Помощ с избора на качествен акушер-гинеколог за моето бебенце?

  • 7 421
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
NaTak, пожелавам лека бременност Simple Smile
Аз препоръчвам д-р Иван Вецев /консултации прави в медицински център Феникс 87 до пазара на Красна поляна/. Млад, изключително съобразителен, има желание за това, което прави. Продължава да специализира. Аз имах тежка бременност - отлепване, диабет, кръвно, накрая получих и проблем с бъбреците. Чувахме се редовно и накрая сам съобрази, че е време да извадим бебчо, защото ставаше притеснително положението.
Раждането става в Шейново.
Неонатолозите там са любезни и обясняват, ако има проблем.
Аз бях във вип стая и акушерките, които минаваха да ми дават лекарствата и бият инжекции бяха отзивчиви - показаха ми как става кърменето /имах запушен канал и помогнаха да потече кърма, както и ми показаха как да се изцеждам/. Обстановката не е като в луксозен хотел, но за период от 3 до 7 дни става . Simple Smile
В предродилна зала имаше само една , на която явно тогава не и беше ден.
В реанимацията също са отзивчиви, минават на всеки час да видят дали си добре, на два или три часа сменят лигнина.
Е, проблемна за мен беше рехбилитаторката. Стара баба, на която някой и беше изял закуската. Е, може би защото беше по-остра,успях да се раздвижа бързо.

Успех с избора!

# 16
  • Мнения: 192
Лека и безпроблемна бременност и от мен и прекрасно здраво бебче на финала. Аз също се присъединявам към BunnyBun и препоръчвам д-р Маленов. Невероятен лекар и човек. Преди 2 месеца родих при него. Ако ви интересува, мога да ви дам контакти.
Искам да ви попитам как родихте при Маленов, защото ми казаха че не се ангажирал с нормално раждане, поради голямата си натовареност?

# 17
  • Мнения: 206
Лека и безпроблемна бременност и от мен и прекрасно здраво бебче на финала. Аз също се присъединявам към BunnyBun и препоръчвам д-р Маленов. Невероятен лекар и човек. Преди 2 месеца родих при него. Ако ви интересува, мога да ви дам контакти.
Искам да ви попитам как родихте при Маленов, защото ми казаха че не се ангажирал с нормално раждане, поради голямата си натовареност?

Здравейте! Аз родих с цезарово сечение, но имаше сериозни медицински прични за това.
Приятелката ми, която ми препоръча д-р Маленов роди при него естествено, преди по-малко от година. При това много тежко раждане. Непрекъснато повтаря, че им е спасил животите и на нея и на бебка, но не са стигнали до секцио... За пръв път чувам, че не се ангажира с нормално раждане. Най-добре говорете с него. Лека бременност и раждане!

# 18
  • Мнения: 192
За съжаление моята бременност приключи през март, поради кухо яйце. Иначе през това време посетих 2пъти доктора в частния му кабинет, но както вече казах всичко приключи бързо. Сега обаче се чувствам възстановена доколкото е възможно и готова за нови опити (днес ми дойде за 2ри път след аборта). Та исках и да попитам как стои въпроса с ЖК при него, защото доколкото знам работи само на частно, някакъв пакет ли се плаща или всяко изследване се плаща отделно? Извинявам се ако е станало прекалено дълго...  Smile

# 19
  • Мнения: 206
За съжаление моята бременност приключи през март, поради кухо яйце. Иначе през това време посетих 2пъти доктора в частния му кабинет, но както вече казах всичко приключи бързо. Сега обаче се чувствам възстановена доколкото е възможно и готова за нови опити (днес ми дойде за 2ри път след аборта). Та исках и да попитам как стои въпроса с ЖК при него, защото доколкото знам работи само на частно, някакъв пакет ли се плаща или всяко изследване се плаща отделно? Извинявам се ако е станало прекалено дълго...  Smile

Диди, съжалявам за бременността ти. Пожелавам ти успех със забременяването и прекрасно здраво бебче на финала. За съжаление Маленов не работи със Здравната каса в кабинета си. Плаща се за всеки преглед. Не знам пакет да има, но по-добре говори с него за финансовата страна на нещата. Успех!

# 20
  • Мнения: 192
Благодаря ти. Знам че всеки преглед си се заплаща. Интересувах се от изследванията, че аз не стигнах до тях.Но дай Боже скоро пак да се озова в неговия кабинет по добър повод и ще разпитам Hug

# 21
  • Мнения: 4
Здравейте,
някой може ли да ми  сподели телефона на Вецев?

Общи условия

Активация на акаунт