филма Делибал с ЧУ Peace
Това видео, от Мирър е от партито с онзи швейцарец, с часовниците, а това от теб е след един мач, след партито на Чачо  единствено пееше, нямам спомен да е викал  hahaha  Peace
Да ви кажа, вече станах разногледа от толкова различни мнения за Джесур #Crazy Не мога да повярвам, ама ... склонна съм да се съглася, че и до ден днешен Джес играе роля, има доста истина в това мнение  newsm78
Цитат
Ирина, согласна с тобой во многом,посмотрела только что серию,Джесур ведет очень тонкую игру в своем плане месте,он тонко расставил все вокруг Сью, она сама ему уже начинает помогать. Киво очень хорошо играет,вот любовь во взгляде, отвернулся и пустота и еще что то недоброе
Отначало и аз виждах този поглед, след като си обърнеше гърба Сюхан, после вече не, а сега в 10 серия отново го долових в колата, на път за ресторанта  newsm78  ooooh! Ще ни побърка тази Едже hahaha Киво също  ooooh! Не, че не е влюбен в нея, но отмъщението е все още на първо място при него. Само не зная как ще направи така, че да не нарани Сюхан ?
Фейче  Hug може би утре ще има нов трей  newsm78 Дано ни покажат нещо повече, че ме заболя главата  Joy Joy Joy Joy Снеже  Hug wavey

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 16:46 от queen_fenka

# 670
  • Мнения: 18 548
Айре  Heart Eyes нещо си в грешка, мило, ако става въпрос за видеото от Мирър, че и за твоето  Laughing
Цитат
Киво вика и се кефи така на премиерата/партито/на филма Делибал с ЧУ Peace
Това видео, от Мирър е от партито с онзи швейцарец, с часовниците, а това от теб е след един мач, след партито на Чачо  единствено пееше, нямам спомен да е викал  hahaha  Peace




да вярно, обърках се ooooh!, бъбрек, бъбрек Laughing
за моето знам, че е от спечелването на шампионата за 2015, от Галатасарай Peace Wink

за Джес-
на мен ми хареса мнението на Димана в темата за сериала Peace

Фейче Hug и твоето е интересно Simple Smile

Снеже Hug Wink

я да сложа един нов клип с най-големите ми любимци Heart Eyes



Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 16:57 от Airra

# 671
  • Мнения: 924
Момичета, реших и аз да отбележа, евентуално последните ергенски дни на Джесур, защото парти е ясно, че няма да има hahaha
Нещо много френско и много Джесурско от мен newsm62:



--------
Бану и Корхан от днес

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 20:11 от mirror_

# 672
  • Мнения: 18 489
Мирър  Hug благодаря за клипа, супер е!  bouquet
А това е за теб!

Цитат
Böyle terapi görülmedi tv tarihinde ❤ Такую терапию, в истории телевидения еще не видели





Искам вече фрагмааан !  Crossing Arms  Laughing
Хайдеее, преведената серия !  bouquet Приятно гледане!  Hug

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 19:04 от queen_fenka

# 673
  • Мнения: 4 642


   Привети, захарчета!


   Днес не е писано много, но за сметка на това много качество! Гифчета, клипчета, кое от кое по-хубави. И накрая - върха на сладоледа - преведената серия!


  Благодаря на всички за положените старания и настроения!


 


 


 


  Я, Мервето каква е свежарка!


 

# 674
  • Мнения: 18 548
Момичета, реших и аз да отбележа, евентуално последните ергенски дни на Джесур, защото парти е ясно, че няма да има hahaha
Нещо много френско и много Джесурско от мен newsm62:





клипът е страхотен Peace bouquet ,
Скрит текст:
ама не разбрах каква е твоята работа по него? Rolling Eyes Embarassed


Фенче Heart Eyes, мм супер, преведена серия newsm68

Орси Hug

приятна вечер Hug

Общи условия

Активация на акаунт