За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 231
  • 20 732
  •   2
Отговори
# 915
  • Мнения: 32
Мисля си, че мога да свърша повече неща, отколкото правя в момента. Но през лятото нещата се случват много бавно и лежерно.

# 916
  • Мнения: 5 820
   Неприятно ми е, че толкова ме мързи и не си изпълнявам плановете за деня. После не мога да се понасям себе си! Чувствам се ужасно уморена!

# 917
  • Мнения: 24 467
   Неприятно ми е, че толкова ме мързи и не си изпълнявам плановете за деня. После не мога да се понасям себе си! Чувствам се ужасно уморена!
И аз съм така. И ми е много неприятно. За 20 дни ще почивам и съм решила да си опразня изцяло главата от всякаква работа.

# 918
  • Мнения: 4 941
Мисля си за нова визия, мисля си за това, че искам да променя нещо от живота си, ама не знам точно какво. Понякога ме е яд на себе си, като не знам какво точно искам...

# 919
  • Sofia
  • Мнения: 305
Мисля си, колко съм се омързеливила откъм гледна точка нещата, които исках да свърша. Отплеснах се в други неща - книжки и друго. Не, че е лошо, но не е това, което исках да свърша. Искам да стана по-активна в дейността си!

# 920
  • Мнения: 4 941
Аз си мисля за това, че напоседък май не давам всичко от себе си, правя разни нещата просто, за да са направени, а не влагам нищо в тях. Това хем го знам, хем не го променям. Понякога се ядосвам на себе си...😒

# 921
  • Мнения: 5 820
Мисля си, колко съм се омързеливила откъм гледна точка нещата, които исках да свърша. Отплеснах се в други неща - книжки и друго. Не, че е лошо, но не е това, което исках да свърша. Искам да стана по-активна в дейността си!

   То и аз съм така. Нищо не върша това, което трябва. Ядосвам се на себе си!

# 922
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Сега е ретрограден Меркутий, до 6ти не се обвинявайте ако не ви върви, мързи ви или нещиата не стват както трябва. А и на 5ти е новолуние, нов късмет.
Аз си мисля колко много искам само да съм здрава. Стара травма отключва постоянно здравословни проблеми, добре маскирани и тлеещи...

# 923
  • София
  • Мнения: 62 595
Мерси, тъкмо се чудех какво оправдание да си измисля.Wink А страата травма си е налице.

# 924
  • Мнения: 118
Мисля си, че животът е БГ става все по- труден и объркан във всяко едно отношение. Всеки ден се боря и мисля какво да направя, за да съм добре или поне горе- долу да вървят нещата, но е адски трудно. Работа, семейство, ежедневие - трудно гледам спокойно в бъдещето. Понякога си мисля, че в мен е проблемът, но пък правя всичко по силите си.Confused

# 925
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мисля си за какви глупости съм се тормозила преди години. Сега наистина малко неща са ми наистина важни и се освободих от много излишен товар и тормоз.

# 926
  • Мнения: 4 941
Мон, добре си направила. Аз си блъскам главата за всяко нещо. Така искам да не се тормозя и аз за глупости, но уви, такава съм си, а това не е добре дори за здравето.

# 927
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Точно когато започна и здравето ми да страда се опомних.

# 928
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Мисля си, че си отива топлото време , идва студ и вятър, става ми мъчно и сиво.
Мисля си, че започва учебната година и нервите, които ще изхабя...детето го мързи и не иска, все трябва да седя до главата му, да му помагам и да му давам зор.
Мисля си за живота, който живеем...за трудностите, липсата на добра работа и финанси, за бъдещето на детето, за това, че имам желание да се махна, но нямам куража...

# 929
  • Мнения: 87
Мисля си колко ограничени и скучни хора има, още от млади. Не знам как живеят въобще и една искра няма в тях - направо ужас.

Общи условия

Активация на акаунт