Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

  • 59 268
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 7
За всички които се правят на много умни Оливър получи силите на Спектър и ще умре отново в следващите 2 епизода за да победи Анти Монитора за всички които смятат че 2 ра част е по-добра от първа да се застрелят 1вата част беше супер, 3та част беше уникално, за онзи който е гледал само 3 та част заради луцифер и Константин ако обича да не коментира като не е фен и да се чупи

# 496
  • София
  • Мнения: 27 021
Епизода на Флаш е епика.
Изобщо DC избухват мощно и този кросовър определено ще се помни и ще е черешката на тортата в тв шоу бизнеса.
Много майтапи, много препратки, много герои от много шоута, много култови моменти.  bowuu

Скрит текст:
Бари Алън умря ама не нашия. Добре се измъкнаха тук. Оливър със силите на Спектър ще громи Анти Монитора. За съжаление най-вероятно ще умре. Както в Отмъстителите умря топ героя, така и тук ще направят същото. А и това е последен сезон на Ароу. Жалко, но ще трябва да го преглътнем някак си.
Остава въпроса, ще успеят ли нашите да възстановяват абсолютно всички земи, защото то много народ измре и от героите ама тях е ясно, че ще ги върнат.

# 497
  • Мнения: 7
Епизода на Флаш е епика.
Изобщо DC избухват мощно и този кросовър определено ще се помни и ще е черешката на тортата в тв шоу бизнеса.
Много майтапи, много препратки, много герои от много шоута, много култови моменти.  bowuu

Скрит текст:
Бари Алън умря ама не нашия. Добре се измъкнаха тук. Оливър със силите на Спектър ще громи Анти Монитора. За съжаление най-вероятно ще умре. Както в Отмъстителите умря топ героя, така и тук ще направят същото. А и това е последен сезон на Ароу. Жалко, но ще трябва да го преглътнем някак си.
Остава въпроса, ще успеят ли нашите да възстановяват абсолютно всички земи, защото то много народ измре и от героите ама тях е ясно, че ще ги върнат.

По добрата идея е Кара и Кларк да останат на Земя 1 и Лигата на справедливостта най-после да се сформира не мислиш ли

# 498
  • София
  • Мнения: 27 021
Да, вартиант е.  Peace
Освен това чакаме занапред в бъдещето да сблъскат и двете вселени, на Марвъл срещу DC и ще е култово просто.

# 499
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Тъкмо ги изгледах най-сетне и трите серии. Много добре, супер ми хареса особено Камеото от Смолвил Heart Луцифер не съм гледала, ще се поправя!, но ми хареса включването му. Не съм гледала изцяло предния сезон на Стрелата и не знаех, че Клейри /героинята на актрисата от Shadowhunters/ играе дъщеря му, та се смях като го попита да не казва, че е Луцифър Морнингстар, тъй като Клейри е Моргенстар / едно и също с Морнингстар Grinning /.

Не разбрах Оливър какъв ще го играе, че се отказа да се съживи.

Много тъпо , че всички земи изчезнаха, явно ще направят нещо с книгата и ще ги върнат земите, нещо тип Авенджърс ендгейм сигурно /който още не съм изгледала също/.

п.п. виждам, че сте изкоментирали за ендгейм и Оливън, разбрах каква му е ролята. И за мен е пътник.

mafiato, вземи прочети правилата на форума, лични нападки не са ок в този форум,въобще изказът ти е излишно груб, дори злобен.  Големи хора сме и не общуваме така тук помежду си!

# 500
  • Мнения: 1 414
Много е зле този потребител,явно не е чувал за уважение на мнение,различно от неговото.
Ох,колко съм изостанала от сериалите,засега само супергърл имам желание да следя,но и него не съм почнала.

# 501
  • UK
  • Мнения: 3 959
Според мен наблюдаваме доброто старо раздвоение на личността. Много е жалко да си регистрираш нови потребители, за да се съгласяваш със себе си в теми за сериали, но който каквото го влече.

# 502
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Всичките сериали са подновени за нов сезон без Стрелата, за която знаем , че приключва.

В другата тема може да добавим и Batwoman в заглавието на темата.

# 503
  • Мнения: 7
Оливър е мъртъв всички герои са на една земя Земя Прайм, Мия става новата Зелена Стрела, Кара вече не на 38 Мулативселената е тотално променена, а да и до онзи които казва че нарушавам правилата не виждам да са ми изтрили коментара, сорка

# 504
  • Мнения: 611
най епичната сцена беше със Бари  от Светкавицата и Езра от Диси филмите

# 505
  • Мнения: 11 306
Ще снимат нов сериал Супермен и Лоис. Главните роли ще се изпълняват от Elizabeth Tuloch и Tyler Hoechlin. Инфото ми е от страницата на Елизабет в инстаграм.

# 506
  • Мнения: 7
Ще снимат нов сериал Супермен и Лоис. Главните роли ще се изпълняват от Elizabeth Tuloch и Tyler Hoechlin. Инфото ми е от страницата на Елизабет в инстаграм.
Тва се знае от колко много време ти чак сега и нормално всички герои са на 1 земя вече

# 507
  • Мнения: 11 306
Ще снимат нов сериал Супермен и Лоис. Главните роли ще се изпълняват от Elizabeth Tuloch и Tyler Hoechlin. Инфото ми е от страницата на Елизабет в инстаграм.
Тва се знае от колко много време ти чак сега и нормално всички герои са на 1 земя вече
Много е възможно.
За мен  беше новост, защото аз не следя сериалите от вселената и не бях наясно.
Извинявам се, ако съм досадила

# 508
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Егати грубия тон в последните страници...
Чакам само Легендите, другите затъпяха много, умирам от кеф, че спират Стрелата и това му беше много.

# 509
  • Мнения: 7
Егати грубия тон в последните страници...
Чакам само Легендите, другите затъпяха много, умирам от кеф, че спират Стрелата и това му беше много.
Човек без сърце кво да си говорим нищо за всеки си има пътници

Общи условия

Активация на акаунт