Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 ян. 2017, 18:02 ч.

Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

• 43 001
  • 471
  •   1
Отговори
# 465
  • София
Флаш с пореден много добър епизод, а Ароу със страхотен завършек. Simple Smile
Знаех си аз, че този Монитор ще излезе някоя прикрита гадина, ама още не е 100% де. Да видим дали Оливър е прав да го смята за инициатора на това което може да се случи...

# 466
  • София
Флаш с пореден много добър епизод, а Ароу със страхотен завършек. Simple Smile
Знаех си аз, че този Монитор ще излезе някоя прикрита гадина, ама още не е 100% де. Да видим дали Оливър е прав да го смята за инициатора на това което може да се случи...

Разбира се, че Оливър е прав и сега като се обединят всички и ще му видят сметката на тоя Монитор. Wink

# 467
  • Вестерос
Легендите кога ще почват, не съм намерила нищо

# 468
  • София
14.01.2020

# 469
  • Вестерос
Ехеее

# 470
Добър вечер да споделя 1 новина Нашият Фокс ще излъчва  сезон 5 на Светкавицата с бг аудио от 19 ноември  в 21 часа . Лека на всички

# 471
  • София
Поредни добри епизод и в двете основни шоута Simple Smile
Лека-полека ни приближават към кросовърите, които ще са в много поредни епизоди. Харисън Уелс нещо май му е хванал спатиите на Мар Нову? Simple Smile
Лоръл предателка? С оглед на обещаното я разбирам ама не трябва да вярва на този фалшив Бог. Какъвто и да е си играе със съдбите на хората, не може да вярваш на такъв човек, уф.

Общи условия

Активация на акаунт