Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 ян. 2017, 19:51 ч.

Дом за всеки

• 65 718
  • 779
  •   1
Отговори
# 765
  • ВАРНА
Домът на Екимова беше преднамерено ретро.
Много сив и мрачен, направо като пещера беше коридора. Виж, за градинката към апартамента на кака Лара човек убивам.😆
Много е тъпо да дават неактуални предавания - 110 кв. за 50 хиляди - на марта в сряда. 🤣

От 10 - 12 Април 2018 година беше днешният епизод.
Какво толкова е страшното?     
Колко трябва да струва буквално порутена  соц. панелка с много мухъл в Люлин?

# 766
  • Sofia
Как разбра,че е от мин.година?

# 767
Колко трябва да струва буквално порутена  соц. панелка с много мухъл в Люлин?
ЕПК.
Но там, на много по-хубави места можеше да се намери жилище на хубав етаж за тези пари, разбира се не толкова голямо.
Както и в миналото издание за Красно село - високите етажи са почти на половин цена.
В момента за 50 000 е  може да се намери гарсониера. А като показания - 70-90.

Тази вечер беше показателназа това как работят немалко брокери - ти искаш категорично едно (нисък етаж, готов за нанасяне), те ти показват каквото си знаят (14ти етаж за тотален ремонт)...
Показват всичко, което отговаря на бюджета. Няма как да си измислят по тяхното търсене. След като го видят, преценяват. Освен това, за да се стигне до оглед, той е одобрен от клиента. Те са се съгласили да гледат 14 етаж, от любопитства или за да запълнят предаването, не е ясно, но са казали да.

Ива Екимова ме изненада приятно. Стилът не е "моят", но остави впечатление на много земен човек. Коренно си промених представите.

# 768
  • ВАРНА
Е стига де - дори аз знам  за огромния проблем с бежанците в Красно село и Овча купел и как местните търсят всякакъв начин да се отърват от жилищата си там.

# 769
Не знам какво знаеш, но Красно село е южен райони, намира се м/у Хиподрума, Бъкстон, Стрелбище и т.н. Това са едни от най-скъпите жилищни комплекси. Да не го бъркаш с Красна поляна?

# 770
  • ВАРНА
Да.    -  Красна поляна и Овча купел.  Твърдо не - заради бежанците.

# 771
Разстоянията са такива, че бежанският център е все едно в покрайнините на един град. Засегнат е съвсем малък район, който е по-близо примерно до Горна баня, отколкото далечната част на Овча купел 2 или 1. А те бежанците, когато излизаха ходеха и в центъра. Сега изчезнаха, не знам какво се случва.
Накратко - нещата са много по-различни от представеното по телевизията и не оказа влияние в/у търсенето и цените в квартала. Като пуснат и метро ще се вдигнат още.

# 772
Жената от таз вечерния епизод участва преди време в Кошмари в кухнята. Манчев ходи там, мисля от Габрово беше. Имаха някаква драма тя и двете и дъщери. Дано не се бъркам.
Дали е постановка това предаване и Кошмарите?

# 773
  • софия
Да.    -  Красна поляна и Овча купел.  Твърдо не - заради бежанците.
Какви бежанци в Красна поляна? Има цигани, за бежанци не знам. А и има 3 части, за които нещата са различни.

# 774
Жената от таз вечерния епизод участва преди време в Кошмари в кухнята. Манчев ходи там, мисля от Габрово беше. Имаха някаква драма тя и двете и дъщери. Дано не се бъркам.
Дали е постановка това предаване и Кошмарите?

Бъркаш.Smile

Жената е от Сандански. Участваше в "Кошмарите". Работеха 3 жени в заведение и с колежката си се ругаеха непрекъснато. Наричаха се с обидни епитети и едва не се сбиха. При тях това си било ежедневие. Манчев се побърка и не можеше да ги укроти.

# 775
Вярнооооо! Сетих се за епизода, да. Grinning
Значи двете предавания са постановка. Rolling Eyes

# 776
Вече съвсем ясно си спомних, защо не ми хареса първия сезон. Показват жилищата, двойката казва кое е избрала и хоп - свърши! Ами, не им вярвам, че са го взели. Когато започнат да дават кадри след нанасянето, ще повярвам. И на мен ми изглежда постановка - сигурно плащат на хората някаква малка сума, колкото да си заснемат епизодите.

# 777
Ми те хептен за идиоти ни взеха. Поне да не дублират актьорите в предаванията си Angry

# 778
Защо мислите, че е постановка? Тя не скри, че това работи, не пречи да е участвала заради бизнеса си и в другото предаване...

Иначе да, наистина би било добре да снимат и след 2 месеца примерно, като кажат няколко думи дали са доволни от избора си и да покажат как да го направили.

# 779
Обаче това в кв. Витоша беше ега ти маломерката! Как може да предлагат на хората жилища от 39 квадрата? То като си сложиш кухнята и едно легло нямаш място за друго. А къде ще ти стоят дрехите?
 А това че показват на хората това което не искат - ами имат много малък бюджет. Показват им какво може да се купи за тази сума и току виж харесали и решили да си вземат голямото жилище. Иначе маломерките НС явно не са вариант.

Общи условия

Активация на акаунт