Мнения за SHR епилация

  • 5 082
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте,интересува ме дали този вид трайна епилация дава резултати като лазерната или фото епилацията?Има ли доволни от този метод или да се насоча към лазерна?Благодаря предварително за мненията.

# 1
  • Мнения: 5 820
   Интересен вид епилация.

# 2
  • Мнения: 742
Според мен дава по-добри дори.Започнала съм процедури за мишниците.След първата сякаш ги замрази ,не излязоха изобщо около седмица,а преди това още на 2-рия ден след бръснене вече боцкаха.После се показаха,но леко около 2-3 мм..към 13-тия ден опада поне едно 40% .След второто третиране вече 9 дни не е излязло нищо,гладко си е.Ще видим какво,ще стане нататък,но така като гледам май 3 процедури,ще са ми достатъчни.Освен това не съществува никаква болка.Правех лазерна на триъгълника и беше доста неприятно.От ефекта не съм особено доволна.Мисля след мишниците да се подложа и на SHR за триъгълника ,за да довърши започнатото от лазера.Аз лично препоръчвам с две ръце.

# 3
  • Мнения: 2 848
Предполагам, е индивидуално, но при мен дава много добри резултати. И аз като предната потребителка мисля, че три процедури ще са ми повече от достатъчни. На подмишниците окапаха 95% още на първата седмица, няма такъв кеф. Чакам да видя резултат за ръце, крака и интим. При лицето става по-бавно, но това е нормално.

# 4
  • Мнения: 154
Здравейте, темата е малко забравена, но дали има нови мнения по нея. Интересуваме дали сте доволни от SHR епилация на интимната зона?

# 5
  • Мнения: 9
Според мен дава по-добри дори.Започнала съм процедури за мишниците.След първата сякаш ги замрази ,не излязоха изобщо около седмица,а преди това още на 2-рия ден след бръснене вече боцкаха.После се показаха,но леко около 2-3 мм..към 13-тия ден опада поне едно 40% .След второто третиране вече 9 дни не е излязло нищо,гладко си е.Ще видим какво,ще стане нататък,но така като гледам май 3 процедури,ще са ми достатъчни.Освен това не съществува никаква болка.Правех лазерна на триъгълника и беше доста неприятно.От ефекта не съм особено доволна.Мисля след мишниците да се подложа и на SHR за триъгълника ,за да довърши започнатото от лазера.Аз лично препоръчвам с две ръце.


SHR е технология!Която може да се използва при всякакъв вид лазери, IPL и elos
Говорих с колежките си,които нямат представа дори с какви лазери работят,това е обидно!

Общи условия

Активация на акаунт