За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 864
  • 20 717
  •   2
Отговори
# 14 745
  • Мнения: 24 273
Мисля си за психичните заболявания. Никой не говори за тях, а това ще е следващата пандемия, според мен

# 14 746
  • Мнения: 13 184
Мисля си в какъв батак трябва да живеят децата ни, а оставяме цели поколения да растат глезени и свръхобгрижвани. От страх и любов ще ги направим неадаптивни.
Според мен в последно време се говори много за психичните заболявания и проблеми. За съжаление има хора които взеха да извиняват характер, мързел, лошото си държание към другите с психична нестабилност и им се прощава всичко.


# 14 747
  • София
  • Мнения: 2 559
Мисля си за психичните заболявания. Никой не говори за тях, а това ще е следващата пандемия, според мен
Направо вече сме в тази пандемия.

# 14 748
  • Бургас
  • Мнения: 16 032


Взех да мисля за новата учебна година. Това все ми се върти в главата ...
И аз,цяло лято това мисля.
Много големи разходи ще бъдат.
Големият е приет в техникум - униформи,обувки,пътни,учебници,помагала,тетрадки и какво ли не още.
Малкият ще е 5 клас. И за него тетрадки,дрехи,обувки,пособия,раница. Дано поне помагалата да са същите,като на батко му,че да не давам пари и за тях.

# 14 749
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Хич не ми се мисли за учебниците на голямата. Малката още 4 години ще е с безплатни, едната тухла на голямата минава 50 евро. Миналата година намерих ВУ, по 25. Цяло лято я карам да ги наснима и да ги пусне из ФБ, за да може през септември да купи нейните. Не, чака, принцесата, мама ще се погрижи.

# 14 750
  • Мнения: 24 273
Погледнах в Кауфланд тетрадките. 3 бр голям формат бяха 13лв. Rolling Eyes

# 14 751
  • Бургас
  • Мнения: 16 032
Моляяя !?!? 😱😱😱 Ужас !
Настръхна ми косата....

# 14 752
  • Мнения: 8 508
И аз си мисля за началото на учебната година. Едното ми дете ще е 8 клас, а другото първа година студент. И двамата ще сменят средата и всичко ще бъде непознато. Дано се адаптират леко и бързо, и попаднат на добри приятели.

# 14 753
  • Мнения: 35 106
Погледнах в Кауфланд тетрадките. 3 бр голям формат бяха 13лв. Rolling Eyes
Толкова. Аз търсих там една тетрадка и щях да ви питам наистина ли са по 4 лв тетрадките. Не бяха ли по 60 ст- левче

# 14 754
  • Мнения: 10 486
Като казахте раници. Миналата година купихме нова раница на сина ми, освен че видях, че са протрити ръбовете и на едно място се е скъсал шева, пък не беше толкова евтина според моите представи. А като се замисля той 12 клас беше малко онлайн и въобще не я е ползвал по предназначение, това ако е някой ученик 7-8 клас да му се е скъсала по средата на срока.

Онзи ден видях банери за намаления в мола, който има ученици може да се поогледа. Не съм влизала, т.к. нищо не търсим.

На друго място ли ще учи голямото Карц, то ако не са пътни ще е квартира...

Моето момче ще е студент. Тази година ще дишаме, няма да има семестриални такси. Има си дрехи понакупихме къде за фотосесии, завършване, има няколко визии, обувки също и нищо специално няма да се купува, само вероятно лаптоп ще трябва, но то и това не е малко. Много иска да са присъствено, а то освен пандемията както и с отоплението се очертава проблем като нищо ще почнат и ще ги оставят.

Тетрадки купувах пролетта на 6 лева с хубави корици (не дебелите като тефтер) и листата вътре бяха хубави - нормално плътни, бели и не прозираха.

Ето от тези бяха - https://www.orangecenter.bg/tetradka-gipta-my-habit-a4-sas-spira … iroki-redove.html
Корицата на мен много ми хареса, като ламинирана е. Не бяха със спирала обаче със сигурност, че той не харесва тетрадки със спирала.

Последна редакция: сб, 13 авг 2022, 23:03 от blackcat6

# 14 755
  • Мнения: 24 273
щях да ви питам наистина ли са по 4 лв тетрадките. Не бяха ли по 60 ст- левче
В кварталната книжарница все още са подобни цените.
В същото време обиколихме над 15 заведения тази вечер и места никъде нямаше. Последно криза ли се задава или ни лъжат Bowtie

# 14 756
  • Мнения: 10 486
Според мен хората си гледат живота, то друго не остана. Аз онази вечер готвих като луда цяла вечер и казвах на моите хора след като вечеряхме след 22 часа, че ако бяхме поръчали пица вече отдавна да сме забравили, че сме вечеряли. Да не говоря сумата, която ми излезе готвенето, два пъти на цената на пица, въобще не ми е мотивиращо  всяка вечер на котлона и ще изцапам половината посуда. Да, знам, че не е качествено, ама...

# 14 757
  • Мнения: 39 248
По 4 лв са тетрадки с много листа. Малките класове пишат в 20 страници. Цената им е стотинки.

# 14 758
  • Бургас
  • Мнения: 16 032
Коте, в ново училище ще бъде,7 клас. В центъра на града. С автобус ще се придвижва.
До сега беше до нас,на 2 минути път.

# 14 759
  • Мнения: 10 993
Аз си купувам тетрадки на децата от магазини тип левче и са евтини.

Общи условия

Активация на акаунт