За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 903
  • 20 717
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 6 375
Последните 2 дни не ми излиза от главата колко са ми ужасни кръвните изследвания, а моята гастроентероложка точно сега я няма. Сигурно влизам в криза, джипито писна да ходя в болница. Стягам се. Дано прескоча и този път.... ooooh!
ПП Все пак се надявам отчаяно, че кризата ще ме прескочи. Ужасно са тежки кризите и процента на тези, които не оцеляват, не е за пренебрегване. Outta Joint
Ооооо звучи ужасно! Какво ти е?

Наистина. Как си?

Рекламата може би има връзка с маратоните на голите велосипедисти по света, които май скоро пак предстоят, лятото се падаха.

Бравос! Не мога да си обясня защо някой би си го причинил, както и да е. И каква им е целта на тези голи велосипедо-маратонци?

# 1 321
  • Мнения: 9 196
А, помня ли. Нещо против замърсяването от колите, рисуват си разни пътни маркировки по гърба, също и колко бил беззащитен колоездача даваха разни интервюта. В повечето европейски столици го правят.

# 1 322
  • Мнения: 51
Напоследък все си мисля колко бързо времето минава.

# 1 323
  • Мнения: 5 819
Напоследък все си мисля колко бързо времето минава.

   Много бързо се изплъзва времето измежду пръстите ни. Sad

# 1 324
  • Мнения: 1 414
И аз си мисля за това понякога.
Мисля си и конкретно,как пак е лято и аз пак съм апатична,не мога като че ли да му се насладя.Случиха се накуп неприятни неща около мен,сигурно заради това е.Още не мога да възприема,че един роднина вече не е сред нас.Вярно,рядко се срещахме,и все пак...Отиде си внезапно,в съня си,от инфаркт,мъж,едва прехвърлил 50-те. Това ме кара да се страхувам и  за здравето на родителите си и други близки.


# 1 325
  • Мнения: 2 520
Напоследък все повече си мисля дали съм щастлива. Дали ми харесва животът, който водя. Всяка сутрин си представям как се събуждам на друго място, мое любимо. Май това ми дава отговор ...

# 1 326
  • Мнения: 8 796
Последните 2 дни не ми излиза от главата колко са ми ужасни кръвните изследвания, а моята гастроентероложка точно сега я няма. Сигурно влизам в криза, джипито писна да ходя в болница. Стягам се. Дано прескоча и този път.... ooooh!
ПП Все пак се надявам отчаяно, че кризата ще ме прескочи. Ужасно са тежки кризите и процента на тези, които не оцеляват, не е за пренебрегване. Outta Joint
Ооооо звучи ужасно! Какво ти е?

Наистина. Как си?




Още не могат да разберат какво ми е. С редки заболявания съм. Днес пак ще звъня на един лекар, дано може да ме приеме в понеделник. Tired Държа се, дано не стане много сложно.

# 1 327
  • Мнения: 6 375
...
Още не могат да разберат какво ми е. С редки заболявания съм. Днес пак ще звъня на един лекар, дано може да ме приеме в понеделник. Tired Държа се, дано не стане много сложно.

Дръж се! Прави каквото мислиш, че трябва поне докато те види лекар специалист. Ще се справиш! Hug

# 1 328
  • Мнения: 2 328
За ремонти.Искам да пипна малко спалнята.Коридора тепърва ще го правя,а това ми причинява главоболие и безсъние.Умувам за терасата,искам цветя,които цъфтят много,но и да не привличат пчели и оси.Алергична съм,не ми се рискува зорлем да докарам пчелите да ми нахапят децата,защото могат да са алергични и те.

# 1 329
  • Мнения: 9 052

Р.Д. са за празнуване, а не за депресивни състояния.Smile


Ако депресивните състояния са налични то повода може да е всякакъв. Дори на  минус 10 да стваше по поръчка на някоя фея пак щеше да е също толкова голяма драма.

# 1 330
  • Мнения: 9 052
Напоследък все повече си мисля дали съм щастлива. Дали ми харесва животът, който водя. Всяка сутрин си представям как се събуждам на друго място, мое любимо. Май това ми дава отговор ...

Това колко ми е познато. Ако имаш и двтее места ще си на кръстопът, защото на всякъде има хубави неща. А колкото повече имаш толкова по си на кръстопът и толквоа повече неща почистваш и напускаш за да идеш на други и после пак да се върнеш и ... все оставяш нещо. Аз съм против тази разпиляност на големите семейства и родните места в днешно време. Според мен установяването е нещо важно ... пътувания , приключения и почивки са друго нещо. Но модата на всякъде да има човек по нещо и да обикаля като улав без да може да е доволен у дома ... защото кой дом е любимия ? ???

# 1 331
  • Мнения: 2 520
Напоследък все повече си мисля дали съм щастлива. Дали ми харесва животът, който водя. Всяка сутрин си представям как се събуждам на друго място, мое любимо. Май това ми дава отговор ...

Това колко ми е познато. Ако имаш и двтее места ще си на кръстопът, защото на всякъде има хубави неща. А колкото повече имаш толкова по си на кръстопът и толквоа повече неща почистваш и напускаш за да идеш на други и после пак да се върнеш и ... все оставяш нещо. Аз съм против тази разпиляност на големите семейства и родните места в днешно време. Според мен установяването е нещо важно ... пътувания , приключения и почивки са друго нещо. Но модата на всякъде да има човек по нещо и да обикаля като улав без да може да е доволен у дома ... защото кой дом е любимия ? ???
Тооочно. Disappointed

# 1 332
  • Мнения: X
До човек е. Най-най-най много ми харесва това, че разделям времето си между софийското ми "у дома" и ваканционното ми "у дома", което всъщност е къщата на баба и дядо. Не мога да си представя да ми се наложи да остана закотвена само на едното място.

# 1 333
  • Перник
  • Мнения: 300
колко съм тъпа

# 1 334
  • Мнения: 4 940
Мила, много си груба към себе си.
Мисля си как ще карам смяна с мрънкащ човек...

Общи условия

Активация на акаунт