Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

  • 59 287
  • 736
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 611
Здравейте и за много години да сте живи и здрави гледахте ли новите епизоди на Светкавицата и Супер Гърл и какво мислите дали този Еобарт Тоун от Бъдещето  ще стане добър ?

# 391
  • София
  • Мнения: 27 026
И четирите шоута, които обсъждаме в тази тема са подновени за нови сезони.  #Crazy newsm78

Легендите нещо много му бавят подновяването... Чак 1 април?!  ooooh!

Флаш затъпява все повече. Хареса ми как тръгна новия сезон с Нора и новия ''злодей'' но всичко хубаво трая няколко епизода само. Отново Айрис съсипва всичко, а и Нора почва все повече да дразни. Просто тези семейни драми ми идват в повечко.

Ароу обаче е с много силен сезон, след подновяването изобщо не дават времевата линия от бъдещето с едно леко изключение и това вдига много повече нивото и добрите отзиви. Уилям също го няма, което е още по-добре. Сестрата на Оливър е много яка и ме кефи. И изобщо развитието до тук е повече от добро като за толкова напреднал със сезоните сериал. Но ми липсва Оли в затвора. Много му отиваше там и можеха да го задържат за по-дълго време.
Скрит текст:
Тази бележка/съобщение, че всички ще си платят мисля, че е от онзи психо дето все ходеше подир Оливър, а накрая избяга след като бе зарязан от Куин. Тепърва ще мъти водата.

# 392
  • Мнения: 611
Новите епизоди вървят чудесно на сериалите само последния епизод на Стрелата ме шокира не знаех че Фелисити е имала дъщеря

# 393
  • Вестерос
  • Мнения: 38 199
ScreamScream

# 394
  • София
  • Мнения: 27 026
Новите епизоди вървят чудесно на сериалите само последния епизод на Стрелата ме шокира не знаех че Фелисити е имала дъщеря

То в бъдещето видяхме децата на всичките отмъстители (Оливър, Фелисити, Джон, Рене ако има още добавяйте)  ooooh!
Ако ни готвят още от сега, че занапред ще гледаме наследниците как се вихрят без мен. Изобщо махнат ли Амел в ролята на Оливър Куин, това ще е първото шоу в историята, което ще го спра.
Иначе от всичките наследници само щерката на Фелисити ме кефи, хваща окото така да се каже и няма нищо общо (поне засега) с дразнещата си майка. Останалите чеп за зеле не стават. А Уилям е най-зле от всички.

А Флаш започна добре сезона, но отново го удавиха в безмилостната хватка на Айрис. Стигна се до там, че тази уникална мацка разбираща и знаеща всичко се справи собственоръчно с главния злодей (пауза, отивам за легена...).  Sick

# 395
  • Мнения: 611
Новите епизоди вървят чудесно на сериалите само последния епизод на Стрелата ме шокира не знаех че Фелисити е имала дъщеря

То в бъдещето видяхме децата на всичките отмъстители (Оливър, Фелисити, Джон, Рене ако има още добавяйте)  ooooh!
Ако ни готвят още от сега, че занапред ще гледаме наследниците как се вихрят без мен. Изобщо махнат ли Амел в ролята на Оливър Куин, това ще е първото шоу в историята, което ще го спра.
Иначе от всичките наследници само щерката на Фелисити ме кефи, хваща окото така да се каже и няма нищо общо (поне засега) с дразнещата си майка. Останалите чеп за зеле не стават. А Уилям е най-зле от всички.

А Флаш започна добре сезона, но отново го удавиха в безмилостната хватка на Айрис. Стигна се до там, че тази уникална мацка разбираща и знаеща всичко се справи собственоръчно с главния злодей (пауза, отивам за легена...).  Sick
аз не  мисля че ще махнат ролята на Стивън Оливър или може да реши да напусне след някой друг сезон  също си мисля че в последния епизод на стрелата фелисити май разбра че е бременна а за Русата Мацка от Бъдещето АКА дъщерята на Фелисити и Оливър добре се справя даже по едно време си мислих че може да бъде някоя си дъщеря на отмъстил

# 396
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Гледах няколко епизода на Светкавицата, пълно разочарование, Айрис и щерка успешно помагат сериала да попадне в игнор листа ми....

# 397
  • Мнения: 1 414
Голяма скръб са напоследък,само Supergirl още ми допада.

# 398
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
От всичките само ДС-то чакам, развлекателен е и ме забавляват.

# 399
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 443
Стрелата приключва с последен сезон от 10 серии.

# 400
  • София
  • Мнения: 27 026
Браво!
То се видя този сезон, че с децата няма да стане. Спукахме ги от критики и с право. И да внимават много как ще завършат един знаков сериал... bowuu

# 401
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 443
Спрях го преди доста време. Не успях да преглътна Олисити.

# 402
  • Мнения: 1 414
Много хора май не ги харесват,и не е като да е за нищо.В един момент обсебиха сюжетната линия и отчасти заради тях сериалът започна да се проваля.

# 403
  • Мнения: 83
Помните ли,че в Легендите имаше епизод,в който отидоха в бъдещето и Оливър беше с една ръка, а сега в бъдещето го представят за мъртъв.

# 404
  • Мнения: 611
Помните ли,че в Легендите имаше епизод,в който отидоха в бъдещето и Оливър беше с една ръка, а сега в бъдещето го представят за мъртъв.
вече ми стана прекалено объркано с тази сюжетна линия минало и бъдеще а тва  Емико ся добра ли е или лоша

Общи условия

Активация на акаунт