Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

  • 59 261
  • 736
  •   2
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 27 020
Изгледал.
Нещо не ми харесаха последните 2 епизода. Сякаш пикът бе с епизоди 2 и 3 от кросовъра. Особено Ароу доста слабичък.

Хареса ми новата голяма промяна
Скрит текст:
Вече няма мултивселена, а само една Земя - 'Земя прайм' и всички герои са там.
Ще им е тесничко обаче…
Оливър Куин вече официално е мъртъв. Изпратиха го подобаващо. Все пак с него започна всичко.

# 511
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Е много тъпо, излиза , че любимият ми супермен и Лойс от Smallville са умрели наистина Sad

# 512
  • Мнения: 611
Хареса ли ви финалния епизод на Стрелата на мен ми хареса малко ме натъжи и явно Дигал ще бъде новият зелен фенер

# 513
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Не съм гледала аз още, даже имам от предния сезон да доглеждам.

# 514
  • София
  • Мнения: 27 020
Изгледах последния епизод на Ароу.
Много ми хареса. Много. Без думи съм Simple Smile
Това е един от най-добрите завършеци за всички времена.
Вярвам, че няма да има недоволен фен на поредицата. Измъкнаха се хитро и реалистично (като за този тип шоута и Вселена) от всички клопки, разказаха една красива и логична история, видяхме всички герои. Изобщо перфектно Simple Smile
9.5/10
Точно такъв край заслужаваха милионите фенове на шоуто, особено след всичките простотии, които трябваше да изтърпят през последните 3, 4 години.

Шоуто ще ми липсва, особено Оливър Куин, един от най-знаковите герои в ТВ шоубизнеса.

Скрит текст:
а Джон Дигъл явно ще е 'Зеления фенер' Wink

# 515
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 431
Ще взема да изгледам някой друг епизод и да му сложа точката, но не знам дали ще се получи. Може би няма да се ориентирам изобщо, след като не съм го гледала поне два сезона.

# 516
  • Мнения: 59
Бях гледала първи сезон на Светкавицата, още като излезе преди години, но нещо го спрях. Сега изгледах останалите 5 сезона някъде за 10 дни и сега осъзнавам колко е гадно така да чакаш епизод всяка седмица, отделно субтитри.. и колко по-добре е да ги изгледаш наведнъж. Както и да е де Simple Smile Имам 1 въпрос, Стрелата съм го гледала първите 2 сезона и то пак като излезе преди години. И сега на кросоувъра последния, забравих и дори името една руса била дъщеря на Оливър. Някой може ли да ми поясни откъде се е появила, че и такава голяма. И е дъщеря на него и ..?

# 517
  • Мнения: 611
Бях гледала първи сезон на Светкавицата, още като излезе преди години, но нещо го спрях. Сега изгледах останалите 5 сезона някъде за 10 дни и сега осъзнавам колко е гадно така да чакаш епизод всяка седмица, отделно субтитри.. и колко по-добре е да ги изгледаш наведнъж. Както и да е де Simple Smile Имам 1 въпрос, Стрелата съм го гледала първите 2 сезона и то пак като излезе преди години. И сега на кросоувъра последния, забравих и дори името една руса била дъщеря на Оливър. Някой може ли да ми поясни откъде се е появила, че и такава голяма. И е дъщеря на него и ..?
  това всъщност е дъщерята на Оливър и Фелисити  която е от бъдещето  казва се Мия Смоук така я кръщават гледай 7 ми сезон на стрелата там ще разбереш по подробно

# 518
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 059
Аз сега само Светкавицата гледам. Другите нещо все ги почвам и спирам.

# 519
  • София
  • Мнения: 27 020
Последния епизод на Флаш бе много як. Видяхме Грод и една култова... 'светкавица' която май ще се завърне Wink

иначе Легендите издишат яко, но пък Супергърл има супер сезон до тук. Simple Smile

# 520
  • Мнения: 1 414
Дъщерята на Оливър и Фелисити от бъдещето...Доообре,виждам,че са напреднали много с материала.Simple Smile
Аз наваксах със супергърл,но пак стигнах до момент,в който не мога да се насиля да гледам,иначе по принцип не е зле сериалчето.

# 521
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Супергърл била омъжена за Кай от Дневниците и сега ще имат бебе Simple Smile

# 522
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Кажи честно?
Тя е невзрачна, той страхотен.

# 523
  • Мнения: 611
Супергърл била омъжена за Кай от Дневниците и сега ще имат бебе Simple Smile
  той мъжът и нали влезе в 2 ри сезон на сериала като Мон ел явно са се хареса ли оженили са се и сега ще имат дете

# 524
  • Мнения: 611
аз пък се чудя  на Актрисата която играе Алекс от Супер Гърл до кога ще играе Ролята на Лесбийска ?

Общи условия

Активация на акаунт