За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 084 789
  • 20 572
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 21
Благодаря Ви момичета за подкрепата!Да има данъчни облекчения за работодателя и то доста.

# 1 081
  • Мнения: 5 819
...
   Все работодателят ще разбере, че човекът, който кандидатства за работната позиция, има ТЕЛК. Това нещо не може да се скрие, за съжаление. За съжаление, няма и къде да се оплаче, че този човек е отхвърлен от работодателите.

Нямаше ли някакви данъчни облекчения за работодателя, ако наема хора с ТЕЛК? Или поне някакви програми към Бюрото по труда?

   Не съм запозната с въпроса. Знам, че мой познат има ТЕЛК и никой не иска да го наеме на работа. Така че много е разочарован от държавата ни. Като че ли за държавата той не е жив. 

# 1 082
  • Мнения: 1 414
В последно време мисля много за пари,повече от всякога.Мечтая си да разполагам не с милиони,а достатъчно,за да си покривам нуждите.Поради определени обстоятелства не работя,но все пак разработвам от миналата година онлайн магазин и вече има развитие по темата.Също така търся други начини за допълнителни доходи.Силно се надявам в един момент магазинът да ми донесе добри доходи.Знам,банално е,и парите не носят щастие,но финансовата независимост определено няма да ме направи нещастна.

# 1 083
  • Мнения: 4 940
Каквото и да си говорим парите са част от живота ни и ни трябват. За всяко едно нещо трябват пари, а когато изобщо не достигат е много трудно. И аз мисля за парите в момента, защото този месец сигурно ще вземе половина заплата, понеже бях в неплатена доста време. Та да видим как ще избутам март месец.

# 1 084
  • Мнения: 5 047
Бебе...Последните 2 години Simple Smile
Ако приказката-като спреш да го мислиш,ще стане,е вярна,значи никога няма да имам дете Simple Smile

# 1 085
  • София
  • Мнения: 62 595
Парите не са всичко, но са необходими, защото така е устроена цивиллизацията, в която живеем.

# 1 086
  • Мнения: 1 206
мечтая си за вдъхновение(лично или работно). Рекох да го споделя, барем ми помине Simple Smile

# 1 087
  • Мнения: 6 354
Бебе...Последните 2 години Simple Smile
Ако приказката-като спреш да го мислиш,ще стане,е вярна,значи никога няма да имам дете Simple Smile

Vervam, тук такива пораженчески мисли не приемаме! Смело напред! Grinning

Летящата, защо да ти мине? Сама ще си намериш вдъхновението. Така де! Grinning

# 1 088
  • Перник
  • Мнения: 300
Мисля само за пари

# 1 089
  • Мнения: 4 940
Мисля за това, че в момента имам много свободно време. Просто така се получи, понеже ни дават отпуск поради някои причини. Не знам какво да правя през това свободно време, понеже съм сама, нямам никаква компания. ☹
Всякаш искам да се отдам на нещо през това време, но не знам на какво. Често чета книги или пък правя нещо по вкъщи,но...не се чувствам пълноценна.

Последна редакция: пт, 16 фев 2018, 15:19 от тинити

# 1 090
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Мисля за неприлични неща с лекари.

# 1 091
  • Мнения: 2 760
Мисля за това как 40-ият ми рожден ден преобърна живота ми, как един невинен обяд доведе до такъв драматичен, огромен, невероятен обрат на цялото ми битие. За по-добро, както се оказа.
Мисля си защо не съм го направила по-рано? Явно не му е било дошло времето.
Мисля си, че съм щастлива сега, спокойна, ведра и ми е леко на душата. Мисля си, че списъкът, който направих - "40 неща, които направих за пръв път на 40 години", е много готин и пълен с хубави неща и поети предизвикателства.
Мисля, че на тази "преклонна" според някои възраст аз станах човек. Най-накрая.


П.П. Zemfir@ , як пост  Joy

# 1 092
  • Мнения: 4 940
Аз мисля затова, че се сгодих(лелеее)!  За самата изненада и затова, колко щастлива съм сега. 😊😊😊А напоследък нямах настроение. Толкова се вълнувам, трябва да започна и за сватбата да мисля.

# 1 093
  • Мнения: 5 819
Аз мисля затова, че се сгодих(лелеее)!  За самата изненада и затова, колко щастлива съм сега. 😊😊😊А напоследък нямах настроение. Толкова се вълнувам, трябва да започна и за сватбата да мисля.

   Поздравления!  Hug Една радостна новина. Наистина се радвам за Вас.

# 1 094
  • Мнения: 4 940
Аз мисля затова, че се сгодих(лелеее)!  За самата изненада и затова, колко щастлива съм сега. 😊😊😊А напоследък нямах настроение. Толкова се вълнувам, трябва да започна и за сватбата да мисля.

   Поздравления!  Hug Една радостна новина. Наистина се радвам за Вас.
Много ти благодаря, Джени!

Имаше едно момиче, което очакваше предложение или си мислеше, че може да й предложат. Какво ли стана?

Общи условия

Активация на акаунт