Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

За какво си мислите постоянно напоследък?

• 862 080
  • 16 431
  •   1
Отговори
# 15 045
  • Mediterraneo
Мисля си, че сме прашинка във въздуха. Мигваш и ... те няма. Толкова безсмислено е всичко.

# 15 046
Мисля си, че сме прашинка във въздуха. Мигваш и ... те няма. Толкова безсмислено е всичко.

Това обаче ще бъде в следващия миг. Затова изживей пълноценно сегашния. Това му е смисълът на живота.

# 15 047
"Смятам,че убийството е нещо абстрактно. След като дръпнете спусъка,вие не разбирате нищо от това,което се случва" – Жан-Пол Сартър

# 15 048
Тарталета, има те, но в друго измерение. Защо да е безсмислено?

# 15 049
Това са фантасмагориите на Айнщайн и неговата Теория на относителността...

# 15 050
Ние /човеците/ си измисляме какво ли не, за да ни е по леко. Истината никой не  я знае. Реално сме толкова нищожни, че не можем да го понесем.

# 15 051
Това са фантасмагориите на Айнщайн и неговата Теория на относителността...
Ми не, чета духовни книги, учения и духовният опит на православните старци.

# 15 052
В Теорията на относителността Айнщайн развива фантасмагорията,че миналото,настоящето и бъдещето протичат едновременно в паралелни светове. Което е абсурдно.

# 15 053
Ние /човеците/ си измисляме какво ли не, за да ни е по леко. Истината никой не  я знае. Реално сме толкова нищожни, че не можем да го понесем.
Относно Истината- има извори, в които може да се разбере доста. Токкова, колкото е нужно и полезно за човека.
Относно нищожеството ни- когато човек е обладан от гордост, нищо не ноже да понесе.

# 15 054
  • Mediterraneo
Загубих приятел. Ненадейно. Мъж като скала, силен, здрав. Толкова е невероятно чувството, че го няма... Човек, пълен с енергия, планове, заразяващ със своята усмивка, с огромно сърце. Сърце, което го предаде Sad Да, живееше с отворени очи и дух, грабеше от живота до последно, но сега просто го няма.

# 15 055
Съболезнования, Тарт.

# 15 056
Тарталета, съболезнования!

# 15 057
Съболезнования и от мен. Голямо и тежко изпитание е да губим близки.

# 15 058
Че след няколко месеца ще остана без работа! Работата ми е много натоварена психически и може би е за добро, но ме е страх от неизвестното!

# 15 059
  • София
Съжалявам Тарталета..

Общи условия

Активация на акаунт