За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 904
  • 20 717
  •   1
Отговори
# 4 380
  • София
  • Мнения: 62 595
Наистина са големи глупости тези техники.

# 4 381
  • Мнения: 7 654
Колко прости, невежи и агресивни са станали хората. Най- опасната комбинация.

# 4 382
  • София
  • Мнения: 4 052
Колко прости, невежи и агресивни са станали хората. Най- опасната комбинация.
... и нахални. Peace

# 4 383
  • софия
  • Мнения: 4 180
Колко прости, невежи и агресивни са станали хората. Най- опасната комбинация.
Е не всички, все още има свестни и възпитани хора. Или поне така се надявам.

# 4 384
  • София
  • Мнения: 5 361
Мисля си за това, колко е тъпа моята шефка!

# 4 385
  • France
  • Мнения: 12 465
В петък бях на обучение. Не за първи път ни казват, че нашият традиционно мъжки занаят се феминизира. Но за първи път видях статистиката. 73% жени в първи курс и 60% от следващите моето обучение.! Това са невероятни цифри, като се има предвид, че практикуващите от женски пол са само 29%, от които половината са под 35 години. Когато бях студентка, ние бяхме един от първите випуски с много момичета. Професорите се шегуваха (неуместно), че сме там, само да си търсим съпрузи. И аз познавах две мацки, на които това им беше целта! Flushed Наскоро ми се случи да ходя на представяне на проект в провинцията с шефа ми. Реакцията на един от общинските съветници беше "а, хубаво, дошли сте със секретарката ви". Беше мега учуден, когато шефа му обясни, че аз съм отговорник по проекта, а той ми е само шофьор. Мисля си, че професията се променя. Че светът се променя. И това е страхотно! След 15-20 години всичко ще е различно и съм искрено щастлива за малките момuченца от класа на сина ми. Никой няма да смее да им дърпа плитките и гледа под полите. Светът ще е техен. Hands V

Последна редакция: нд, 15 дек 2019, 21:38 от Philomena

# 4 386
  • Мнения: 576
Мисля си ,че нищо не можем да измислим с ММ за НГ.То цени,то цифри.

# 4 387
  • Мнения: 7 932
Мисля си как нямам търпение да излезна другия Петък с моята женска бригада, на клуб. Рядко се случва, но пък качествено. Точно сега имам остра нужда от това разпускане. Simple Smile

# 4 388
  • Мнения: 3 402
Philomena, в коя сфера работиш? IT?
Мисля си, че ми предстои много тежка работна седмица и работа с полуграмотни, но за сметка на това, навирили нос, демонстриращи самочувствие, служители.

# 4 389
  • Мнения: 2 199
Мисля си за нелепите апсурдни ситуации. Вчера ходих до българският магазин да си купя кори за баница, тъмен, мръсен обачееееее продавачката гримирана като за вечерно парти не и се вижда лицето и с палто от норки, просто гротеска гледка.

# 4 390
  • Мнения: 5 262
Ходи за кори до турския. Там се носят чисти  и що годе нормално. Поне физиономиите им виждаш.
Philomena много е добре, но не знам за чия сметка ще е в края на краищата. Защото за да има баланс  ...  някъде ще се появи дефицит. ДА видим . Още е рано да се каже.

# 4 391
  • Мнения: 1 167
Ън, прегръщам те. Понякога най-големите ни страхове се оказват нещо безобидно. Вярвай, не се предавай, човек привлича мислите си.
Разбирам те напълно, минах по този път със сестра ми. Просто вярвай.
Аз не понасям лошо отношение особено на лекари. Карам се, викам, оплаквам се.
Тези дни нямах време да пиша. Имах едно огромно притеснение, ама огромно. Вчера получих заветното писмо и о, чудо всичко е ок. Определено някаква божествена сила има пръст тук въобще не очаквах.

# 4 392
  • Мнения: 5 262
Ън от нем стиснати палци и не се ядосвай на лекари. Те не са божества, но се опитват . Просто има много болни хора .
Мислих си че тази година имахме повече болести от други години и майка ми се разболя ... сега се надявам да се оправи.
И си желая една много слънчева и усмихната щастлива нова година ... като може да се почне от каря на тази ... от днес направо.
Успех на всички във всичко и на мен също Simple Smile

# 4 393
  • Мнения: 197
След едното изследване майка ми беше силно притеснена, стресната и без сили.
Понеже изследванията се правят на гладно  не беше много жизнена. Когато трябваше да се съблече аз се притекох да й помогна и исках да й събуя обувките, а докторката ми викна сопнато: Не ми се мотайте моля ви пред краката, седнете ето там на онзи стол. И аз глупачка седнах.
А мама с последни сили се опита да си събуе обувките и дрехите и едвам пристъпяше, онази акула приготвяше инструментите си за прегледа и документите.... след малко се впусна към нея и с крясък й вика:  Ама айде още ли не сте се съблекли, знаете ли колко хора още чакат отвън! Беше злобна и изнервена, отговаряше й, прекъсваше я.
Яд ме е, че не реагирах!!
Защо не реагирахте???Imp
Станаха много нагли и арогантни....и вие си плащате при това....
Ще и плащам, че ще ми и вика...как пък не....После се чудят защо ги бият!!!
Не стига,че за всичко си плащаме,ами и се вземат за безмъртни и богопомазани...

# 4 394
  • София
  • Мнения: 12 374
Напоследък мисля за един мъж.

Общи условия

Активация на акаунт