препочайте ми тапицер в София

  • 49 662
  • 231
  •   1
Отговори
# 195
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Хайде покажете снимки преди и след.

# 196
  • Мнения: 8
Много сте предубедени! Жалко! Човека не ми е никакъв. Открих си го съвсем случайно и исках да помогна на други хора, защото на мен ми отне доста време, разговори и т. н. А относно насочването към страницата му е логично да ви я препоръчвам, защото там има неща, които е работил, много различни, и ще добиете по-голяма представа за възможностите на човека. Не всеки е измамник, аз лично съм прозвънила абсолютно всички тапицери, който се коментират тук и да има такива неща. А се чудя и на такива хора дето искат всичко сдъвкано и изплюто, дали по снимките ще разберете какво е усещането да седиш на стария и на ремонтирания диван. Мисля, че освен цветове друго няма да направите като разлика. Въпроса е в детайлите. Негативна енергия в момента в България има достатъчно. Спрете се. Не е време за това. Който не ми вярва да продължи да търси. Има колкото искаш тапицери в София. В момента най-вероятно повечето без работа. Желая ви да бъдете здрави и се пазете.

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 09:54 от Adrenalina2003

# 197
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Много сте предубедени! Жалко! Човека не ми е никакъв. Открих си го съвсем случайно и исках да помогна на други хора, защото на мен ми отне доста време, разговори и т. н.. Има колкото искаш тапицери в София. В момента най-вероятно повечето без работа. Желая ви да бъдете здрави и се пазете.
Що се палиш толкова, момичетата искат да видят преди и след-какъв е проблема?
Брях ,държиш се като ощипана мома!

# 198
  • Мнения: 8
Ето заради такива квалификации!
 На лични съм отговорила подробно на всички, които ми помогнаха преди време, когато имах нужда.
 Нямам снимки след, които да са подходящи за това пространство, децата ми са на всички снимки. Толкова ли е трудно да се сетите. На два клика ви беше, вместо да злословите. Аз два дни поне изгубих да се ориентирам и да намеря. Що за хора сме. Смирете се.

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 10:46 от Adrenalina2003

# 199
  • София
  • Мнения: 6 264
Не се пали толкова. Омръзнало ми е от реклами, за това реагирам. Можеше в 1-2 поста да сложиш снимки и да кажеш цената и да се приключи.
Кажи каква е цената все пак.

# 200
  • Мнения: 8
Виж си на лично, още преди час и половина ти писах, всичко подробно. Даже на майка ми не съм дала такъв отчет.
 Ето защо много хора не пишат тук вече! Ама човек докато сам не се убеди, аз съм вечно позитивна, но ето, че и мен ме застигна. Остава лош вкус след всичко това.

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 11:56 от Adrenalina2003

# 201
  • Мнения: 19 446
Не се обиждайте, наистина е пълно със самореклами и фейк. Хората искат да се убедят, че препоръчвания от Вас вариант ги устройва.

# 202
  • Мнения: 1 024
Цената момиче ни интересува ЦЕНАТА!! Ако не е реклама какъв е проблема да се напише?

# 203
  • Мнения: 8
Ако е реклама веднага щяхте да имате една много ниска цена, за да клъвне някой, както има тук такива списвачи. Аз вече минах през вас, всички съм проверила. А и който има същия диван като моя може да му е от полза цената, но пак ще кажа, мебелите са различни, това не е като да си купиш баничка. Може след малко и данъчните ни декларации да ми поискате... леле, какво си мислех, че ще съм от полза на някой, а какво става

# 204
  • Мнения: 9 751
А не, по (ниската) цена не може да се познае рекламата, даже напротив - някои рекламирани са далеч от ниските цени.
Потребители, чиито мнения са единствено тези, с които хвалят (или понякога плюят) даден майстор, винаги са гледани с подозрение.

# 205
  • Мнения: 8
Затова всеки да чете, да търси , да се мъчи в морето от информация с дни и най - вече всеки сам за себе си. Взаимодействие, доверие и помощ няма. Уникални индивиди сме! Сигурна съм, че има и хора, които си направиха труда да го проверят за три минути и не се занимават да пишат тук. Всеки сам си взима решение дали, или, къде и за колко.

# 206
  • София
  • Мнения: 6 264
Значи, може да се даде телефон и пълното име на човека, който се хвали, но да се даде снимка и ориентировъчна цена не било приемливо. Колко благородно си писала да осветлиш нуждаещите се. Направи лоша реклама на човека, защото сега вече се съмняваме в него.

На всички ни е ясно, че от диван до диван има разлика, ама едно е ориентировъчна цена 1000 лв., друго си е 1500.

# 207
  • Мнения: 11 554
"изпълни всичките ни прищяваки" винаги звучи особено подозрително. ,
Видях Фейсбук-страницита и въпросния червен диван- не се споменава за никаква ракла там.
И ако са направени всички тези промени, за които споменавате, то това би била много скъпа услуга, дори и тапицерът да не надува цените. Не излиза ли по-евтино да се купи нов диван, предвид че този модел не е уникален?

# 208
  • Мнения: 6
alina_si , Бихте ли дали координати на тапицера, който Вие препоръчвате?

# 209
  • Мнения: 2
Познавам перфектен майстор/мебелист. Казва се Митко....
Работи перфектно, прави както нови, така и по проект мебели. Възстановява и тапицира мебели.  На мен ми е правил по поръчка. Тапицирал ми е няколко неща- златни му ръце  Peace
АРТ/Цехчето/ е в близост до БАН.   
От кръговото на Дървеница и 1-ва пряка, и веднага първа в дясно е входа.   На портала търсите МИТКО.

Ако някой се интересува на личен ще дам тел. 

ЗДРАВЕЙТЕ! МОЖЕ ЛИ ТЕЛ. НА МИТКО?

Общи условия

Активация на акаунт