За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 216
  • 20 732
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 379
...
Тц... аз знам как да ви сложа на място, само дето ще ме баннат, а има теми които са ми важни, предвид предстоящото ми раждане  Wink

Магнум, а нужно ли е да отговаряш така че да те баннат? Нужно ли е да слагаш някого на мястото му? В случая не се ли държиш ти агресивно (или заплашваш, че можеш да се държиш така)?
За мен проблемът е основно в теб.  Peace

# 241
  • Мнения: 4 941
Мисля, че не трябва да си обръщат внимание едни на други и няма да се създават конфликти. Peace
Хубав ден на всички!  Peace Hug

# 242
  • Мнения: 8 934
Мисля си, че добре направих, че умишлено пропуснах последните постове.
Мисля си, че от вчера е новолуние и това някак си се усеща, макар и да не вярвам съвсем на такива неща.

Мисля си, че има нужда от приятелка да си споделяме. И с двете ми приятелки, с които си говорихме, някак нещата естествено се промениха и вече не споделяме така, както преди.
Мисля си, че ми се ще да си поговоря с някого.
Понякога чета темата 17 мига от пролетта. Почти същото е като да си поговориш с някого искрено.
И аз също. От както съм в новия град, няма с кого да споделям и понякога ми е доста кофти.  Sad

В кой град си?
Бургас.

Ако бяхме от един град, щях да те поканя на кафе или разходка. Simple Smile

# 243
  • Мнения: 4 941
Алина, много мило. Hug Жалко, че не си от Бургас. Хихи Grinning Peace Heart Eyes

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Тинити, споделянията ги запази за проверени и доверени приятели, които са наистина загрижени за теб. Сигурно ти е трудно в нов град, но прояви малко търпение. Скоро ще си намериш нови приятели. Изглеждаш готина  Simple Smile
Аз съм от Бургас, ама съм вързана бременна към дивана и трябва да лежа.

# 245
  • Мнения: 4 941
Тинити, споделянията ги запази за проверени и доверени приятели, които са наистина загрижени за теб. Сигурно ти е трудно в нов град, но прояви малко търпение. Скоро ще си намериш нови приятели. Изглеждаш готина  Simple Smile
Аз съм от Бургас, ама съм вързана бременна към дивана и трябва да лежа.
Хаха, благодаря за комплимента! Да ти кажа вече 4 години тук, все още не съм си намерила прителки. Имам познати от града, но не и приятели.Дето се вика няма с кой едно кафе да пиеш, а пък какво остава да споделяш...

# 246
  • Мнения: 1
Напоследък мисля откъде мога да спестя пари и за някои инвестиции в дългосрочен план.

# 247
  • Мнения: 9 052
Тинити, споделянията ги запази за проверени и доверени приятели, които са наистина загрижени за теб. Сигурно ти е трудно в нов град, но прояви малко търпение. Скоро ще си намериш нови приятели. Изглеждаш готина  Simple Smile
Аз съм от Бургас, ама съм вързана бременна към дивана и трябва да лежа.
Хаха, благодаря за комплимента! Да ти кажа вече 4 години тук, все още не съм си намерила прителки. Имам познати от града, но не и приятели.Дето се вика няма с кой едно кафе да пиеш, а пък какво остава да споделяш...

Не мога да го разбера това и то за град като Бургас . Особено пък за Бургас. Явно има емигрантска носталгия при някои дори когато емиграцията е мждуградска Simple Smile Разбирам те много добре. След като 4г. не си намерила нови приятели то явно характера ти и критериите за приятел са по-така. Но ако изникне някой  подхоящ ще го познаеш  Hug

# 248
  • Мнения: 9 052
Напоследък мисля откъде мога да спестя пари и за някои инвестиции в дългосрочен план.

пари за инвестиции не се събират от закуските за текущата седмица. Или мног онаведнъж или на малки порции дълго време. Но инвестицията и то дългосрочна си иска да вложиш нещо все пак ... няма да купуваш солетки.

# 249
  • Мнения: 4 941
Тинити, споделянията ги запази за проверени и доверени приятели, които са наистина загрижени за теб. Сигурно ти е трудно в нов град, но прояви малко търпение. Скоро ще си намериш нови приятели. Изглеждаш готина  Simple Smile
Аз съм от Бургас, ама съм вързана бременна към дивана и трябва да лежа.
Хаха, благодаря за комплимента! Да ти кажа вече 4 години тук, все още не съм си намерила прителки. Имам познати от града, но не и приятели.Дето се вика няма с кой едно кафе да пиеш, а пък какво остава да споделяш...

Не мога да го разбера това и то за град като Бургас . Особено пък за Бургас. Явно има емигрантска носталгия при някои дори когато емиграцията е мждуградска Simple Smile Разбирам те много добре. След като 4г. не си намерила нови приятели то явно характера ти и критериите за приятел са по-така. Но ако изникне някой  подхоящ ще го познаеш  Hug
Какво искаш да кажеш с това?  newsm78

# 250
  • Мнения: 9 052
Ами за някои  приятел е всеки с когото се запозанят на бирарията в парка приказват си весело и се уговорят да се срещтнат на по бири4ка пак. За други приятел е друго нещо ...
Зависи също от характера ти : какво даваш и какво о4акваш. Също трябва ли ти да имаш пълно доверие в някого за да ти е приятел или гледаш по-леко на хората и нещата ?

# 251
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 686
Мисля си за здравословен проблем, който ме победи май. Мисля си и за пари, защото колкото и банално да звучи,здравето има ясно изразен материален аспект. Мисля си и за предстоящата емиграция, защото не мога да си позволя да остана тук. Мисля със страх, защото нямам ясна визия за бъдещето. Мисля и за това, че се пресаждат фиданки, а не стари дървета...

# 252
  • Мнения: 4 941
Мисля си за здравословен проблем, който ме победи май. Мисля си и за пари, защото колкото и банално да звучи,здравето има ясно изразен материален аспект. Мисля си и за предстоящата емиграция, защото не мога да си позволя да остана тук. Мисля със страх, защото нямам ясна визия за бъдещето. Мисля и за това, че се пресаждат фиданки, а не стари дървета...
Така е, всичко опира до пари! Най - вече здравето.За жалост. Confused

# 253
  • Мнения: 697
Много си мисля напоследък за самотата, за остаряването, за това, как трябва да сме позитивни и как да гоня мрачните мисли. За това, защо не мога да се справям сама и как ще стане това един ден, когато детето поеме своята посока. Мисля си за отношението на хората един към друг. Защо е толкова обсебващо всичко и защо всеки има нужда да контролира някого. Защо двойките не могат просто и леко да се разбират и да си бутат живота напред, заедно и с усмивка.
Такива неща си мисля. Надявам се да спра да ги мисля след някой друг ден, когато слънцето ме стопли и започна да ходя в парка в свободното си време, да карам колело и да чета книга. Simple Smile

# 254
  • Мнения: 9 052
Защото всичко опира само до пари, а парите нямат стойност.
Американската мечта.

Общи условия

Активация на акаунт