За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 493
  • 20 750
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 941
За един паралелен живот, който оставих, за да се погрижа за хората около мен. Малко ми тежи, времето минава, а аз се отдалечавам, от всичко, което си бях начертала и можех да имам. Не спирам да мисля за това, чопли ме.... Понякога разглеждам профилите на познатите, които оставих на другото място. Как се развиват като хора, израстват, мечтаят и сбъдват мечтите си и много се радвам за тях, но са толкова далеч от мен.
Кое е нещото, което така ви раздели?

# 121
  • Мнения: 224
За един паралелен живот, който оставих, за да се погрижа за хората около мен. Малко ми тежи, времето минава, а аз се отдалечавам, от всичко, което си бях начертала и можех да имам. Не спирам да мисля за това, чопли ме.... Понякога разглеждам профилите на познатите, които оставих на другото място. Как се развиват като хора, израстват, мечтаят и сбъдват мечтите си и много се радвам за тях, но са толкова далеч от мен.

Незнам до колко тотва би те успокоило, но обикновено в социалните мрежи хората споделят хубавите си моменти и новите си придобивки Simple Smile чрез  тях никога не може да разбереш за проблемите им. ТАка предстсвата, която изграждат за себе си е един "розов" живот,  а и те имат проблеми и дерзания като теб бъди сигурна в това.

# 122
  • Мнения: 9 052
 
За един паралелен живот, който оставих, за да се погрижа за хората около мен. Малко ми тежи, времето минава, а аз се отдалечавам, от всичко, което си бях начертала и можех да имам. Не спирам да мисля за това, чопли ме.... Понякога разглеждам профилите на познатите, които оставих на другото място. Как се развиват като хора, израстват, мечтаят и сбъдват мечтите си и много се радвам за тях, но са толкова далеч от мен.

Фелис не се знае кое как е в действителност и не се знае как би потръгнало при теб. Във всеки един момент пред 4овека има много пътища.  Все на някъде поема, все нещо оставя ... не може да задържим вси4ко, но пък може да се хване следващата пъте4ка напред.

И аз си мисля как да си нагодя отпуската.

# 123
  • София
  • Мнения: 19 249
Мисля, че остарявам и се запуснах. Явно съм влязла в менопауза, натрупах кг, а нищо не съм направила по въпроса вече 3 години. Мисля, че без хормонални препарати не мога да си върна старото тегло, но чета за риск от рак при тях и се ядосвам
Така съм се обездвижила, че не мога да се позная. Вчера за гимнастика 2 пъти се качих пеша до 6 етаж и едва издрапах.

# 124
  • Мнения: 224
Мисля, че остарявам и се запуснах. Явно съм влязла в менопауза, натрупах кг, а нищо не съм направила по въпроса вече 3 години. Мисля, че без хормонални препарати не мога да си върна старото тегло, но чета за риск от рак при тях и се ядосвам
Така съм се обездвижила, че не мога да се позная. Вчера за гимнастика 2 пъти се качих пеша до 6 етаж и едва издрапах.


Сама казваш, че си се обездвижила. Пробвай да вкараш малко повече движение в ежедневието си. Това което си направила със стълбите е добра 1-ва крачка, ще видиш, че ако го правих в продължение на седмица или две задъхването ще изчезне.

# 125
  • София
  • Мнения: 19 249
Психически съм слаба и трудно започвам такива неща. Дори не бях задъхана, а просто мускулите отказваха.
Вчера си мислех да е сутрин, обед и вечер... от трите само веднъж, и то защото е неделя.

# 126
  • Мнения: 9 052
Психически съм слаба и трудно започвам такива неща. Дори не бях задъхана, а просто мускулите отказваха.
Вчера си мислех да е сутрин, обед и вечер... от трите само веднъж, и то защото е неделя.
пъъъърво слизането надолу, после нещо наравно :вместо до супермаркета с коалта то из кварталните магазин4ета с торбата, после може и нагоре ...

за да заблудиш психиката намери си интересна компания.

И аз съм същата. важно да ми е интересно и весело.

# 127
  • Мнения: 4 941
Психически съм слаба и трудно започвам такива неща. Дори не бях задъхана, а просто мускулите отказваха.
Вчера си мислех да е сутрин, обед и вечер... от трите само веднъж, и то защото е неделя.
пъъъърво слизането надолу, после нещо наравно :вместо до супермаркета с коалта то из кварталните магазин4ета с торбата, после може и нагоре ...
Това е добра идея, а ако имаш време можеш да си правиш разходки из някой парк. Wink

# 128
  • Мнения: 9 052
Психически съм слаба и трудно започвам такива неща. Дори не бях задъхана, а просто мускулите отказваха.
Вчера си мислех да е сутрин, обед и вечер... от трите само веднъж, и то защото е неделя.
пъъъърво слизането надолу, после нещо наравно :вместо до супермаркета с коалта то из кварталните магазин4ета с торбата, после може и нагоре ...
Това е добра идея, а ако имаш време можеш да си правиш разходки из някой парк. Wink

е...сега ако я поканиш и на кафе със лсадки приказки накрая на алеята и може и да се поразходи Simple Smile

# 129
  • Мнения: 4 941
Психически съм слаба и трудно започвам такива неща. Дори не бях задъхана, а просто мускулите отказваха.
Вчера си мислех да е сутрин, обед и вечер... от трите само веднъж, и то защото е неделя.
пъъъърво слизането надолу, после нещо наравно :вместо до супермаркета с коалта то из кварталните магазин4ета с торбата, после може и нагоре ...
Това е добра идея, а ако имаш време можеш да си правиш разходки из някой парк. Wink

е...сега ако я поканиш и на кафе със лсадки приказки накрая на алеята и може и да се поразходи Simple Smile
Защо пък да не се поразходи?  newsm78

# 130
  • Мнения: 8 891
О, аз много здраво се бях обездвижила тази зима и постоянно ме болеше нещо. Но имахме гости за няколко десетина дни и когато дойде моя ред на ги развеждам, след 7-9 часа по улиците се чувствах далеч по-добре, отколкото ако не съм се движила.

# 131
  • Мнения: 17 986
За дъщеря ми, голямата, колко малко време ни остава заедно, от сега ми е стегнато гърлото  Cry
Добре, че имам още едно дете... Confused

А по- ведро- все мисля за ядене  Crazy Ужас някакъв, а трябва да смъкна 4-5 кила.

# 132
  • Мнения: 4 941
За дъщеря ми, голямата, колко малко време ни остава заедно, от сега ми е стегнато гърлото  Cry
Добре, че имам още едно дете... Confused

А по- ведро- все мисля за ядене  Crazy Ужас някакъв, а трябва да смъкна 4-5 кила.
Сетих се за моята майка, как й беше много тъжно като със сестра ми се отделихме от нея... Sad Но така се стекоха обстоятелствата, че сестра ми отново се върна при нея и може би сега й е наполовина мъчно. Друго е да имаш поне едно дете до себе си.  Wink

# 133
  • Мнения: 9 052
... Защо пък да не се поразходи?  newsm78
ще и е по-интересно с компания според мен  Hug

# 134
  • Мнения: 18 552
Аз щях също да предложа леки разходки по горички паркове.Постепенно да започенеш да се раздвижваш малко по малко.И аз съм тотално обездвижена,ама при мен причината е др.Чувствам се полуинвалид.Мн е гадно.Не съм вярвала,че така ше ми се отрази една бременност.Вече копнея за разходки и паркове.

Общи условия

Активация на акаунт