Пазаруване от /www.boots.com

  • 15 807
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Здравейте,
реших да направя тема за любимия ми онлайн магазин!

http://www.boots.com/

Пазарувам от сайта от няколко години. Всяка седмица има различни промоции. Любими са ми предложенията за парфюми и козметика.

При регистрация или по-късно, може да се създаде клиентска карта.



За всеки похарчен паунд се връщат 4 точки, които се виждат в профила като пари, които може да похарчите.

Доставка до България има, но аз винаги поръчвам до английски адрес.

Предлагам в темата да обсъждаме продукти, промоции и оферти! Simple Smile

Приятно пазаруване!

# 1
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Ами те са толкова много, че няма да им насмогнем.

Само да кажа,че по Коледа продават много парфюми в подаръчен комплект с различни неща, най вече мляко за тяло. Каквото остане , след Коледа е на 1/2 цена. Шанел никога не са включени, Диор обикновено се изчерпват преди Коледа.

Аз иначе редовно се снабдявам с Jimmy Choo, 50 ml парфюм с мляко за тяло за 34 лири.

# 2
  • Мнения: 199
 Hug

Да покрай повечето празници имат големи намаления Simple Smile

Тази Коледа уцелих и спирала на Диор с мини сенки за 15 паунда  Laughing



# 3
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравейте и от мен,
Аз скоро поръчах за първи път от сайта. Има голямо разнообразие от козметика, повечето от която я няма на нашия пазар. Предполагам, че и качеството е доста по-високо от нещата на нашия пазар.

 bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 436
Запис и от мен.
Аз имам спомен, че преди не можех да пазарувам от сайта,  анулираха ми поръчка..  newsm78
Как плащате?

# 5
  • Мнения: 199
dessita, имаше проблем с анулирана поръчка наскоро, тя може да сподели опит.

Аз плащам с кредитна карта виза на ПИБ и никога до сега не съм имала анулирана поръчка.

# 6
  • София / Перник
  • Мнения: 584
И на мен ми анулираха първата поръчка. Трябва билинг адреса да е в БГ, ако картата с която плащаш е от България. Поне при мен това май беше проблема.

# 7
  • Мнения: 3 039
Здравейте! Ще правя първа поръчка от сайта, още нямам регистрация. Мисля да поръчам до адрес на превозвач. А при доставка до БГ с пощата ли пристигат нещата и колко време отнема? Ако днес се регистрирам и сложа продукт в кошницата, ще ми стои ли до утре? Защото има отстъпка, но не знам докога важи.

# 8
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Здравейте! Ще правя първа поръчка от сайта, още нямам регистрация. Мисля да поръчам до адрес на превозвач. А при доставка до БГ с пощата ли пристигат нещата и колко време отнема? Ако днес се регистрирам и сложа продукт в кошницата, ще ми стои ли до утре? Защото има отстъпка, но не знам докога важи.

Честно казано не знам как е при тях, иначе при различни сайтове ми се е случвало да стои и да не стои в кошницата до другия ден.

За какъв продукт е офертата, ще погледна и ще ти кажа.

# 9
  • Мнения: 3 039
За бебешка количка, вижда се на някои продукти с червен надпис, иначе това е текста: Online only - Save 10 percent when you spend £100 or more on selected car seats, strollers and travel accessories using code BEPCC10 at the checkout
Благодаря

# 10
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
За бебешка количка, вижда се на някои продукти с червен надпис, иначе това е текста: Online only - Save 10 percent when you spend £100 or more on selected car seats, strollers and travel accessories using code BEPCC10 at the checkout
Благодаря

Няма дата кога приключва и е онлаин само.

# 11
  • Мнения: 3 039
Поръчах бебешката количка и много бързо я изпратиха. Много съм доволна. Сега имам събрани точки на стойност 20 паунда - знаете ли как мога да ги ползвам?

# 12
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Поръчах бебешката количка и много бързо я изпратиха. Много съм доволна. Сега имам събрани точки на стойност 20 паунда - знаете ли как мога да ги ползвам?

Честно казано не знам онлайн как може , но в магазина напр. Точките ми се събират в тяхна карта , и мога да платя част от сметката с тях ако искам.

# 13
  • Мнения: 199
Онлайн също може да ги похарчите! За да стане това единственото условие е поръчката да е за парите, които имате т.е. за 20 паунда. На checkout - където е стъпка 2: payment - избирате, че искате да платите с клиентска карта. bouquet

# 14
  • Мнения: 3 039
Благодаря! 😘 Ще си потърся нещо за тази сума.

Общи условия

Активация на акаунт