Кога родихте?

  • 9 977
  • 31
  •   1
Отговори

Анкета

В коя гестационна седмица родихте ?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

  • Мнения: 899
Здравейте! Интересно ми е да направя статистика кога най-често тръгва да излиза бебето (без планово секцио).

# 1
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Здравейте! Интересно ми е да направя статистика кога най-често тръгва да излиза бебето (без планово секцио).
някои сме раждали повече от веднъж в различни седмици, нямаш опция на анкетата за поне 2-3 отговора.

# 2
  • Мнения: 899
права си! не бях видяла  Laughing коригирах я

# 3
  • Мнения: 8 890
И аз не мога да гласувам два пъти.

# 4
  • Мнения: 39 048
Аз пък не мога да гласувам за 32 седмица.
Има такава тема, ама кой да ти чете.

# 5
  • София
  • Мнения: 22 887
40 г.с  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 283
Защо без плановото секцио? И ние сме хора, и ние сме раждали... Иначе аз родих планово в 38- та г.с. като преди това нямах никакви изгледи да родя.

# 7
  • Мнения: 899
Въпроса е за кога е започнал естествения родов период. Плановото обикновено е 38-39седмица освен ако няма медицински причини за по ранен етап. Интересно е кога бебетата са тръгнали сами да излизат  newsm78 (не искам да дискреминирам никого самата аз най-вероятно ще съм планово)

Нещо не ми дава да сложа вариант за повече от 1 отговор Sad

# 8
  • Мнения: 5 468
Родих 2 дни след термин, като контракциите започнаха в деня след термина Wink

# 9
  • Мнения: 4 731
Въпроса е за кога е започнал естествения родов период. Плановото обикновено е 38-39седмица освен ако няма медицински причини за по ранен етап. Интересно е кога бебетата са тръгнали сами да излизат  newsm78 (не искам да дискреминирам никого самата аз най-вероятно ще съм планово)

Нещо не ми дава да сложа вариант за повече от 1 отговор Sad

И какво е точно интересното? Ще получиш всякакви отговори, така че правилото е - бебето излиза, когато реши. Аз съм раждала и в 23-а седмица, и в края на 38-а седмица.

# 10
  • Мнения: 8 890
Въпроса е за кога е започнал естествения родов период. Плановото обикновено е 38-39седмица освен ако няма медицински причини за по ранен етап. Интересно е кога бебетата са тръгнали сами да излизат  newsm78 (не искам да дискреминирам никого самата аз най-вероятно ще съм планово)

Нещо не ми дава да сложа вариант за повече от 1 отговор Sad

И какво е точно интересното? Ще получиш всякакви отговори, така че правилото е - бебето излиза, когато реши. Аз съм раждала и в 23-а седмица, и в края на 38-а седмица.

Подкрепям!
Първото дете го родих в 36та седмица, второто ден преди термин, т.е. в 39 седмица и 6 дни.
И двете тръгнаха сами, нормално.
Две много различни раждания.
Когато бебето е готово, ще се роди. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 899
да ви питам според а
вас дали ще можа да пътувам 37седмица края за 4дни софия-стара загора?  искам да си родя в софия. пътя е 2.30мин нормално каране амааа  се притеснявам да не тръгне раждането...а ми се налага да пътувам... newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 22 887
Аз последно пътувах в средата на 8м, в 9 изобщо не съм мърдала от града. Карането може да предизвика контракции, според мен недей да пътуваш, в прекалено напреднала бременност си.

# 13
  • Мнения: 8 890
Аз не бих пътувала след 36та седмица.

# 14
  • Мнения: 899
хммм знам че сте прави но ми се налага и се чудя какво да правя... при първо раждане съм чувала че почти винаги даже преносват хммм а ако тръгне раждане има ли как да пътувам 2.30ч до софия  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт