♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 52

  • 68 242
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 540
Здравейте, слънчица  Hug Hug Hug

След всички нерви нощес и супер дългата 11 глава, която написах, днес съм свежа като марулка  Mr. Green Славе благодарско за кафето, джанъм, добре ми дойде  Heart Eyes Но не съм съгласна с теб, че всичко е било само там и тогава  Naughty Такива чувства, за каквито аз си мисля, не могат да са нещо мимолетно и да ги забравиш, щом решиш  Crossing Arms Naughty Погледни само  Whistling







Снимките са зад кадър - сега ми кажи кога Баръш е гледал така кака, било то пред или зад камера  hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 06 фев 2017, 09:57 от tempestad

# 31
  • Мнения: 9 540
Още щастие  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Здравейте!
 Дали някой знае започнал ли е сериал на мястото на "Любов под наем" и какъв ли му е рейтинга???

# 33
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утро сладурани  Hug Hug Hug

Славенче държанието на Баръш и Елчин е точно такова, дори в сегашните им връзки, Peace но кака и Китодар имат спешна нужда тази информация да бъде набита в кухите им лейки  Naughty

Славе  Hug Heart Eyes интересна и много вярна статия  Peace
Темпи много си права  Peace, но двата чиркина, ако не могат да го разберат това  Thinking и с фуния да им го наливат - никаква файда  Naughty Whistling
Аз не бих търпяла подобоно отношение и поведение  Naughty
Да ги разкарват докато е време, че за изживеят "скритото си щастие" Елбарите на спокойствие  smile3521 пък дали ще са зедно или не, това вече те си решават  Naughty

КОТЕ, такова чудо като Корай не мога да го изтрая в реала и минута, ама в паралелния свят е друго, то там ЕлБар вар, ама това е друга тема....започнах да се чувствам като дели ooooh! ooooh! ooooh!

само при мисълта че в обкръжението ми ежедневно може да и мао един Корай и мигом вдигам оборотите  Joy Joy Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 9 540
Здравейте!
 Дали някой знае започнал ли е сериал на мястото на "Любов под наем" и какъв ли му е рейтинга???


Започнах, звездите над нас или нещо такова, ама е с толкова нисък рейтинг, че чакам до две три седмици да го прекратят  Twisted Evil Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 11 982
Темпи, добре щом е имало нещо, сега къде са и с кого, и аз ги харесвам като Дефне и Йомер, но Елчин и Баръш са май друга величина затова казвам,че времето ще покаже. Ако е толкова силно, колкото на нас ни се иска рано или късно ще се види, но за мен сериала свърши и всеки е по своя творчески и житейски път. Айо са приятели в реала добре, ако не, не знам...
Теорията, че Боре е с кака заради интерес на мен ми звучи абсурдна и нелепа. Може да си я харесва такава каквато е, за него може да е най добрата и красива и т.н. , май той си знае защо е там , но не казва.
Елчин и КитО, ами и там чувствата май не са от днес, навик или любов, ами Елка да си каже, че заради двамата вече и боба ми дава фира, кълбото ми се пукна, а кораба майка започна да титутка само Mr. Green
А защо тогава нищо не се е получило, щом се гледат така влюбено, нежно newsm78



# 36
  • Мнения: 9 540
Темпи, добре щом е имало нещо, сега къде са и с кого, и аз ги харесвам като Дефне и Йомер, но Елчин и Баръш са май друга величина затова казвам,че времето ще покаже. Ако е толкова силно, колкото на нас ни се иска рано или късно ще се види, но за мен сериала свърши и всеки е по своя творчески и житейски път. Айо са приятели в реала добре, ако не, не знам...
А защо тогава нищо не се е получило, щом се гледат така влюбено, нежно newsm78





Е нали и аз това питам  ooooh! ooooh!

# 37
  • Мнения: 11 982




Е нали и аз това питам  ooooh! ooooh!

нЕма кой да каже smile3506, освен мамашите hahaha, там истината е на няколко водки и купа весели гъби Crazy

Чичо Корай е направил фотосесия на номер 2, плетивото е дизайнерско капела баба Тюркян, одеалце баба НерО Mr. Green
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 06 фев 2017, 12:02 от Slawena

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Скрит текст:
Отново гледам финала, отново си рева, но слава Богу съм с мишката, та не е чак толкова зле работата, но  Naughty Пак и пак се чудя, гледам и мисля, мисля и гледам, и явно наистина аз нещо не съм наред  newsm78 newsm78 Няма как, ама просто няма как всичко това да е игра... Напук на всички доказателства, че Баръш е с кака, а Елчин с Кито, аз виждам точно връзката помежду им в тези сцени...  Crossing Arms Crossing Arms Не могат да ме убедят, че всичко е наужким, дори и ако ей сега двамата застанат срещу мен и ми го кажат в очите  smile3516 Начинът, по който той я гледа, нежните докосвания, понякога уж случайни и невинни, самата химия, която се излъчва от тях, когато са един до друг- някакъв магнетизъм, хармония, и аз не знам как да го изразя  33uu но го има  Crossing Arms Crossing Arms Гюпса ако иска и по пет снимки на ден да ми пуска с Баръш, никога няма да ѝ се получи това, което го има между него и Елчин, независимо осъзнават ли го те или не, и кака никога няма да ме убеди, че са една щастлива двойка, радваща се на съжителството и любовта си  Naughty Не искам да си мисля, че Баръш е толкова долен и глупав, за да стои с нея само от интерес, пренебрегвайки чувствата си към Елчин  ooooh! ooooh! но и не виждам друго логично обяснение да е още там  Whistling Whistling  Също така не мога да разбера и Елка какво намира в Китодар, но поне неговите изцепки се свеждат до 3-4 на година и за тях се шуми по около седмица, две  hahaha hahaha на което явно тя е свикнала и вече не ѝ прави впечатление  #Crazy ooooh! Но и тя провява глупост да стои с мъж, излагащ я при всяко свое показване  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Как може да са толкова слепи, не знам  #Cussing out #Cussing out Начинът им на държание, предугаданите действия на човека насреща ти, докосванията помежду им... няма начин това да е професионализъм...   Crossing Arms Crossing Arms Няма ги тези неща при Салих и Мюжде например, макар двойката Седа- Синан също да беше супер хармонична и сладка  Whistling Whistling Начинът, по който Баръш дръпна Елка към себе си и я прегърна за танца в началото на епизода.. погледът му, който не се отмести и за минутка от устните ѝ.. прошепнатите думи за принцесата, когато почти я целуна... естественият начин, по който я придърпваше до себе си, докато пускаха хвърчилото... и още, и още, и още  cry cry cry Дали ще са заедно или не, Баръш и Елчин сами си решават.. но изпуснат ли любовта, която могат да имат, ще съжаляват до края на живота си  341uu Не им желая нищо лошо, ако наистина са щастливи с половинките си, нека си живеят с тях.. но аз не ги виждам такива.. затова и ме е яд толкова... и искам да видя отново ето тези слънчеви щастливи усмивки, тези светещи от щастие очи, които имаха само, когато са заедно  Crossing Arms Crossing Arms

Темпи +1 за поста ти. И аз съм на твоето мнение. Изгледала съм много турски сериали, но такава химия и такава игра не съм видяла. Те просто греят един до друг. А за това защо са с тези си половинки и аз се чудя, не виждам такава любов при тях!




# 39
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Най-накрая ви изчетох  Laughing Laughing
Аз отдавна казах, че и за мен спойката между Елчин и Баръш не е само професионализъм  Naughty Naughty.
Темпи  Hug Heart Eyes отново ме убеди в това, което виждам и в което аз се убеждавам толкова време  Mr. Green. Да, нас никой не ни пита как да си живеят живота  Naughty, но такава химия, магнетизъм и такива грейнали усмивки досега не съм видяла нито между Елка и Кито, нито между Боре и мис "Очарование"  Naughty no да ме убеждава Круела в  каквото си иска  Crossing Arms по-скоро с тези си действия сама себе си опитва да убеди  hahaha hahaha hahaha

# 40
  • Мнения: 9 388
Привет, девойки!  Hug

Темпи, и аз като теб виждам нещо повече от игра при Елбарите. Или ще остане красив спомен за тях това им съвместно участие, или... времето ще покаже!  Grinning
И да ти кажа, че съм те кръстила Темпи-Никълъс Спаркс, защото точно като него, фино и деликатно, описваш някои работи! Blush Blush Blush

# 41
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Привет, девойки!  Hug

Темпи, и аз като теб виждам нещо повече от игра при Елбарите. Или ще остане красив спомен за тях това им съвместно участие, или... времето ще покаже!  Grinning
И да ти кажа, че съм те кръстила Темпи-Никълъс Спаркс, защото точно като него, фино и деликатно, описваш някои работи! Blush Blush Blush

Дани   Hug Heart Eyes
да ти кажа не се сещам в момента да съм чела произвидиние на този автор  Rolling Eyes Rolling Eyes но пък за мен Темпито умело може да конкурира Сандра Браун, Меган Мълри, Кристина Лорен / точно заради една нейна книга, разбрахме че много общи интереси имаме  smile3521 newsm53/ даже и Е. Л. Джеимс  newsm10 и вероятно още други, които в момента не се сещам  smile3521

# 42
  • Мнения: 9 388
Скрит текст:
Привет, девойки!  Hug

Темпи, и аз като теб виждам нещо повече от игра при Елбарите. Или ще остане красив спомен за тях това им съвместно участие, или... времето ще покаже!  Grinning
И да ти кажа, че съм те кръстила Темпи-Никълъс Спаркс, защото точно като него, фино и деликатно, описваш някои работи! Blush Blush Blush

Дани  Hug Heart Eyes
да ти кажа не се сещам в момента да съм чела произвидиние на този автор  Rolling Eyes Rolling Eyes но пък за мен Темпито умело може да конкурира Сандра Браун, Меган Мълри, Кристина Лорен / точно заради една нейна книга, разбрахме че много общи интереси имаме  smile3521 newsm53/ даже и Е. Л. Джеимс  newsm10 и вероятно още други, които в момента не се сещам  smile3521
Диме  Hug Ама със сигурност си гледала една екранизация на Никълъс Спаркс, въпреки че той има много екранизации по неговите романи - Писмо в бутилка с Кевин Костнър. Ако не си, много приятен за гледане.

# 43
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Скрит текст:
Скрит текст:
Привет, девойки!  Hug

Темпи, и аз като теб виждам нещо повече от игра при Елбарите. Или ще остане красив спомен за тях това им съвместно участие, или... времето ще покаже!  Grinning
И да ти кажа, че съм те кръстила Темпи-Никълъс Спаркс, защото точно като него, фино и деликатно, описваш някои работи! Blush Blush Blush

Дани  Hug Heart Eyes
да ти кажа не се сещам в момента да съм чела произвидиние на този автор  Rolling Eyes Rolling Eyes но пък за мен Темпито умело може да конкурира Сандра Браун, Меган Мълри, Кристина Лорен / точно заради една нейна книга, разбрахме че много общи интереси имаме  smile3521 newsm53/ даже и Е. Л. Джеимс  newsm10 и вероятно още други, които в момента не се сещам  smile3521
Диме  Hug Ама със сигурност си гледала една екранизация на Никълъс Спаркс, въпреки че той има много екранизации по неговите романи - Писмо в бутилка с Кевин Костнър. Ако не си, много приятен за гледане.


ооо гледала съм го  Peace Peace ама хич не се сетих за филма  Whistling

# 44
  • Мнения: 9 540
И сега като пита шефката що съм червена като домат какво да обяснявам  Blush Blush Joy

Общи условия

Активация на акаунт