За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 211
  • 20 732
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 860
 тинити,
просто си мисля за това, нищо повече...

# 511
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Трябва СПЕШНО да си измисля ново хоби. Това ми е болката последните месец- два. Просто трябва да пренасоча цялата тази енергия в по- правилна посока.

# 512
  • Мнения: 4 941
тинити,
просто си мисля за това, нищо повече...
Прозуча ми страшно, извинявай!

# 513
  • Мнения: 118
Хубаво е хобито да е свързано с нещо, което носи радост и забавлява. Много е индивидуално просто. Човек трябва да слуша вътрешния си глас.
П.С. Как да сложа определен абзац като скрит текст?  newsm78

# 514
  • Мнения: 4 303
Скрит текст:
Хубаво е хобито да е свързано с нещо, което носи радост и забавлява. Много е индивидуално просто. Човек трябва да слуша вътрешния си глас.
П.С. Как да сложа определен абзац като скрит текст?  newsm78
Написваш си текста и го маркираш. Отиваш отгоре на първия ред, където са иконките и цъкваш върху 8-мата/скрит текст/.
Същото е и когато е  част от цитат или целия.

# 515
  • Мнения: 118
 
Цитат
Благодаря
На горния ред имам опции за промяна на шрифта, а на долния - за вмъкване на клип, снимка, линк и др. Възможно ли е от моя модел телефон да няма такава опция?

# 516
  • Мнения: 4 941
 
Цитат
Благодаря
На горния ред имам опции за промяна на шрифта, а на долния - за вмъкване на клип, снимка, линк и др. Възможно ли е от моя модел телефон да няма такава опция?
Мисля, че си има раздел и тема за въпросите ти. Wink

# 517
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Аз имам натрапчива мисъл от няколко седмици - не мога да отслабна.
И не,не е суета - винаги съм била слаба,около 50кг, никога не съм внимавала какво хапвам, но за няколко месеца се пооформих доста  и сега са 59кг - 2016 година имах невероятен стрес, и се надявам това да е ...но напоследък си мисля да не е  здравословен проблем но не мога да се престраша да си направя изследвания!

# 518
  • Мнения: 6 379
Аз имам натрапчива мисъл от няколко седмици - не мога да отслабна.
И не,не е суета - винаги съм била слаба,около 50кг, никога не съм внимавала какво хапвам, но за няколко месеца се пооформих доста  и сега са 59кг - 2016 година имах невероятен стрес, и се надявам това да е ...но напоследък си мисля да не е  здравословен проблем но не мога да се престраша да си направя изследвания!

Престраши се и си направи изследвания. Съмнението много мъчи, трябва да го махнеш.
Скрит текст:
Всъщност и аз съм така в момента - чудя се дали съм за невролог или симптомите ми се "смешни" така да се каже.

# 519
  • Мнения: 1 612
Аз имам натрапчива мисъл от няколко седмици - не мога да отслабна.
И не,не е суета - винаги съм била слаба,около 50кг, никога не съм внимавала какво хапвам, но за няколко месеца се пооформих доста  и сега са 59кг - 2016 година имах невероятен стрес, и се надявам това да е ...но напоследък си мисля да не е  здравословен проблем но не мога да се престраша да си направя изследвания!

Престраши се и си направи изследвания. Съмнението много мъчи, трябва да го махнеш.
Скрит текст:
Всъщност и аз съм така в момента - чудя се дали съм за невролог или симптомите ми се "смешни" така да се каже.
Имам абсолютно същия проблем с теглото. За 5 мес качих 12 кг и вече корема ми е така подут като в 7-8 месец бременна. ММ ме гледа и не ми вярва, че бебе няма. Депресирам се ужасно много. Вероятно е някаква болест. Но каква? Какво да изследвам? Как да намеря причината?

# 520
  • Мнения: 54 391
Инсулинова резистентност изследвай.
Направи си теста с глюкоза, но задължително и инсулин.

# 521
  • Мнения: 1 612
Инсулинова резистентност изследвай.
Направи си теста с глюкоза, но задължително и инсулин.
Ще го направя. Благодаря ти много!  Hug

# 522
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
И аз благодаря... Simple Smile

# 523
  • Мнения: 118
 
Цитат
Благодаря
На горния ред имам опции за промяна на шрифта, а на долния - за вмъкване на клип, снимка, линк и др. Възможно ли е от моя модел телефон да няма такава опция?
Мисля, че си има раздел и тема за въпросите ти. Wink
Със сигурност, благодаря за отговора все пак. bouquet

# 524
  • Мнения: 460
Напоследък за море..

Общи условия

Активация на акаунт