Пазаруване от Fashion Days. Тема 2

  • 121 631
  • 808
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 934


Иначе, по етикета, който е вътре на езика, можеш да познаеш оригинала.


Какво трябва да се гледа на етикета?

# 646
  • Мнения: 138
Здравейте! Прави ми впечатление че в този сайт има огромни намаления на дрехи,аксесоари и обувки. Дори виждам артикули на намаление от 800 лв на 100, каква е причината на тези ниски цени в сайта? Благодаря!

# 647
  • Мнения: 1 393
Като навсякъде маркетингов трик, а и доста от нещата са от старички колекции.

# 648
  • София
  • Мнения: 3 781
На първо място, че никога не са били по 800 лв първоначално, независимо какво пише.

# 649
  • Мнения: 1 104
следете цените на нещо като го добавите в любими, те ги сменят цените сигурно всяка седмица ..

# 650
  • Мнения: 17
Здравейте,
Имам получена поръчка, по която искам да върна два от артикулите. Когато отида в меню Заявки да връщане -> Направи заявка, се показва съобщение "В момента нямате поръчки, с продукти, отговарящи на условията за връщане". До колкото знам срокът за връщане е 30 дни. Имала съм случаи на връщане на артикули. Пропускам ли нещо?

# 651
  • Мнения: 951
Здравейте,
Имам получена поръчка, по която искам да върна два от артикулите. Когато отида в меню Заявки да връщане -> Направи заявка, се показва съобщение "В момента нямате поръчки, с продукти, отговарящи на условията за връщане". До колкото знам срокът за връщане е 30 дни. Имала съм случаи на връщане на артикули. Пропускам ли нещо?
до колкото знам, при обща поръчка не може да се върнат отделни артикули, връща се всичко.

И аз ще се наложи да връщам Sad поръчах рокля, но се оказа дефектна. Плата е прокъсан.
Жалко, хареса ми, но 80 лв. За дефекти не се дават.

Последна редакция: нд, 22 сеп 2019, 09:29 от AnMary

# 652
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Здравейте,
Имам получена поръчка, по която искам да върна два от артикулите. Когато отида в меню Заявки да връщане -> Направи заявка, се показва съобщение "В момента нямате поръчки, с продукти, отговарящи на условията за връщане". До колкото знам срокът за връщане е 30 дни. Имала съм случаи на връщане на артикули. Пропускам ли нещо?
до колкото знам, при обща поръчка не може да се върнат отделни артикули, връща се всичко.
Не би трябвало да има такова условие.
Да не би продуктите да са такива, които не подлежат на връщане просто.
Най-лесно е да се свържете с тях по телефона и да видите защо има проблем.
https://www.fashiondays.bg/page/terms/withdraw/

# 653
  • Бургас
  • Мнения: 259
Няма проблем да се върне един от артикулите от обща поръчка....правил съм го и всичко е било точно:blush:

# 654
  • София
  • Мнения: 3 781
Ако са разни от типа бельо или бански, не могат да се връщат. Може би са такива.
За връщането на цялата поръчка при отделни артикули - това важи само при опцията "преглед" в офис на Еконт.

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 17:40 от Lizia

# 655
  • SF
  • Мнения: 20 771
Имате ли промокод за Fashion days?

# 656
  • Мнения: 1 104
момичета сега разглеждах боти и ботуши, имате ли мнение за марката Bullboxer?

# 657
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Имам боти, какво точно те интересува?

# 658
  • Мнения: 1 104
как са като качество,издръжливост удобство подметката твърда ли е много Simple Smile каквото и да споделите ще ми е от полза колебая се между тях и тамарис ....

# 659
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Честно казано съм ги обувала броени пъти. О т дебела, но мека кожа са. Колебаейки се между 2 номера избрах по-големия. Все ми се струва, че са малко тежки, но това може да е конкретно за моите. С малка платформа са.

Общи условия

Активация на акаунт