За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 496
  • 20 750
  •   1
Отговори
# 9 975
  • Мнения: 1 000
Мисля за решенията в живота, особено след появата на децата. След ковид искаме да поемем нов път. По-скоро аз го искам повече от мм. Мисля дали съм права да избирам посоката на сърцето, въпреки всичко. Не искам да се окаже грешен ход. Чудя се защо искам да избягам от сегашният си живот, защо все нещо не ми достига.

# 9 976
  • Мнения: 1 226


Мисля си кога ще ми мине, искам да ми е пак равно и безразлично. Никога повече не искам да съм влюбена, това е болестно състояние, което ме вади от релси и ми разбива подредения живот.
ДА ДА ДА- това са и мои мисли, болест е.

Не знам докога така ще се влача, но ако продължи още дълго ще се разбия и физически и психически.

Нищо не ми минава на мене за два дни. Все мисля и премислям и преживявам, емоционална съм, взимам навътре всичко. Трудно се живее така. Наистина най-добре е да се гледа на всичко по-отгоре някак, обаче това или го можеш или не. Аз за жалост не го мога. Повтарям си, че няма да е все така, но засега не му виждам края и ми е ужасно тежко.
Моя милост, не се научих на да гледам отгоре. Все някога ще мине, колкото е било по-силно, по-дълго държи и мъчи...ама минава.

# 9 977
  • Мнения: 2 473
Как може да осъдят един убиец, застрелял жена си и невръстното си детенце само на 20 години затвор? За Виторио Александров говоря. В България нищо не работи както трябва. Sad

# 9 978
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
И аз от онзи ден много го мисля това. И не искам да повярвам... 20 години! Ще изкара едно висше, докато е вътре, ще работи, ще се държи добре и след 15 ще е навън, мъж в разцвета на силите си...

# 9 979
  • Мнения: 15 204
Мисля, колко трябва да превъртиш, за да убиеш невръстно дете при това собственото. Няма съизмеримо наказание за такова деяние.

# 9 980
  • Мнения: 5 262
вие сякаш от облаците падате. има родители вкл. майки , които такива неща правят на децата си , че не е истина просто.
Дали му 20г. аз даже се очидвам. Ако се възмущавахте на 2 или 4 щях са си кажа че е нормално да се възмущавате.
Такива престъпления излизат на яве и с такива нщожни присъди, че да те хване страх не от престъпниците , а от съдиите и адвокатите .
20 г. пак нещо са му дали.

# 9 981
  • Мнения: 15 204
вие сякаш от облаците падате. има родители вкл. майки , които такива неща правят на децата си , че не е истина просто.
Скрит текст:
Дали му 20г. аз даже се очидвам. Ако се възмущавахте на 2 или 4 щях са си кажа че е нормално да се възмущавате.
Такива престъпления излизат на яве и с такива нщожни присъди, че да те хване страх не от престъпниците , а от съдиите и адвокатите .
20 г. пак нещо са му дали.
Тоест трябва да го приемаме като нещо нормално! Thinking

# 9 982
  • Мнения: 4 706
Човекът не е бил психически добре, нали не вярвате, че нормален и здрав човек може да убие детето си? Това е също като майката, която уби двете си деца. Кои сме ние да го съдим като не знаем какво е в душата му.

# 9 983
  • Мнения: 15 204
"Ние" не съдим извършителя, а деянието и това, което е довело до него. При стигане до съд, не се ли прави психиатрична оценка на извършителя на престъпление.

# 9 984
  • София
  • Мнения: 2 566
Човекът не е бил психически добре, нали не вярвате, че нормален и здрав човек може да убие детето си? Това е също като майката, която уби двете си деца. Кои сме ние да го съдим като не знаем какво е в душата му.
Ами не знаем, но е нормално да искаме такива като него и другата луда да бъдат държани затворени. Те са заплаха за всички, няма гаранция, че утре няма нещо да им скимне и да посегнат и на други. Не е справедлива присъда от 20 години, с доживотна щеше да има доста време за размисъл и да си “лекува душата”

# 9 985
  • Мнения: 5 262
Не е нормално, но ако ще се вайкаме за 20 те години нека някой направи справка дали и кога са давали повече и къде и средно колко са давали за подобни престъпления . Защото мен са ме шокирали присъд от по 4 години или никакви. 20 вече не може да ме шокира. Това казах. Стига с тези преиначавания на думите.

# 9 986
  • София
  • Мнения: 18 699
Аз вярвам,че абсолютно нормален човек може да извърши такова деяние като изпадне в състояние на афект следствие на определени обстоятелства.

# 9 987
  • Мнения: 5 262
разбира се че може. направи паралел със самозащитата . и то екстремно действие, спонтанно, против волята и може да се стигне до убийство . зависи как и какво и колко е провокиран

# 9 988
  • Мнения: 8 527
В пресата пишеше, че абсолютно съзнателно е застрелял детето си, след като е чул полицейските сирени. Може да е психопат, но не е луд. Като прочетете изказванията му в съдът, може да настръхнете... едва ли не се изкара жертва на жена си. Горката му жена и дете 😢

п. п. Дано го вкарат за дълго в затвора. Според мен този пак ще убива, нагло се е заканвал на почернената майка и баба на жертвите.

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 19:50 от vita

# 9 989
  • Мнения: 24 331
В последно време си мисля, мисля, мисля.....
Къде изтичат парите, по ягодите!

Общи условия

Активация на акаунт