Здравейте,аз имам такава корекция от 13 год ,но отново се появи диоптър с времето  -1.5 вече стана и астегматизъм,сега съм на 45 год,явно всеки различно се възстановява от операцията  или лазара е бил най стария ,но след корекцията  се прибрах у дома и цяла вечер не спах от болкавъпреки болкоуспокояващото което ми дадоха за всеки случай,възстановяването ми беше 7  и повече дни,отекли очи ,подути, изобщо не можах да ги отворя,секрет по миглите   много гадно не можеш да се докоснеш,само лежиш и спиш,просто като труп  ,хапвах малко и през повечето време спях,толкова зле ми се отрази,на 10 ден бях на преглед със слънчеви очила едва си отварях очите да видя къде вървя,казаха че е нормално,всички около мен бяха в паника дали ще виждам,беше грозна картина,мина как да е,остана някакво заболяване сухо око ,от тогава постоянно съм с капки за очи,искам да попитам някой правил ли е втора такава лазарна корекция след  първата след години естествено ,притесняваме диоптъра с годините ако стигне старите нива