За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 156
  • 20 732
  •   2
Отговори
# 870
  • На ръба..
  • Мнения: 2 114
BoredPanda няма нужда да се защитаваш...ама това накрая "явно има липси вкъщи"...някак си, грозно е, запази си го за себе си Naughty

# 871
  • Мнения: 4 303
Скрит текст:
JuЧувствата са ми до болка познати и съм напълно наясно с последствията. Решение на проблема ми са следните варианти: намирам си друг мъж(извън работното място) да ме омае, за да забравя за този; сменям работата (въпреки, че ми харесва всичко в тази фирма) и третия вариант, най-трудният е да остана тук, да подтискам желанието си и мислите си и просто да се наслаждавам на компанията му, докато не отмине това глупаво увлечение.. знам, че рано или късно ще отмине. А и той запdy, Joy.

BoredPanda, представи си, че си жена му - за 1 ден. Представи си, че тя(т.е. ти) разбира за флирта, виж какви чувства следват и т.н. С това мисля ще се приключи с борбата ти. Wink
В "изневярата" съм играла всички роли Изневерявала съм, изневерявали са ми, била съм и другата жена. очна флирта.
. явно има липси вкъщи.
Добре, че си ти да му го дадеш!
Винаги ме е дразнело това  умозаключение!

# 872
  • Мнения: 57
BoredPanda няма нужда да се защитаваш...ама това накрая "явно има липси вкъщи"...някак си, грозно е, запази си го за себе си Naughty
Но не е ли така? Какво би накарало един мъж да флиртува с друга жена? Ок, може да няма липси вкъщи, какво тогава? Да си почеше достойнството или пък е влюбен? Не съдя, нито защитавам мен или него. Споделям си проблема... никой не е застрахован от тези неща!

# 873
  • Мнения: 57
Скрит текст:
JuЧувствата са ми до болка познати и съм напълно наясно с последствията. Решение на проблема ми са следните варианти: намирам си друг мъж(извън работното място) да ме омае, за да забравя за този; сменям работата (въпреки, че ми харесва всичко в тази фирма) и третия вариант, най-трудният е да остана тук, да подтискам желанието си и мислите си и просто да се наслаждавам на компанията му, докато не отмине това глупаво увлечение.. знам, че рано или късно ще отмине. А и той запdy, Joy.

BoredPanda, представи си, че си жена му - за 1 ден. Представи си, че тя(т.е. ти) разбира за флирта, виж какви чувства следват и т.н. С това мисля ще се приключи с борбата ти. Wink
В "изневярата" съм играла всички роли Изневерявала съм, изневерявали са ми, била съм и другата жена. очна флирта.
. явно има липси вкъщи.
Добре, че си ти да му го дадеш!
Винаги ме е дразнело това  умозаключение!
Може и аз да съм тази, която да му го даде, а може и да е друга. И не е умозаключение, а просто размисли. Никой не е застрахован от хлътване в неподходящ човек.

# 874
  • София
  • Мнения: 62 595
ако му се флиртува, все ще намери какво оправдание да измисли.

# 875
  • Мнения: 140
Аз пък си мисля за последните дни - сякаш влязох в цикъл на лош късмет.... Неприятности, грижи, тревоги и си мисля какво да направя, за да обърна посоката....

# 876
  • Мнения: 14 415
BoredPanda няма нужда да се защитаваш...ама това накрая "явно има липси вкъщи"...някак си, грозно е, запази си го за себе си Naughty
Но не е ли така? Какво би накарало един мъж да флиртува с друга жена? Ок, може да няма липси вкъщи, какво тогава? Да си почеше достойнството или пък е влюбен? Не съдя, нито защитавам мен или него. Споделям си проблема... никой не е застрахован от тези неща!

Има спортисти-всичко им е наре у дома,но за спорта...!

# 877
  • Мнения: 5 998
третия вариант, най-трудният е да остана тук, да подтискам желанието си и мислите си и просто да се наслаждавам на компанията му, докато не отмине това глупаво увлечение.. знам, че рано или късно ще отмине.
Няма да отмине, не се залъгвай. Само ще нарасне, особено, ако се стремиш да го подтискаш.
Изпадала съм в сходна ситуация, аз предпочетох нещата да приключат в зародиш, защото много хора щяха да бъдат наранени. Но не мога да те посъветвам как са постъпиш, трябва сама да усетиш кое е най-доброто решение на ситуацията.

# 878
  • Мнения: 119
Хм, там където си изкарваш хляба не се вади онази работа - стара поговорга Close

Мисля си колко е трудно да мислиш за 100 неща наведнъж и още по-уморително.

# 879
  • Мнения: 6 378
Хм, там където си изкарваш хляба не се вади онази работа - стара поговорга Close

Мисля си колко е трудно да мислиш за 100 неща наведнъж и още по-уморително.

+1

И това с липсите вкъщи си е вид оправдание. Мен най ми харесва идеята да си намериш друг. Wink

Затова, ако можеш не ги мисли, а ги прави. По-добре уморена физика отколкото психика. Wink

# 880
  • София
  • Мнения: 62 595
Както са казва, оправданието е като г..а - всеки си го има. И как все излъганият е виновен - той нещо не направил, той нещо не дал... А новият... докато не врътне някой номер и се започват сополите и теми от вида "колега ме изнудва, защото спах с друг".

# 881
  • Мнения: 6 378
... А новият... докато не врътне някой номер и се започват сополите и теми от вида "колега ме изнудва, защото спах с друг".

А, виж за това пък изобщо не се бях сетила. Още едно потвърждение за правилността на поговорката. Wink

# 882
  • Мнения: 2 157
За нова работа.
Реших, че искам да сменя направлението и от няколко седмици само мисля как да стане. Започнах онлайн курс, обаче навсякъде по обявите искат опит по една година. Няма обяви за стаж. Сега се чудя дали не сгреших. Не че ми е пречка да се върна в старата област, но не ми се иска да го правя. Confused

# 883
  • Мнения: 433
Как бързо ще свърши лятото.

# 884
  • Мнения: 9 152
Мисля си за слънцето в България. Днес ужасно намръзнах. Чак мозъка ми се скова.

Общи условия

Активация на акаунт