За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 225
  • 20 732
  •   1
Отговори
# 15 090
  • Мнения: 161
Аз пък си мисля за това, че за дълго бях спряла да следя варненските групи, защото само реват, колко западал градът и цяло лято всеки божи ден имаше снимки на сметища около контейнерите - това при кмет от оялото се за последното десетилетие управление и сметоизвозваща фирма на наш човек - и точно вчера първата снимка в една от групите пак беше на градско сметище на някаква улица с поредното квичене "докога".
Вече е смешно. Гласуват по един и същи начин или с гордост оставят автобусите от Турция да определят държавата и реват "ама докога".
Като знаят толкова, да продължават да събират капачки, както са започнали от 2016 г. впрочем.
Вече дори не се ядосвам.

# 15 091
  • Мнения: 2 583
Стига с тези избори, моляяя.

Аз пък си мисля, че хората съвсем се изчанчиха. От няколко дена ми прави впечатление на хора правещи си селфита в съсвем странна и необичайна обстановка. Полудяха, бре.
Посредата на пътното платно примерно, там където са храстите или върви върви, хоп спира щрака се и продължава. Като епидемия е, всеки с вдигната ръка се самоснима.
По-лошото е, че виждам ситуацията зад снимката. Стоят намръщени и само за снимката правят една широка усмивка и веднага пак се набурсучват. Какво по дяволите им става, защо толкова държат да имитират щастие

# 15 092
  • Мнения: 35 109
Загледай се в шофьорите. Всички гледат настрани да си видят телефоните

# 15 093
  • Мнения: 540
Днес по една тв пуснаха клипче, как едни такива готини седят на средата на мега натоварена улица да си се снимат... и 1 човек просто не издържа, слиза от колата и удря с бухалка предното стъкло
https://youtu.be/kHo94CHpoac
Без да се вълнува, дали е златно ламборджини или не:grinning:

# 15 094
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Мисля си за златната есен.

# 15 095
  • Мнения: 40 832
Мисля си за златната есен.

С кафенце, нали? Wink

# 15 096
  • София
  • Мнения: 2 228
Мисля си за бъдещето и се притеснявам.

# 15 097
  • Мнения: 4 378
Мисля си, че няма смисъл да се хабя да пиша във форума с това модериране. И постепенно го прилагам.

# 15 098
  • Мнения: 11 540
Мисля си за предстоящата зима и как ще я изкараме. Никога досега не бях се притеснявала за това.

# 15 099
  • Мнения: 15 190
И аз мисля за последващите месеци и бъдещето. Толкова много неизвестни,  идват ми в повече. Не мога да реша уравнението. Чувствам се  в безтегловност и не ми е добре.

# 15 100
  • Мнения: 40 832
Вчера си направих ревизия на семейните активи. И си мисля колко спокойно посрещам грандиозния спад. Някога за една десета от тези загуби се ядосвах, а сега си викам "ми да сме живи и здрави"...

# 15 101
  • Мнения: X
Черна станция, това и аз си го мислех тази сутрин като хвърлих едно око. Не ме притеснява обаче, не е първия път и нещата винаги се завъртат. И последен няма да е.

# 15 102
  • София
  • Мнения: 2 564
За добро или лошо, животът ми не е протичал спокойно откакто навърших 20 и искам само да сме здрави.

# 15 103
  • Мнения: 9 152
Мисля си, че понякога светът ми се вижда ужасно черен... и се опитвам да видя живецът, смисълът, да си спомня, че има спасително добро.

# 15 104
  • Мнения: 24 315
Мисля си, че понякога светът ми се вижда ужасно черен... и се опитвам да видя живецът, смисълът, да си спомня, че има спасително добро.
Вчера си мислех точно това!!! Задавах си въпрос дали не съм станала много черногледа, дали ако се фокусирам върху нещо хубаво, ще променя нещо

Общи условия

Активация на акаунт