Новата седмичка 15.11-21.11

  • 7 391
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Лали, съжалявам, но сега е точното време за голяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяям коледен подарък!
 Close-mas:  Close-mas:  Close-mas:  Close-mas:  Close-mas:  Close-mas:

# 106
  • Мнения: 7 716
Благодаря. Ще ходиш ли утре на лекар?

# 107
  • Враца
  • Мнения: 5 199
да, за съжаление кървенето много се засили Cry  Cry  Cry и се чувствам много отпаднала, та отивам направо за кюретаж

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Ва, миличка, стискам ти силно палци всичко да мине бързо и леко.

# 109
  • Мнения: 3 154
Ва и от мен имаш силна морална и виртуална подкрепа! Мислено ще съм теб да ти държа ръката! Дано всичко мине нормално!

Лали, съжалявам за лелката - пуста гадина  Close  Дано другия месец да е вашият месец!

# 110
  • Мнения: 697
Здравейте,
Аз чак сега успях да вляза във форума.
Голям стууууууд, чак не знам какво ще правя ако продължава така. Чак на кучето му е студено, отива и ляга пред печката.

# 111
  • Мнения: 7 716
Не се плаши Ва-ва, не е страшно. Не боли. По-добре край с ужас, отколкото ужас без край. Ще те чакаме с новини. Ние сме тук.
Съншайн,  как са бактериите?

# 112
  • Мнения: 1 497
Wa-wa, и аз стискам палци за да мине всичко най- леко.
(И малко оф)- Много ли е студено бе хора?

# 113
  • Мнения: 4 399
Wa_wa,

и аз стискам палци всиЧко утре да мине колкото се може по-леко и съвсем скоро да си напълно възстановена!

# 114
  • Мнения: 4 212
Ва и от мен стискане на палци. Вси4ко ще мине по вода, страшно е само до упойката, после си като нова, а и нали знеш, 4е след такова третиране се забременява по ¬лесно. Само 1 месец по4ивка и с нови сили, напред. Пази се много, 4е като 4увам колко студено било Thinking ...обли4ай дебелите гащи. Целувки Heart Eyes

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Ва , мен да не ме забравиш  Sad !
И аз ти стискам ръчичката и ще те мисля ! Ама всичко ще е наред , да знаеш !

П.П. Днес е кошмар с влизането в сайта  Twisted Evil !

# 116
  • Мнения: 3 154
Lali бактерии ли е какво ли е (според мен си е баш гъби манатарки) мноого ме дразни - едва седя на моменти Cry  Cry  Cry  Във вторник ще си знам присъдата със сигурност #Puppy dog

# 117
  • Мнения: 3 376
И аз стискам палци на Ва-Ва всичко да мине успешно!!!

Общи условия

Активация на акаунт