За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 228
  • 20 732
  •   2
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Хепатит В и туберколоза са ваксините. Щом се психираш толкова, предполагам може да се сложат и по-късно. Мен в родилното ме питаха ще се слагат ли.
Да мине леко раждането и да е наред всичко, после ще ги мислиш ваксините.
Раждането мина преди 10 тина дни  Grinning
Ваксината е петкомпонентната за дифтерия, коклюш и пр.

# 451
  • Мнения: 22 036
Хепатит В и туберколоза са ваксините. Щом се психираш толкова, предполагам може да се сложат и по-късно. Мен в родилното ме питаха ще се слагат ли.
Да мине леко раждането и да е наред всичко, после ще ги мислиш ваксините.
Раждането мина преди 10 тина дни  Grinning
Ваксината е петкомпонентната за дифтерия, коклюш и пр.

Поразпитай лекарите, дали може да се слпжат по отделно, или поне тази, която е жива, мисля, че само морбили е такава в мпмента. Стискам палци да мине добре.

# 452
  • Мнения: X
Хепатит В и туберколоза са ваксините. Щом се психираш толкова, предполагам може да се сложат и по-късно. Мен в родилното ме питаха ще се слагат ли.
Да мине леко раждането и да е наред всичко, после ще ги мислиш ваксините.
Раждането мина преди 10 тина дни  Grinning
Ваксината е петкомпонентната за дифтерия, коклюш и пр.
Оф, извинявай, честито тогава  Hug ! Абе и аз се зачудих, че мислиш за ваксини, а не за раждането, ама  Crazy !
Слагат ги и поотделно ваксините, както е писала Даун, не се стресирай! А ако кърмиш бебето ще получи бонус от теб!

# 453
  • Мнения: 643
Мисля си как може да има хора, на които си помогнал в най-най-тежките им моменти и после да те гледат в очите и да те лъжат? И се чудя също как може да са толкова нагли, че да си служат със съчувствието на хората, което при мен вече не минава (това прави ли ме лоша)? Трябва ли човек преживял тежка загуба преди време да се ползва с преференции и да се опитва да постига всичко чрез съжалението?

# 454
  • Мнения: 4 941
Мисля си как може да има хора, на които си помогнал в най-най-тежките им моменти и после да те гледат в очите и да те лъжат? И се чудя също как може да са толкова нагли, че да си служат със съчувствието на хората, което при мен вече не минава (това прави ли ме лоша)? Трябва ли човек преживял тежка загуба преди време да се ползва с преференции и да се опитва да постига всичко чрез съжалението?
Това е грозно нещо, да постигаш разни неща чрез съжаление... Не мисля, че това те прави лоша щом си усетила нещата и че всичко е фалш.

# 455
  • Мнения: 2 522
Напоследък си мисля за доверието, за приятелите. Разбрах, че човек, който мислех за приятел си ме е лъгал стабилно. Разочаровах се.

# 456
  • Мнения: 193
Мисля си за това как всеки гледа да мине по тънката линия, и да прецака отсрещния, без дори да се замисли за чувствата му. Аз си имам принципи, от които не отстъпвам, но е просто смешно и жалко да видиш човек, който ти говори за морал, етика и принципи да се държи злобно, арогантно и егоистично.

# 457
  • Мнения: 4 941
Мисля си за това как всеки гледа да мине по тънката линия, и да прецака отсрещния, без дори да се замисли за чувствата му. Аз си имам принципи, от които не отстъпвам, но е просто смешно и жалко да видиш човек, който ти говори за морал, етика и принципи да се държи злобно, арогантно и егоистично.
Напълно съм съгласна с горе написаното! Все по-често срещам такива хора напоследък...за съжаление.

# 458
  • Мнения: 6
От няколко месеца си мисля за гадния Рак. За няколко месеца мой близък и няколко добри познати си отидоха от този свят точно заради Рак. Страх ме е ,че аз  или някой от семейството ми ще се разболее! 

# 459
  • Мнения: 6 379
От няколко месеца си мисля за гадния Рак. За няколко месеца мой близък и няколко добри познати си отидоха от този свят точно заради Рак. Страх ме е ,че аз  или някой от семейството ми ще се разболее! 

Уф, не се вкарвай във филми. Изживявала съм го. Ужасно е, трудно се оттървава човек от тази мисъл. Чети повече за алтернативното лечение или по-скоро за профилактиката, попромени начина си на живот и хранене. Така хем ще направиш нещо полезно за себе си и близките си, хем ще се поуспокоиш, че след като си взела тези мерки на теб няма да се случи. Малко е самозалъгващо се, но за мен това беше начинът. Защото психичното здраве (част от което е и спокойствието) е много, много важно.

# 460
  • София
  • Мнения: 19 242
Мисля си за това как всеки гледа да мине по тънката линия, и да прецака отсрещния, без дори да се замисли за чувствата му. Аз си имам принципи, от които не отстъпвам, но е просто смешно и жалко да видиш човек, който ти говори за морал, етика и принципи да се държи злобно, арогантно и егоистично.
Такъв човек ти говори тези неща просто за да се чуе НЕГОВАТА дума, а не защото вярва в тези принципи.
Много хора държат да се изтъкнат, дори и когато няма нужда и никой не го иска от тях.

# 461
  • Мнения: 4 941
Тези дни си мисля за държавния изпит, който ми предстои. Дали ще го взема от първия път, дали след това ще си намеря работа по специалността и такива неща... Confused

# 462
  • Мнения: 860
Обичам посредствените умове- изключително настоятелно и щедро наливат вода в моята воденица.... Но синът ми винаги си е бил късметлия, та не се учудвам.  Wink

# 463
  • Мнения: 1 286
Напоследък си мисля за доверието, за приятелите. Разбрах, че човек, който мислех за приятел си ме е лъгал стабилно. Разочаровах се.

Продължавам да се учудвам колко прикрити могат да бъдат хората и да разиграват театрални постановки години наред. Как имат тази енергия, за мен би било супер изтощаващо.

# 464
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля си, че понякога има нещо вярно в това от библията да обичаме враговете си. Ако не успеят да те унищожат (да ти извадят очите), ти отварят нови възможности (изписват ти вежди). Парадокс.

Общи условия

Активация на акаунт